Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Video: Bolt už zdolal aj autobus MHD

Najrýchlejší muž planéty Usain Bolt zdolal v šprintérskom súboji na 80 metrov v Buenos Aires autobus mestskej hromadnej dopravy.

16.12.2013 13:24
Bolt Foto: ,
Usain Bolt pred autobusom MHD.
debata

V centre argentínskej metropoly triumfoval v pohodovom tempe s úsmevom na perách. Na víťazstvo nepotreboval vynaložiť ani veľa síl. Autobus číslo 59 sa pomalšie rozbiehal, šofér mal menší problém s automatickou prevodovkou.

Pozrite si, ako zdolal Usain Bolt autobus.

Šesťnásobný olympijský víťaz Usain Bolt vyhral na slávnej 9 de Julio Avenue aj preteky na 120 metrov. Na najväčšej svetovej triede zdolal krajanov Maria Forsytha a Kimmariho Roacha i Daniela Baileyho z Antiguy a Barbudy. „Ďakujem všetkým fanúšikom, ktorí prišli do Buenos Aires. Bolo to skvelé podujatie s výbornou atmosférou. Mojím veľkým cieľom je obhájiť zlaté olympijské medaily v Riu de Janeiro 2016. Vždy si chcem nastaviť latku čo najvyššie,“ povedal Bolt, ktorý v novembri získal piatykrát za ostatných šesť rokov ocenenie pre svetového atléta roka. V sezóne 2013 vyhral na majstrovstvách sveta šprinty na 100 i 200 m a bol aj členom „zlatej“ jamajskej štafety na 4×100 m.

debata chyba
Viac na túto tému: #atletika #autobus #bolt #Buenos Aires