Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Sobota 19. februára

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

U-rampa – muži: 1. Nico Porteous (N. Zél.) 93,00 b., 2. David Wise 90,75, 3. Alex Ferreira (obaja USA) 86,75, 4. Noah Bowman (Kan.) 84,75, 5. Birk Irving (USA) 80,00, 6. Kevin Rolland (Fr.) 79,25, 7. Aaron Blunck (USA) 78,25, 8. Gus Kenworthy (V. Brit.) 71,25, 9. Brendan MacKay 65,50, 10. Simon D'Artois (obaja Kan.) 63,75

ALPSKÉ LYŽOVANIE

súťaž družstiev – preložené na nedeľu o 2.00

BEH NA LYŽIACH

muži – 30 km voľnou technikou s hromadným štartom: 1. Alexander Boľšunov 1:11:32,7 h, 2. Ivan Jakimuškin (obaja ROC) +5,5 s, 3. Simen Hegstad Krüger (Nór.) +7,0, 4. Arťom Maľcev (ROC) +10,7, 5. Sjur Röthe (Nór.) +15,8, 6. Denis Spicov (ROC) +26,2, 7. Clement Parisse (Fr.) +28,8, 8. Scott Patterson (USA) +33,9, 9. William Poromaa (Švéd.) +56,4, 10. Maurice Manificat (Fr.) +57,6, …, 40. Ján KORISTEK (SR) +5:53,3 min.

BOBY

štvorboby – poradie po 2. jazde: 1. Nemecko (Francesco Friedrich, Thorsten Margis, Candy Bauer, Alexander Schüller) 1:57,00 min (58,29 s/58,71 s), 2. Nemecko (Johannes Lochner, Florian Bauer, Christopher Weber, Christian Rasp) +0,03 s, 3. Kanada (Justin Kripps, Ryan Sommer, Cameron Stones, Ben Coakwell) +0,38, 4. Nemecko (Christoph Hafer) +0,55, 5. Lotyšsko (Oskars Kibermanis) +0,56, 6. Veľká Británia (Brad Hall) +0,69, 7. ROC (Rostislav Gajťukevič) +0,78, 8. ROC (Maxim Andrianov) +1,12, 9. Rakúsko (Benjamin Maier) +1,22, 10. Rumunsko (Mihai Cristian Tentea) +1,42

ženy – dvojboby, po 4. jazde: 1. Laura Nolteová, Deborah Leviová 4:03,96 min., 2. Mariama Jamanková, Alexandra Burghardtová (všetky Nem.) +0,77 s., 3. Elana Meyersová Taylorová, Sylvia Hoffmanová (USA) +1,52, 4. Kim Kalickiová, Lisa Buckwitzová (Nem.) +2,32, 5. Chrstine de Bruinová, Kristen Bujnowskiová (Kan.) +2,41, 6. Melanie Haslerová, Nadja Pasternacková (Švaj.) 2,87, 7. Kaillie Humphriesová, Kaysha Loveová (USA) +3,08, 8. Cynthia Appiahová, Dawn Richardsonová Wilsonová (Kan.) +3,56, 9. Nadežda Sergejevavová, Julia Belomestnichová (ROC) +4,15, 10. Katrin Beierlová, Jennifer Onasanyová (Rak.) +4,28

CURLING

muži – finále: Švédsko – Veľká Británia 5:4 po extra ende

konečné poradie: 1. Švédsko, 2. Veľká Británia, 3. Kanada, 4. USA, 5. Čína, 6. Nórsko, 7. Švajčiarsko, 8. ROC, 9. Taliansko, 10. Dánsko

ženy – o 3. miesto: Švédsko – Švajčiarsko 9:7

KRASOKORČUĽOVANIE

konečné poradie – športové dvojice: 1. Wen-ťing Suej, Cchung Chan (Čína) 239,88 b. – nový svetový rekord, 2. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov 239,25, 3. Anastasia Mišinová, Alexander Galljamov 237,71, 4. Alexandra Bojkovová, Dmitrij Kozlovskij (všetci ROC) 220,50, 5. Čcheng Pcheng, Jang Ťin (Čína) 214,84, 6. Alexa Knierimová, Brandon Frazier (USA) 212,68, 7. Riku Miurová, Rjuiči Kihara (Jap.) 211.89, 8. Ashley Cainová-Gribbleová, Timothy Leduc (USA) 198,05, 9. Karina Safinová, Luka Berulava (Gruz.) 192,44, 10. Kirsten Mooreová-Towersová, Michael Marinaro (Kan.) 181,37

HOKEJ

muži – o 3. miesto
Slovensko – Švédsko 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

RÝCHLOKORČUĽO­VANIE

muži – hromadný štart: 1. Bart Swings (Belg.) 63 bodov, 2. Chung Jae-Won 40, 3. Lee Seung-Hoon (obaja Kór. rep.) 20, 4. Joey Mantia (USA) 10, 5. Daniil Aldoškin (ROC) 6, 6. Rjosuke Cučija (Jap.) 6, 7. Livio Wenger (Švajč.), 8. Seitaro Ičinohe (Jap.)

ženy – hromadný štart: 1. Irene Schoutenová (Hol.) 60 bodov, 2. Ivanie Blondinová (Kan.) 40, 3. Francesca Lollobrigidová (Tal.) 20, 4. Mia Kilburgová (USA) 10, 5. Kim Po-rum (Kór. rep.) 6, 6. Valerie Maltaisová (Kan.) 6, 7. Maryna Zujevová (Biel.) 4, 8. Ajano Satoová (Jap.) 3.