Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Krasokorčuľovanie

Piatok 4. februára

krátky program tanečných párov: 1. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 86,56, 2. Viktoria Sinicinová, Nikita Kacalapov (ROC) 85,05, 3. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (Tal.) 83,83

krátky program športových dvojíc: 1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (Čína) 82,83, 2. Anastasia Mišinová, Aleksandr Galljamov (ROC) 82,64, 3. Alexa Knierimová, Brandon Frazier (USA) 75,00

celkové poradie (po 3 z 8): 1. USA (Nathan Chen, Zachary Donohue, Brandon Frazier, Madison Hubbellová, Alexa Knierimová) 28 b., 2. ROC – Rusko (Aleksandr Galljamov, Nikita Kacalapov, Mark Kondratiuk, Anastasia Mišinová, Viktoria Sinicinová) 26, 3. Čína (Chan Cchung, Ťin Po-jang, Liou Sin-jü, Suej Wen-ťing, Wang Š'-jüe) 21, 4. Japonsko 20, 5. Taliansko 18, 6. Kanada 16, 7. Gruzínsko 15, 8. Česko 12, 9. Ukrajina 4, 10. Nemecko

Nedeľa 6. februára

krátky program žien: 1. Kamila Valijevová (ROC) 90,18, 2. Wakaba Higučiová (Jap.) 74,73, 3. Madeline Schizasová (Kan.) 69.60

voľné jazdy mužov: 1. Juma Kagijama (Jap.) 208,94, 2. Mark Kondraťjuk (ROC) 181,65, 3. Vincent Zhou (USA) 171,44

celkové poradie (po 5 z 8): 1. ROC 45 bodov, 2. USA 42, 3. Japonsko 39, 4. Kanada 30, 5. Čína 29, nepostúpili do finále: 6. Gruzínsko 22, 7. Taliansko 20, 8. Česko 15, 9. Nemecko 8, 10. Ukrajina 8

Pondelok 7. februára

tímová súťaž

celkové poradie (po 8 z 8): 1. ROC (Aleksander Galljamov, Nikita Kacalapov, Mark Kondratiuk, Anastasia Mišinová, Viktoria Sinicinová, Kamila Valijevová) 74 bodov, 2. USA (Vincent Zhou, Nathan Chen, Zachary Donohue, Brandon Frazier, Madison Hubbellová, Alexa Knierimová, Karen Chenová, Evan Bates, Madison Chocková) 65, 3. Japonsko (Juma Kagijama, Rjuiči Kihara, Timothy Koleto, Misato Komacubara, Riku Miurová, Šoma Uno, Wakaba Higučiová, Kaori Sakamotová) 63, 4. Kanada 53, 5. Čína 50
nepostúpili do finále: 6. Gruzínsko 22, 7. Taliansko 20, 8. Česko 15, 9. Nemecko 8, 10. Ukrajina 8

voľné jazdy:

športové dvojice: 1. Anastasia Mišinová, Aleksandr Galljamov (ROC) 145,20 bodov, 2. Riku Miurová, Rjuiči Kihara (Jap.) 139,60, 3. Pcheng Čcheng, Ťin Jang (Čína) 131,75

ženy: 1. Kamila Valijevová (ROC) 178,92, 2. Kaori Sakamotová (Jap.) 148,66, 3. Madeline Schizasová (Kan.) 132,04

tanečné páry: 1. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 129,07, 2. Victoria Sinicinová, Nikita Kacalapov (ROC) 128,17, 3. Piper Gillesová, Paul Poirier (Kan.) 124,39

Utorok 8. februára

muži – krátky program
1. Nathan Chen (USA) 113,97 b. – svetový rekord, 2. Juma Kagijama 108,12, 3. Šoma Uno (obaja Jap.) 105,90, 4. Cha Junhwan (Kór. rep.) 99,51, 5. Morisi Kvitelašvili (Gruz.) 97,98, 6. Jason Brown (USA) 97,24, 7. Jevgenij Semenenko (ROC) 95,76, 8. Juzuru Hanju (Jap.) 95,15, 9. Keegan Messing (Kan.) 93,24, 10. Kevin Aymoz (Fr.) 93,00

Štvrtok 10. februára

muži – konečné poradie po voľných jazdách:
1. Nathan Chen (USA) 332,60 b. – svetový rekord, 2. Juma Kagijama 310,05, 3. Šoma Uno 293,00, 4. Juzuru Hanju (všetci Jap.) 283,21, 5. Cha Jun-Hwan (Kór. rep.) 282,38, 6. Jason Brown (USA) 281,24, 7. Daniel Grassl (Tal.) 278,07, 8. Jevgenij Semenenko (Rus.) 274,13, 9. Ťin Po-jang (Čína) 270,43, 10. Morisi Kvitelašvili (Gruz.) 268,62

Sobota 12. februára

tanečné páry – krátky program: 1. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (Fr.) 90,83 b., 2. Viktoria Sinicinová, Nikita Kacalapov (ROC) 88,85, 3. Madison Hubbellová, Zachary Donohue 87,13, 4. Madison Chocková, Evan Bates (oba USA) 84,14, 5. Alexandra Stepanovová, Ivan Bukin (ROC) 84,09, 6. Piper Gillesová, Paul Poirier (Kan.) 83,52

Pondelok 14. februára

Voľné tance: 1. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (Fr.) 226,98 bodov – nový svetový rekord (rytmické tance 90,83 b – nový svetový rekord/ voľné tance 136,15), 2. Viktoria Sinicinová, Nikita Kacalapov (ROC) 220,51 (88,85/131,66), 3. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 218,02 (87,13/130,89), 4. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 214,77, 5. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (Tal.) 207,05, 6. Alexandra Stepanovová, Ivan Bukin (ROC) 205,07, 7. Piper Gillesová, Paul Poirier (Kan.) 204,78, 8. Olivia Smartová, Adrian Diaz (Šp.) 199,11, 9. Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Sörensen (Dán.) 192,35, 10. Lilah Fearová, Lewis Gibson (V.Brit.) 191,64

Utorok 15. februára

ženy – krátky program: 1. Kamila Valijevová 82,16, 2. Anna Ščerbakovová (obe ROC) 80,20, 3. Kaori Sakamotová (Jap.) 79,84, 4. Alexandra Trusovová (ROC) 74,60, 5. Wakaba Higučiová (Jap.) 73,51, 6. Young You (Kór. rep.) 70,34, 7. Loena Hendrickxová (Belg.) 70,09, 8. Alysa Liuová (USA) 69,50, 9. Yelim Kim (Kór. rep.) 67,78, 10. Anastasia Gubanovová (Gruz.) 65,40

Štvrtok 17. februára

ženy – konečné výsledky: 1. Anna Ščerbakovová 255,95 bodov, 2. Alexandra Trusovová (obe ROC) 251,73, 3. Kaori Sakamotová (Jap.) 233,13, 4. Kamila Valijevová (ROC) 224,09, 5. Wakaba Higučiová (Jap.) 214,44, 6. Young You (Kór.rep.) 213,09 7. Alysa Liuová (USA) 208,95, 8. Loena Hendrickxová (Belg.) 206,79, 9. Yelim Kim (Kór.rep.) 202,63

Piatok 18. februára

športové dvojice – krátky program: 1. Wen-ťing Suej, Cchung Chan (Čína) 84,41 b., 2. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov 84,25, 3. Anastasia Mišinová, Alexander Gaľamov 82,76, 4. Alexandra Bojkovová, Dmitrij Kozlovskij (všetci ROC) 78,59, 5. Čcheng Pcheng, Jang Ťin (Čína) 76,10, 6. Alexa Knierimová, Brandon Frazier 74,23, 7. Ashley Cainová-Gribbleová, Timothy Leduc (všetci USA) 74,13, 8. Riku Miuraová, Rjuiči Kihara (Jap.) 70,85, 9. Karina Safinová, Luka Berulava (Gruz.) 66,11, 10. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (Tal.) 63,58

Sobota 19. februára

športové dvojice – konečné poradie: 1. Wen-ťing Suej, Cchung Chan (Čína) 239,88 b. – nový svetový rekord, 2. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov 239,25, 3. Anastasia Mišinová, Alexander Galljamov 237,71, 4. Alexandra Bojkovová, Dmitrij Kozlovskij (všetci ROC) 220,50, 5. Čcheng Pcheng, Jang Ťin (Čína) 214,84, 6. Alexa Knierimová, Brandon Frazier (USA) 212,68, 7. Riku Miurová, Rjuiči Kihara (Jap.) 211.89, 8. Ashley Cainová-Gribbleová, Timothy Leduc (USA) 198,05, 9. Karina Safinová, Luka Berulava (Gruz.) 192,44, 10. Kirsten Mooreová-Towersová, Michael Marinaro (Kan.) 181,37

Nedeľa 20. februára

5.00 – exhibícia