Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Piatok 18. februára

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

U-rampa žien: 1. Eileen Gu (Čína) 95,25 bodov, 2. Cassie Sharpeová 90,75, 3. Rachael Karkerová (obe Kan.) 87,75, 4. Kelly Sildaruová (Est.) 87,00, 5. Fang-chuej Li (Čína) 86,50, 6. Hanna Faulhaberová (USA) 85,25, 7. Kche-sin Čang (Čína) 78,75, 8. Amy Fraserová (Kan.) 75,25, 9. Zoe Atkinová (V.Brit.) 73,25, 10. Brita Sigourneyová (USA) 70,75

skikros – muži: 1. Ryan Regez, 2. Alex Fiva (obaja Švaj.), 3. Sergej Ridzik (ROC), 4. Erik Mobärg (Švéd.), 5. Simone Deromedis (Tal.), 6. Brady Leman (Kan.), 7. Johannes Rohrweck (Rak.), 8. Francois Place (Fr.), 9. Reece Howden, 10. Jared Schmidt (obaja Kan.)

BIATLON

preteky žien s hromadným štartom na 12,5 km: 1. Justine Braisazová-Bouchetová (Fr.) 40:18,0 min (4 tr. okr.), 2. Tiril Eckhoffová +15,3 s (4), 3. Marte Olsbuová-Röiselandová (obe Nór.) +34,9 (4), 4. Markéta Davidová (ČR) +53,4 (4), 5. Kristina Rezcovová (ROC) +1:11,0 min (6), 6. Julia Simononová (Fr.) +1:22,6 (6), 7. Julia Džimová (Ukr.) +1:25,7 (3), 8. Franziska Preussová (Nem.) +1:26,4 (4), 9. Elvira Öbergová (Švéd.) +1:37,7 (4), 10. Hanna Solová (Biel.) +1:39,2 (8), … 26. Paulína FIALKOVÁ (SR) +3:46,8 (8)

preteky mužov s hromadným štartom na 15 km: 1. Johannes Thingnes Bö (Nór.) 38:14,4 min (4), 2. Martin Ponsiluoma (Švéd.) +40,3 s (2), 3. Vetle Sjaastad Christiansen (Nór.) +1:12,5 min (3), 4. Quentin Fillon Maillet (Fr.) +1:25,6 (5), 5. Dominik Windisch (Tal.) +1:38,4 (3), 6. Sturla Holm Lägreid (Nór.) +1:46,1 (5), 7. Simon Eder (Rak.) +1:56,4 (2), 8. Benedikt Doll (Nem.) +2:31,4 (6), 9. Tero Seppälä (Fín.) +2:32,7 (5), 10. Johannes Kühn (Nem.) +2:38,3 (5)

BOBY

ženy – dvojboby, po 2. jazde: 1. Laura Nolteová a Deborah Leviová 2:02,05, 2. Mariam Jamanková, Alexandra Burghardtová (všetky Nem.) +0,50, 3. Elana Meyersová Taylorová, Sylvia Hoffmanová (USA) +0,74.

CURLING

muži – o 3. miesto: Kanada – USA 8:5
ženy – semifinále: Švédsko – Veľká Británia 11:12 po extra ende, Japonsko – Švajčiarsko 8:6

KRASOKORČUĽOVANIE

krátky program – športové dvojice: 1. Wen-ťing Suej, Cchung Chan (Čína) 84,41 b., 2. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov 84,25, 3. Anastasia Mišinová, Alexander Gaľamov 82,76, 4. Alexandra Bojkovová, Dmitrij Kozlovskij (všetci ROC) 78,59, 5. Čcheng Pcheng, Jang Ťin (Čína) 76,10, 6. Alexa Knierimová, Brandon Frazier 74,23, 7. Ashley Cainová-Gribbleová, Timothy Leduc (všetci USA) 74,13, 8. Riku Miuraová, Rjuiči Kihara (Jap.) 70,85, 9. Karina Safinová, Luka Berulava (Gruz.) 66,11, 10. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (Tal.) 63,58

HOKEJ

muži – semifinále
Slovensko – Fínsko 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
ROC – Švédsko 2:1 pp a sn (0:0, 1:0, 0:1 – 0:0, 1:0)

RÝCHLOKORČUĽO­VANIE

muži – 1000 m: 1. Thomas Krol (Hoi.) 1:07,92 min., 2. Laurent Dubreuil (Kan.) +0,40, 3. Havard Holmefjord Lorentzen (Nór.) +0,56, 4. Piotr Michalski (Polen) +0,64, 5. Ning Čung-jen (Čína) +0,68, 6. Ignat Golovazjuk (Biel.) +0,71, 7. Marten Liiv (Est.) +0,73, 8. Viktor Muštakow (ROC) +0,82