Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Opitý Kyrgios perlil. Si lepší ako Djokovič a Federer, vravel Britovi

Austrálsky tenista Nick Kyrgios považuje Brita Andyho Murraya za lepšieho tenistu, ako je súčasná svetová jednotka Novak Djokovič.

17.05.2020 15:54
Nick Kyrgios Foto: ,
Nahnevaný Nick Kyrgios.
debata

Uviedol to v živom vysielaní na sociálnej sieti Instagram, počas ktorého podľa vlastných slov vypil asi šesť pohárov vína.

Kyrgios počas diskusie s Murrayom uviedol, že považuje Angličana dokonca za lepšieho tenistu, ako sú Djokovič, Roger Federer a Rafael Nadal. „Si lepší ako táto trojka. Každý mi teraz bude na twitteri písať, že hovorím nezmysly, ale ja tomu verím. Si určite lepší ako Djokovič,“ uviedol Austrálčan.

Murray oponoval, že Djokovič má oveľa lepšiu vzájomnú bilanciu a Kyrgiosa sa spýtal, koľko toho vypil. Austrálčan totiž počas celého rozhovoru pil červené víno. "Mal som asi toľko pohárov ako víťazných hier pri triumfe nad Nadalom v druhom sete na vlaňajšom Wimbledone.

Pravda je, že môj záujem o víno sa počas karantény výrazne zvýšil. Teraz som mal asi šesť pohárov," priznal Kyrgios a vzápätí hovor ukončil.

Ešte pred ukončením hovoru Kyrgios prezradil, že medzi tenistami z novej nastupujúcej generácie panuje veľká nenávisť medzi Grékom Stefanosom Tsitsipasom a Nemcom Alexandrom Zverevom.

Kontroverzný Austrálčan sa nedávno dostal do konfliktu s Djokovičom po tom, ako komentoval oslavy Srba po triumfoch v ich vzájomných zápasoch. Nazval ich trápnymi, Djokovič odpovedal, že Kyrgios je posadnutý.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Andy Murray #Rafael Nadal #Roger Federer #Nick Kyrgios