Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Súťaže na Slovensku


Volejbal, extraliga žien 2008/2009

extraliga žien 2005/2006

extraliga žien 2006/2007

extraliga žien 2007/2008

Majsterkami Slovenska sa stali hráčky VK Doprastav Bratislava

Finále (na tri víťazné zápasy)

3. zápas:
VK Doprastav Bratislava - VK Slávia UK Kúpele Dudince Bratislava 3:0 (24, 16, 20) - konečný výsledok série: 3:0

2. zápas:
Slávia UK Kúpele Dudince Bratislava - VK Doprastav Bratislava 1:3 (-17, 18, -18, -22) - stav série 0:2

1. zápas:
VK Doprastav Bratislava - VK Slávia UK Kúpele Dudince Bratislava 3:0 (17, 24, 19) - stav série 1:0

O 3. miesto (na tri víťazné zápasy):

3. zápas:
VK Senica - ŠK ŽU Žilina 3:2 (20, -21, 15, -23, 12) - konečný výsledok série: 3:0

2. zápas:
ŠK ŽU Žilina - VK Senica 0:3 (-14, -25, -19) - stav série 0:2

1. zápas:
VK Senica - ŠK ŽU Žilina 3:0 (16, 21, 12) - stav série 1:0

Semifinále play-off (na tri víťazné zápasy)

3. zápasy:
VK Senica - VK Slávia UK Kúpele Dudince Bratislava 0:3 (-13, -14, -16) - konečný výsledok série 0:3
VK Doprastav Bratislava - ŠK ŽU Žilina 3:0 (16, 10, 12) - konečný výsledok série 3:0

2. zápasy:
VK Slávia UK Kúpele Dudince Bratislava - VK Senica 3:0 (16, 23, 17) - stav série 2:0
ŠK ŽU Žilina - VK Doprastav Bratislava 0:3 (-12, -15, -18) - stav série 0:2

1. zápasy:
VK Senica - VK Slávia UK Kúpele Dudince Bratislava 0:3 (-17, -24, -22) - stav série: 0:1
VK Doprastav Bratislava - ŠK ŽU Žilina 3:0 (18, 16, 24) - stav série 1:0

O 5. miesto (hrá sa na 2 zápasy pohárovým spôsobom doma a vonku):

VTC Pezinok - UKF Nitra 3:2 (12, -23 , -22, 22, 11) - prvý zápas 1:3, Nitra skončila na 5. mieste

O 7. miesto (hrá sa na 2 zápasy pohárovým spôsobom doma a vonku):

VK Spišská Nová Ves - SOPM ŠG Nitra 3:1 (-25, 16, 18, 22) - prvý zápas 3:0, Spišská Nová Ves obsadila 7. miesto

o 5. - 8. miesto (hrá sa na odvetu):

2. zápasy:
VTC Pezinok - SOPM ŠG Nitra 3:1 (-23, 16, 13, 21)
VK Spišská Nová Ves - UKF Nitra 0:3 (-20, -15, -17)

1. zápasy:
SOPM ŠG Nitra - VTC Pezinok 2:3 (-32, 15, 20, -19, -15)
UKF Nitra - VK Spišská Nová Ves 3:1 (20, 10, -20, 15)

SKUPINA O 1. - 4. MIESTO


Tabuľka:
1. Doprastav 5 4 1 14:4 9
2. Senica 5 3 2 11:11 8
3. Slávia UK 5 3 2 11:10 8
4. Žilina 5 0 5 4:15 5

5. kolo:
ŠK ŽU Žilina - Slávia UK Kúpele Dudince Bratislava 2:3 (-14, 17, -17, 21, -9)
Doprastav Bratislava - VK Senica 3:0 (26, 20, 18)

4. kolo:
Slávia UK Kúpele Dudince Bratislava - VK Senica 1:3 (13, -22, -21, -23)
ŠK ŽU Žilina - Doprastav Bratislava 0:3 (-17, -26, -18)

3. kolo: 
Doprastav Bratislava - Slávia UK Kúpele Dudince Bratislava 3:1 (20, 23, -21, 24)
ŠK ŽU Žilina - VK Senica 2:3 (24, -22, -26, 17, -11)

2. kolo:
Slávia UK Kúpele Dudince Bratislava - ŠK ŽU Žilina 3:2 (-26, 15, -23, 22, 7)
VK Senica - Doprastav Bratislava 3:2 (22, -12, -21, 17, 8)

1. kolo:
Doprastav Bratislava - ŠK ŽU Žilina 3:0 (20, 19, 14)
VK Senica - Slávia UK Kúpele Dudince Bratislava 2:3 (-23, 27, -21, 22, -10)

SKUPINA O 5. - 10. MIESTO


Tabuľka skupiny o 5. - 10. miesto:
5. ŠG Nitra 23 14 9 49:38 37
6. Sp. N. Ves 23 12 11 43:44 35
7. UKF Nitra 23 11 12 45:41 34
8. Žiar n./Hr. 23 10 13 38:51 33
9. Pezinok 23 9 14 35:50 32
10. Podbrezová 23 4 19 29:60 2

9. kolo:
UKF Nitra - ŽP Šport Podbrezová 2:3 (21, 17, -19, -19, -13)
MŠK Žiar nad Hronom - VK Spišská Nová Ves 3:2 (-22, -17, 14, 16, 5)
VTC Pezinok - SOPM ŠG Nitra 3:1 (19, 17, -22, 22)

8. kolo:
UKF Nitra - VTC Pezinok 3:0 (19, 23, 14)
SOPM ŠG Nitra - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (19, 22, 17)
ŽP Šport Podbrezová - VK Spišská Nová Ves 2:3 (10, -17, 23, -23, -1)

7. kolo:
MŠK Žiar nad Hronom - UKF Nitra 3:1 (-19, 23, 22, 26)
VTC Pezinok - ŽP Šport Podbrezová 3:0 (19, 17, 17)
VK Spišská Nová Ves - SOPM ŠG Nitra 1:3 (-19, 24,-18, -22)

6.kolo:
UKF Nitra - VK Spišská Nová Ves 3:1 (-22, 24, 13, 20)
ŽP Šport Podbrezová - SOPM ŠG Nitra 1:3 (-22, 22, -11, -21)
VTC Pezinok - MŠK Žiar nad Hronom 3:2 (19, 21, -22, -22, 12)

5. kolo:
UKF Nitra - SOPM ŠG Nitra 3:0 (9, 14, 19)
MŠK Žiar nad Hronom - ŽP Šport Podbrezová 0:3 (-20, -23, -18)
VTC Pezinok - VK Spišská Nová Ves 0:3 (-16, -23, -20)

4. kolo:
SOPM ŠG Nitra - VTC Pezinok 3:1 (24, 23, -23, 14)
ŽP Šport Podbrezová - UKF Nitra 0:3 (-18, -18, -13)
VK Spišská Nová Ves - MŠK Žiar nad Hronom 1:3 (-21, -13, 15, -20)

3. kolo:
MŠK Žiar nad Hronom - SOPM ŠG Nitra 0:3 (-14, -21, -17)
VK Spišská Nová Ves - ŽP Šport Podbrezová 3:1 (-13, 24, 14, 21)
VTC Pezinok - UKF Nitra 1:3 (-16, 19, -20, -18)

2. kolo:
ZŠK UKF Nitra - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (13, 19, 24)
SOPM ŠG Nitra - VK Spišská Nová Ves 2:3 (-29, 28, -25, 21, -9)
ŽP Šport Podbrezová - VTC Pezinok 1:3 (-23, 24, -24, -16)

1. kolo:
SOPM ŠG Nitra - ŽP Šport Podbrezová 0:3 (-22, -23 , -18)
MŠK Žiar nad Hronom - VTC Pezinok 3:1 (24, 21, -22, 21)
VK Spišská Nová Ves - UKF Nitra 0:3 (-21, -24, -26 )

Základná časť

Tabuľka extraligy:
1. Senica 14 14 0 42:7 28
2. Žilina 14 9 5 32:22 23
3. ŠG Nitra 14 9 5 31:23 23
4. Sp. N. Ves 14 8 6 26:24 22
5. Žiar n./Hr. 14 6 8 24:31 20
6. Pezinok 14 5 9 20:31 19
7. UKF Nitra 14 4 10 21:33 18
8. Podbrezová 14 1 13 15:40 15

14. kolo:
ŠK ŽU Žilina - VTC Pezinok 3:0 (17, 19, 18)
ŽP Šport Podbrezová – MŠK Žiar nad Hronom 1:3 (-18, -24, 24, -23)
SOPM ŠG Nitra – VK Spišská Nová Ves  0:3 (-22, -20, -20)
UKF Nitra - VK Senica 1:3

13. kolo:
VK Spišská Nová Ves - SOPM ŠG Nitra 1:3 (21, -23, -23, -16)
MŠK Žiar nad Hronom - ŠK ŽU Žilina 1:3 (22, -26, -20, -15)
VK Senica - ŽP Šport Podbrezová 3:1 (-20, 15, 7, 10)
VTC Pezinok - UKF Nitra 3:2 (-21, 11, -16, 21, 9)

12. kolo:
ŽP Šport Podbrezová - VK Spišská Nová Ves 1:3 (-10, 16, -10, -18)
ŠK ŽU Žilina - VK Senica 0:3 (-25, -14, -23)
VTC Pezinok - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (23, 17, 19)
SOPM ŠG Nitra - SOPM ŠG Nitra 0:3 (-21, -25, -13)

11. kolo:
SOPM ŠG Nitra - ŽP Šport Podbrezová 3:1 (11, -20, 11, 17)
MŠK Žiar nad Hronom - UKF Nitra 0:3 (-20, -22, -22)
VK Senica - VTC Pezinok 3:0 (8, 18, 23)
VK Spišská Nová Ves - ŠK ŽU Žilina 3:1 (18, -16, 17, 13)

10. kolo:
UKF Nitra - ŽP Šport Podbrezová 3:0 (23, 23, 17)
MŠK Žiar nad Hronom - VK Senica 0:3 (-23, -21, -14)
ŠK ŽU Žilina - SOPM ŠG Nitra 2:3 (-15, 17, 9, -12, -12)
VTC Pezinok - VK Spišská Nová Ves 3:0 (21, 26, 25)

9. kolo:
VK Senica - UKF Nitra 3:0 (14, 17, 14)
ŠG Nitra - VTC Pezinok 3:1 (18, 11, -15, 20)
VK Spišská Nová Ves - MŠK Žiar nad Hronom 3:2 (14, 16, - 19, - 23, 13)
ŽP Šport Podbrezová - SK ŽU Žilina 0:3 (-18, -19, -20)

8. kolo:
UKF Nitra - ŠK ŽU Žilina 2:3 (-19, 10, -17, 17, -12)
SOPM ŠG Nitra - MŠK Žiar nad Hronom 1:3 (-22, -23, 14, -25)
VTC Pezinok - ŽP Šport Podbrezová 3:2 (13, -22, 22, -20, 14)
VK Senica - VK Spišská Nová Ves 3:0 (18, 17, 11)

7. kolo:
VTC Pezinok - ŠK ŽU Žilina 1:3 (-12, -15 ,13, -17)
VK Senica - SOPM ŠG Nitra 3:1 (-23, 21, 12, 15)
VK Spišská Nová Ves - UKF Nitra 3:1 (12, 15, - 20, 17)
MŠK Žiar nad Hronom - ŽP Šport Podbrezová 3:1 (12, 16, -15, 13)

6. kolo:
UKF Nitra - VTC Pezinok 3:1 (20, 22, -13, 12)
SOPM ŠG Nitra - VK Spišská Nová Ves 1:3 (19, -17, -20, -16)
ŠK ŽU Žilina - MŠK Žiar nad Hronom 3:2 (22, -22, -20, 14, 14)
ŽP Šport Podbrezová - VK Senica 2:3 (-8, -17, 22, 20, -12)

5. kolo:

MŠK Žiar nad Hronom - VTC Pezinok 3:1 (-16, 18, 22, 14)
VK Spišská Nová Ves - ŽP Šport Podbrezová 3:0 (20, 21, 18)
VK Senica - ŠK ŽU Žilina 3:1 (8, -21, 17, 18)
SOPM ŠG Nitra - ZŠK UKF Nitra 3:1 (-15, 18, 20, 24)

4. kolo:
ZŠK UKF Nitra - MŠK Žiar nad Hronom 2:3 (-21, -22, 19, 22, -13)
ŽP Šport Podbrezová - SOPM ŠOG Nitra 0:3 (-15, -18, -17)
VTC Pezinok - VK Senica 0:3 (-18, -21, -17)
ŠK ŽU Žilina - ŠK Spišská Nová Ves 3:0 (21, 23, 18)

3. kolo:

SOPM ŠOG Nitra - ŠK ŽU Žilina 3:1 (28, -24, 25, 17)
ŽP Šport Podbrezová - ZŠK UKF Nitra 2:3 (-16, -13, 24, 21, -11)
VK Spišská Nová Ves - VTC Pezinok 3:0 (22, 21, 14)
VK Senica - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (18, 13, 14)

2. kolo:
ZŠK UKF Nitra - VK Senica 1:3 (-22, -24, 23, -21)
ŠK ŽU Žilina - ŽP Šport Podbrezová 3:1 (-21, 14, 17, 21)
MŠK Žiar nad Hronom - VK Spišská Nová Ves 3:1 (11, 21, -14, 24)
VTC Pezinok - SOPM ŠOG Nitra 3:0 (14, 23, 21)

1. kolo:
ŠK-ŽU Žilina - UKF Nitra 3:0 (23, 20, 17)
VK Spišská Nová Ves - VK Senica 0:3 (-16, -21, -14)
ŽP Šport Podbrezová - VTC Pezinok 3:1 (-24, 18, 23, 23)
MŠK Žiar nad Hronom - VO ŠOG Nitra 1:3 (-21, 30, -15, -16)