Vlhová pozná štartové číslo. Vracia sa jej silná vyzývateľka

Petra Vlhová odštartuje v 1. kole sobotňajšieho obrovského slalomu Svetového pohára v slovinskej Kranjskej Gore s číslom štyri.

07.01.2022 17:39
Francúzsko Ženy Alpské Lyžovanie Obrovský... Foto: ,
Petra Vlhová.

Do kolotoča sa po prekonaní covidu vracia jedna z jej najväčších súperiek a úradujúca majsterka sveta v tejto disciplíne Lara Gutová-Behramiová. Na trať vyrazí hneď za Slovenkou.

Líderka Svetového pohára i hodnotenia obrovského slalomu Mikaela Shiffrinová má trojku, druhá v obrákovej klasifikácii Sara Hectorová sedmičku.

odkaz Foto: Pravda
Kalendár Petry Vlhovej v sezóne 2021/2022.

Prvé kolo sa začne o 9.30 h, druhé o tri hodiny neskôr. Preteky budeme sledovať online.

Kranjska Gora vzhľadom na lepšie snehové podmienky opäť zastúpila Maribor.

zväčšiť Štartová listina 1. kola obrovského slalomu v... Foto: fis-ski.com
Kranjska Gora Štartová listina 1. kola obrovského slalomu v Kranjskej Gore.

Vlhovej sa vlani v Kranjskej Gore nepodarilo v dvoch štartoch v obrovskom slalome dostať na pódium, skončila štvrtá a desiata.

V oboch prípadoch zvíťazila Marta Bassinová, ktorá sobotňajšie preteky otvorí. Ako sme v piatok informovali, jej krajanka Federica Brignoneová sa pre zapálený sval v Slovinsku nepredstaví.

Rakúsko SR šport lyžovanie alpské slalom ženy 1. kolo Čítajte viac Prvé kolo obráku v Kranjskej Gore sme sledovali ONLINE

Liptáčka bola v roku 2020 najúspešnejšou lyžiarkou víkendu, keď triumfovala v slalome a v obráku obsadila druhé miesto.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk
Viac na túto tému: #Petra Vlhová #Svetový pohár v alpskom lyžovaní