Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Nedeľa 13. februára

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

Slopestyle

3.00 ženy – kvalifikácia, pre nepriaznivé počasie preložené na pondelok

Akrobatické skoky

12.00 ženy – kvalifikácia, pre nepriaznivé počasie preložené na pondelok

ALPSKÉ LYŽOVANIE

Muži – obrovský slalom: 1. Marco Odermatt (Švaj.) 2:09,35 min, 2. Žan Kranjec (Slov.) +0,19 s, 3. Mathieu Faivre (Fr.) +1,34, 4. River Radamus (USA) +1,60, 5. Thibaut Favrot, Alexis Pinturault (obaja Fr.) obaja +1,69, 7. Gino Caviezel (Švaj.) +1,85, 8. Henrik Kristoffersen (Nór.) +1,90, 9. Joan Verdu (And.) +1,93, 10. Filip Zubčič (Chor.) +2,74, … 15. Adam ŽAMPA +4,56, 16. Andreas ŽAMPA (obaja SR) +4,96

BEH NA LYŽIACH

štafeta mužov na 4×10 km: 1. ROC (Alexej Červotkin, Alexander Boľšunov, Denis Spicov, Sergej Usťugov) 1:54:50,7 h, 2. Nórsko (Emil Iversen, Paal Golberg, Hans Christer Holund, Johannes Hösflot Kläbo) +1:07,2 min, 3. Francúzsko (Richard Jouve, Hugo Lapalus, Clement Parisse, Maurice Manificat) +1:16,4, 4. Švédsko +2:09,7, 5. Nemecko +2:55,8, 6. Fínsko +4:37,9, 7. Švajčiarsko +5:22,6, 8. Taliansko +5:25,9, 9. USA +8:05,6, 10. Japonsko +8:10,8

BIATLON

stíhacie preteky žien na 10 km: 1. Marte Olsbuová Röiselandová (Nór.) 34:46,9 min. (1 tr. okruh), 2. Elvira Öbergová (Švéd.) +1:36,5 min. (3), 3. Tiril Eckhoffová (Nór.) +1:48,7 (3), 4. Hanna Solová (Biel.) +1:58,9 (3), 5. Linn Perssonová (Švéd.) +2:07,2 (2), 6. Dorothea Wiererová (Tal.) +2:09,1 (3), 7. Lisa Theresa Hauserová (Rak.) +2:09,8 (2), 8. Julia Simonová (Fr.) +2:18,3 (2), 9. Monika Hojniszová-Staregová (Poľ.) +2:28,8 (2), 10. Paulína FIALKOVÁ +2:38,8 (2), …, 36. Ivona FIALKOVÁ (obe SR) +5:19,4 (7)

stíhacie preteky mužov na 12,5 km: 1. Quentin Fillon Maillet (Fr.) 39:07,5 min. (0 tr. okruhov), 2. Tarjei Bö (Nór.) +28,6 s (1), 3. Eduard Latypov (ROC) +35,3 (1), 4. Lukas Hofer (Tal.) +51,1 (0), 5. Johannes Thingnes Bö (Nór.) +2:13,7 min. (7), 6. Roman Rees (Nem.) +2:30,2 (1), 7. Simon Desthieux (Fr.) +2:47,2 (3), 8. Sebastian Samuelsson (Švéd.) +3:02,7 (5), 9. Emilien Jacquelin (Fr.) +3:06,2 (6), 10. Felix Leitner (Rak.) +3:08,8 (1)

BOBY

ženy – monoboby, po 2 jazdách: 1. Kaillie Humphriesová (USA),… 15. Viktória Čerňanská (SR)

CURLING

muži – 6. kolo
Nórsko – Švédsko 4:6
Čína – Veľká Británia 6:7
USA – Kanada 5:10
Taliansko – ROC 7:10

ženy – 6. kolo
Dánsko – Veľká Británia 2:7
USA – Švédsko 4:10
Kórejská republika – Čína 5:6 (po extra ende)
Švajčiarko – Kanada 8:4

muži – 7. kolo
V. Británia – Dánsko 8:2
Švajčiarsko – Taliansko 4:8
Čína – USA 6:8

HOKEJ

Muži

C-skupina
Slovensko – Lotyšsko 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Fínsko – Švédsko 4:3 pp (0:0, 0:3, 3:0 – 1:0)

A-skupina
Čína – Kanada 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
USA – Nemecko 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

RÝCHLOKORČUĽOVANIE

ženy – 500 m, finále: 1. Erin Jacksonová (USA) 37,04, 2. Miho Takagiová (Jap.) +0,08, 3. Angelina Golikovová (ROC) +0,17, 4. Vanessa Herzogová (Rak.) +0,24, 5. Jutta Leerdamová +0,30, 6. Femke Koková (obe Hol.) +0,35

RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE

štafeta žien na 3000 m: 1. Holandsko (Suzanne Schultingová, Selma Poutsmová, Xandra Velzeboerová a Yara van Kerkhofová) 4:03,409 min. OR, 2. Kórejská rep. (Whimin Seo, Choi Minjeong, Lang Lee a Jü-pin) 4:03,627, 3. Čína (Čchü Čchun-jü, Čang Čchu-tchung, Fan Kche-sin, Čang Jü-tching) 4:03.863, 4. Kanada (Courtney Saraultová, Florence Brunelleová, Kim Boutinová, Alyson Charlesová) 4:04.329

muži – 500 m: 1. Shaoang Liu (Maď.) 40,33, 2. Konstantin Ivlijev (ROC) 40,43, 3. Steven Dubois (Kan.) 40,66, 4. Abzal Azgalijev (Kaz.) 40,88