Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

ZOH 2022: Program a výsledky Nedeľa 6. februára

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

Moguls

ženy – moguls: 1. Jakara Anthonyová (Austr.) 83,09 b., 2. Jaelin Kaufová (USA) 80,28, 3. Anastasija Smirnovová (ROC) 77,72

ALPSKÉ LYŽOVANIE

4.00 muži – zjazd – zrušené

BEH NA LYŽIACH

muži – skiatlon na 30 km (15 + 15 km): 1. Alexander Boľšunov (ROC) 1:16:09,8 h, 2. Denis Spicov (ROC) +1:11,0, 3. Iivo Niskanen (Fín.) +2:00,2 … 45. Ján KORISTEK (SR) +9:28,9

CURLING

Miešané tímy

10. kolo
USA – Česko 8:10
Veľká Británia – Čína 6:5

11. kolo
Nórsko – Švédsko 6:2
Austrália – Švajčiarsko 9:6
Taliansko – Čína 8:4
Kanada – Česko 7:5 po extra ende

12. kolo
Kanada – Austrália 8:10 po extra ende
Taliansko – Švédsko 12:8
Švajčiarsko – USA 6:5
Nórsko – Veľká Británia 6:2

KRASOKORČUĽOVANIE

Tímová súťaž

krátky program žien: 1. Kamila Valijevová (ROC) 90,18, 2. Wakaba Higučiová (Jap.) 74,73, 3. Madeline Schizasová (Kan.) 69,60

voľné jazdy mužov: 1. Juma Kagijama (Jap.) 208,94, 2. Mark Kondraťjuk (ROC) 181,65, 3. Vincent Zhou (USA) 171,44

celkové poradie (po 5 z 8): 1. ROC 45 bodov, 2. USA 42, 3. Japonsko 39, 4. Kanada 30, 5. Čína 29, nepostúpili do finále: 6. Gruzínsko 22, 7. Taliansko 20, 8. Česko 15, 9. Nemecko 8, 10. Ukrajina 8

HOKEJ

Ženy

B-skupina
Čína – Japonsko 2:1 sn (0:1, 0:0, 1:0 – 0:0, 1:0)

A-skupina
Švajčiarsko – USA 0:8 (0:5, 0:2, 0:1)

RÝCHLOKORČUĽOVANIE

muži – 5000 m: 1. Nils Van Der Poel (Švéd.) 6:08,84 min (ol. rekord), 2. Patrick Roest (Hol.) 6:09,31, 3. Hallgeir Engebraaten (Nór.) 6:09,88

SANE

muži – jednotlivci: 1. Johannes Ludwig (Nem.) 3:48,735 min, 2. Wolfgang Kindl (Rak.) +0,160 s, 3. Dominik Fischnaller (Tal.) +0,951… 21. Jozef NINIS (SR) +4,281, 26. Marián SKUPEK (SR) +5,439

SKOKY NA LYŽIACH

Stredný mostík

muži – stredný mostík: 1. Rjoju Kobajaši (Jap.) 275,0 b. (104,5+99,5 m), 2. Manuel Fettner (Rak.) 270,8 (102,5+104,0), 3. Dawid Kubacki (Poľ.) 265,9 (104,0+103,0)

SNOUBORDING

Slopestyle

slopestyle – ženy – finále: 1. Zoi Sadowská Synnottová (N. Zél.) 92,88, 2. Julia Marinová (USA) 87,68, 3. Tess Coadyová (Austr.) 84,15
kvalifikácie slopestyle – muži: 1. Su I-ming (Čína) 86,80, 2. Mark McMorris (Kan.) 83,30, 3. Sean Fitzsimons (USA) 78,76