Strely mimo: 5:6.

Rohy: 3:4.

Ofsajdy: 3:1.
Fauly: 10:9.

Trenčania pridali v druhom polčase ešte jeden gól a víťazia v Skalici zaslúžene a jednoznačne 4:0. O posledný presný zásah sa postaral Emeka. Dnes sa strelecky presadili ešte Kozlovský, Gong a Skovajsa. Hostia odskočili v tabuľke domácim na rozdiel šiestich bodov. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok soboty.

90+2

89

Dobré hlavičkové zakončenie Ranka a ešte lepší zákrok Vozinhu, ktorý loptu vytesnil nad brvno!

88

V postavení mimo hry skončil Vlasko.

87

Gažiho prihrávka putovala ku Baumgartnerovi, ale ten kopol loptu privysoko.

86

Kmeť centroval loptu do hry, skóre ostáva nezmenené.

85

Uchegbu si zasekol protihráča a napálil loptu do brániaceho hráča, ale získal roh.

84

Domáci si pripisujú ďalší nedovolený zákrok.

82

Prebiehajú záverečné minúty zápasu, v ktorom je o víťazovi rozhodnuté na 99%.

80

Priameho kopu sa ujal Podhorin a jeho strele chýbalo niekoľko centimetrov, aby trafila bránu.

79

Odpískaný priamy kop pre Skalicu.

77

Vlaskov prienik, po ktorom bola lopta mierne zblokovaná a poputovala k Vozinhovi.

76

Domáci zacúvali dozadu.

74

Striedanie v tíme AS Trenčín:
z ihriska odchádza Hilary Gong, prichádza Njegoš Kupusović,
z ihriska odchádza Jude Sunday, prichádza Emmanuel Uchegbu.

72

Striedanie v tíme MFK Skalica:
z ihriska odchádza Adam Morong, prichádza Denis Baumgartner.

72

Ofsajd na strane Skalice.

71

Gong sa otočil s loptou a ľavačkou vystrelil na bránu. Junas ju chytil, pretože mierila na stred jeho svätyne.

69

Striedajúci Gajdoš si už postavil loptu pri rohovej zástavke a centroval ju do prehusteného vápna. Domáci si s rohom hostí poradili.

68

Trenčania operujú na polovici Skaličanov.

Dnešné stretnutie sleduje 763 divákov.

66

z ihriska odchádza Armin Djerlek, prichádza Artur Gajdoš.

64

Vozinha bol pod tlakom a loptu poslal len mimo ihrisko.

62

Vozinha získal niekoľko sekúnd, keď držal loptu.

61

z ihriska odchádza Chinonso Emeka, prichádza Bright Donkor.

60

Rohový kop AS vyzeral nádejne, ale lopta bola za postrannou čiarou.

58

z ihriska odchádza Daniel Smékal, prichádza Ján Vlasko,
z ihriska odchádza Davi Alves, prichádza Alex Sobczyk.

56

Skaličania sú vzhľadom na takéto skóre hodní na uterák.

54

Trenčín dal gól! Z päťky pálil na bránu Kozlovský, po jeho pokuse sa zamotala lopta pod nohami CHINONSA EMEKU, ktorý mal pred sebou úplne prázdnu bránu. Pre jeho šťastie sa dostal k spracovaniu lopty a tá následne skončila za bránkovou čiarou.

53

Hosťom tri góly asi nestačia, vôbec sa nedržia v zadných radoch.

52

Žltá karta pre tím MFK Skalica (Adam Morong).

50

Alves robí problémy pri rozohrávke Trenčanov.

48

Žltá karta pre tím MFK Skalica (Daniel Smékal).

47

Gongova prihrávka na hranicu šestnástky neprešla.

46

z ihriska odchádza Róbert Matejov, prichádza Michal Ranko,
z ihriska odchádza Martin Nagy, prichádza Adam Gaži.

z ihriska odchádza Rahim Ibrahim, prichádza Tadeáš Hájovský.

46

Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vedie Trenčín na pôde Skalice rozdielom triedy 3:0. Hostia sa síce pomalšie rozbiehali v zápase, ale prvý gól v 18. minúte všetko zmenil. Boli aktívnejší, o päť minút neskôr viedli už 2:0, keď sa presadil Gong a v nadstavenom čase skóroval Skovajsa. Skaličania pohrozili párkrát, chýbala im len presnejšia muška.

45+3

Prvý polčas sa skončil.

45+2

Trenčín dal gól! Po prerušení hry zahrávali loptu Trenčania, centroval ju Djerlek, na čo zareagoval LUKÁŠ SKOVAJSA, ktorý vo výskoku zasiahol loptu pätičkou, mierne zmenila svoj smer a našla si cestu do brány.

45+1

Podhorin schytal nepríjemný úder do citlivých miest.

44

Úvodný prvý polčas sa blíži k svojmu koncu.

42

Čože to nepremenil Morong! Krížna strela pravačkou prešla okolo vzdialenejšej žrdi.

40

Z rohového kopu Skalice takmer ohrozil bránu Nagy, ktorý vypálil spoza pokutového územia.

38

Žltá karta pre tím MFK Skalica (Martin Černek).

37

Emeka mal na kopačkách tretí gól Trenčanov, keď nevyšla Hradeckemu spätná prihrávka! Jeho strela mierila k bočnej sieti.

36

Signál hostí vyzeral sľubne, ale nakoniec nebol dokončený.

35

Tentokrát odstavil Krčík Sundaya nedovolene. Štandardná situácia pre Trenčín.

34

Lopta letela do malého vápna rovno do rukavíc Junasa.

33

Krčík nepustil Sundaya k lopte, ale hostia získavajú rohový kop.

31

Djerlek poslal loptu za postrannú čiaru.

29

Žltá karta pre tím AS Trenčín (Rahim Ibrahim).

29

Prišiel k nemu tímový lekár.

28

Alves sa zrazil s Ibrahimom a ostal ležať na zemi.

27

Trenčania sú stále pri chuti, strelili dva presné zásahy v krátkom slede.

25

Matejov mohol rýchlo znížiť, ale po ideálnej prihrávke kopol loptu nad bránu!

23

Trenčín dal gól! Rýchla kontra hostí slávi úspech! Zľava posúval Sunday loptu HILARYMU GONGOVI, ktorý bol síce bránený, ale využil svoju rýchlosť a napálil loptu do siete!

23

Skalický roh skončil neúspešne.

22

Morong strieľal z hranice päťky, Vozinha vytesnil loptu na rohový kop.

20

Futbalistov AS nabudil strelený gól.

18

Trenčín dal gól! Djerlek videl v šestnástke spoluhráča, ním bol SAMUEL KOZLOVSKÝ, prihral mu a ten sa so svojím zakončením nemohol mýliť!

17

Skovajsova veľmi ďaleká strela a aj nepresná.

15

Kozlovský poslal prízemný center do vápna, Skaličania stihli odkopnúť loptu.

14

Riskantná prihrávka hostí, Vozinha pozorný.

12

Hlavičkové série hráčov medzi sebou.

10

Aktuálne sa hrá prevažne v strede hracieho poľa.

9

Trenčania sa nedokážu dostať až tak smerom dopredu.

7

Sunday prihrával rozbehnutému Djerlekovi, ale ten loptu nestihol.

7

Vysoké napádanie Skaličanov.

6

Vozinha je často pri lopte, pretože vypomáha s rozohrávkou.

4

Center z pravej strany v podaní domáceho hráča letel príliš vysoko.

3

Alves centroval prvý rohový kop v zápase, loptu poslal do šestnástky a následne sa k nej dostal brankár Vozinha.

2

Prehustený priestor pri stredovom kruhu.

1

Úvodné zostavy:

MFK Skalica: Junas – Krčík, Hradecky, Podhorin, Černek – M. Nagy ©, Mášik – Morong, Alves, Matejov – Smékal.
Náhradníci: Luksch – Sobczyk, Gaži, Haša, Yao, Vlasko, Baumgartner, Ranko.
Tréner: Pavol Majerník

AS Trenčín: Vozinha – Kmeť, Bondarenko, Skovajsa, Kozlovský – Bariš © – Sunday, Djerlek, Ibrahim, Gong – Emeka.
Náhradníci: Kukučka – Šebeň, Hájovský, Gajdoš, Demitra, Donkor, Akila, Kupusović, Uchegbu.
Tréner: Ilija Stolica

Rozhodca: Smolák – Kuba, Bobko.

V súboji o ôsmu priečku sa stretne MFK Skalica proti AS Trenčín. Skaličania strácajú na svojho súpera presne tri body a v prípade ich výhry sa dorovnajú.

Domáci tím bol úspešný v posledných troch zápasoch. Poradil si so Zlatými Moravcami, Košicami a Michalovcami. Vo všetkých zápasoch inkasoval len po jednom góle. V Skalici je až trojica hráčov, ktorá strelila päť gólov. Sú nimi Daniel Smékal, Róbert Matejov a Adam Morong.

Hostia z Trenčína po vysokej výhre nad Zlatými Moravcami 4:0 podľahli na vlastnom trávniku Košiciam 1:2. V tejto sezóne so Skaličanmi raz prehrali a dvakrát odchádzali s remízou 0:0. Aj naďalej je v mužstve spod hradu Matúša Čáka najviac gólový Njegos Kupusović, ktorý má na konte sedem presných zásahov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.