Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Veľká novina hneď na úvod nového tenisového roka. Kvitová a jej tréner sa stanú rodičmi

Česká tenistka Petra Kvitová čaká dieťa. Dvojnásobná wimbledonská šampiónka oznámila radostnú novinu o svojom tehotenstve v prvých minútach po začiatku nového roka prostredníctvom sociálnej siete bez podrobností o tom, či ešte bude v kariére pokračovať.

01.01.2024 08:05
824137146 Foto:
Petra Kvitová s manželom a trénerom Jiřím Vaněkom.
debata

Tridsaťtriročná Kvitová čaká prvého potomka so svojím manželom a trénerom Jiřím Vaněkom. „V prvý deň roka 2024 vám želám všetko najlepšie do nového roka a chcem sa podeliť o skvelú novinku, že s Jiřím očakávame v lete bábätko,“ uviedla Kvitová k fotkám s detským oblečením a záberom z ultrazvuku.

„Aj keď mi bude chýbať moja každoročná cesta do Austrálie i súťaženie v športe, ktorý milujem, teším sa na to, že budem tráviť istý čas doma prípravami na ďalšiu vzrušujúcu kapitolu našich životov,“ dodala tenistka, ktorá figuruje na 17. mieste svetového rebríčka.

V doterajšej kariére nazbierala 31 titulov na okruhu WTA a vo Wimbledone triumfovala v rokoch 2011 a 2014, pripomenula agentúra AFP.

Česku pomohla šesťkrát k prvenstvu vo Fed Cupe, dnes Pohári Billie-Jean Kingovej a v zbierke má aj bronz z OH 2016 v Riu de Janeiro. Svoj zatiaľ posledný zápas odohrala v októbri na turnaji v Pekingu.

Kuriozity a zábavné udalosti športového roka 2023 Fotogaléria - 17 fotiek Všetky fotky
Aj počas roka 2023 sa udiali v o športovom...
debata chyba
Viac na túto tému: #tehotenstvo #dieťa #tenis #potomok #Petra Kvitová #Jiří Vaněk