P. Bystrica potvrdila lepšie tabuľkové umiestnenie, Dubnicu zdolala 5:2.

58:09

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica:
J. Ďurkech – 2 min., nedovolené bránenie.

56:50

Vďaka Tomekovi sa skóre nemení! Géci dostal prihrávku a pred sebou mal odkrytú bránu, no Tomek sa stihol presunúť a jeho strelu zlikvidovať!

54:46

Meszároš naskočil z trestnej lavice a ihneď sa dostal do úniku, avšak strelou ani následnou bekhendovou dorážkou nedokázal Kristína prekonať! Puk ostal stáť pred bránkovou čiarou.

53:43

Hlinka – 2 min., zdržiavanie hry

52:40

Meszároš – 2 min., držanie hokejky.

51:42

Považská Bystrica dala gól!
Z ničoho nič sa Považskobystričania dostali k už ich piatemu gólu. Po odraze od mantinelu Chatrnúch zaváhal, hráči P. Bystrice sa dostali za jeho chrbát, Lušňák prihral JAKUBOVI CÍGEROVI, ktorý rozvlnil sieť.
Asistencia: Patrik Lušňák

49:18

Dubničania boli odzbrojení pri mantineli v útočnom pásme. Dopredu už ide P. Bystrica.

46:09

Mikula bol zasiahnutý do tváre, v ktorej má krv, ale ťažko povedať, či to spôsobila súperova hokejka alebo to bol puk. Hra však prerušená nebola a P. Bystrica strelila gól. JÁN ZLOCHA dostal prihrávku do druhej vlny a trafil pravý horný roh brány.
Asistencie: Lukáš Urbánek, Juraj Ďurkech

45:18

Tománek predviedol sólo cez os klziska a ukázal aj šikovné ruky, mieril však tesne mimo bránky.

44:12

Dubnickí hráči si vstúpili do svedomia a ihneď sa vrhli za vyrovnaním.

42:17

P. Bystrica razom otáča zápas! Tománek sa prekľučkoval cez dvoch hráčov Dubnice a naservíroval puk do čistej šance OLEKSIIMU VORONOVI, ktorý do odkrytej bránky nemohol nedať.
Asistencia: Roman Tománek

41:12

Panteri úplne rozobrali trojicu brániacich hráčov Dubnice a v presilovke o dvoch hráčov sa im podarilo vyrovnať na 2:2. Tománek dostal prihrávku, posunul puk ďalej cez bránkovisko JÁNOVI ZLOCHOVI, jeho strelu po ľade Kristín neudržal medzi betónmi.

40:16

Vylúčenie v tíme TSS GROUP Dubnica:
Mikula – 2 min., držanie.

40:01

Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine skóroval iba hosťujúci Uram, Dubnica tak vyhráva nad P. Bystricou 2:1.
Tretia tretina sa začne o 19:38.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:29

Janík – 2 min., krosček.

38:30

Zlocha prihral bekhendom pred bránu, no Urbánkovi bola zablokovaná hokejka, zakončovať nemohol.

36:41

Ligas obišiel bránu a prihral do druhej vlny, následnú strelu Kristín vytesnil ľavým betónom.

34:47

Ferenyi obkrúžil bránku, ale puk skončil pred Tomekom, nepodarilo sa mu prihrať ani zakončiť.

34:28

Dubnica získala puk v strednom pásme a hneď sa dostala do nebezpečného zakončenia.

33:12

Minúta presilovky P. Bystrice uplynula, zatiaľ sa domáci neusadili v útočnom pásme.

32:12

Haščák – 2 min., hákovanie.

31:38

Tománek to nemyslel vôbec zle, no v konečnom dôsledku nedokázal Kristína prekonať.

30:15

Dubničanov jednoznačne strelený gól, povzbudil. Hneď po góle mali ďalšiu šancu, teraz sú aktívni a ďalšia ich strela bola zrazená na ochrannú sieť.

28:57

Dubnica dáva gól!
Veľmi nenápadná strela JAKUBA URAMA úplne zaskočila Tomeka. Uram nevedel, čo s pukom, tak ho od modrej nahodil a Tomekovi puk prekĺzol.
Asistencie: Michal Chatrnúch, Jozef Švec

26:54

Situácia dva na dva, Ferenyi ale príliš zahnal Korbela, puk končí v rohu.

25:28

Vorona sa odpútal od zadného mantinelu a sám po ľade zakončil, Kristín si dal pozor.

22:22

Cíger strieľal od modrej, zrazený pokus vyhodil Považanov z útočnej tretiny.

21:04

V úvodnej minúte druhej tretiny sme videli šance na oboch stranách.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine remizuje P. Bystrica s Dubnicou 1:1. Góly strieľali Urbánek a Géci.
Druhá tretina sa začne o 18:51.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

18:10

Pobežal natiahol na seba súperovi defenzívu, čím urobil priestor pre ALEXA GÉCIHO a ten forhendovým blafákom prekonal Tomeka.
Asistencie: Martin Pobežal, Jozef Švec

17:32

Chatrnúchovo nahodenie od modrej iba tesne minulo bránu.

16:47

Dubnica v ďalšej šanci, Trška sa z pozície obrancu ocitol pred bránou, vychytal ho Tomek.

15:58

Omelka – 2 min., hákovanie.

15:55

Pekná kombinácia Dubničanov, ale finálna prihrávka pred bránu na Tybora neprešla.

14:35

Dubničania nedostali puk von z obrannej tretiny, Jakubec mieril pomedzi betóny Kristína, ten strelu vyrazil, ale LUKÁŠ URBÁNEK pohodlne skóroval z dorážky po ľade.
Asistencie: Richard Jakubec, Lukáš Ďurkech

14:25

J. Ďurkech pálil príklepom od modrej, zostrelil Janíka, ktorý zostal ležať na ľade.

12:47

Na ľad padli zrejme nejaké nečistoty spod strechy, v akcii je teda upratovacia čata. Chvíľu sa hrať nebude.

12:47

Strela Volka z kruhu spoza hráča, Kristín prerušuje hru.

11:25

Tomek počas oslabovky prvýkrát zasahuje, puk má v lapačke.

10:59

Dubnica mala puk pod kontrolou v útočnom pásme, nedokázala sa ale dostať do šance či streleckej pozície.

10:10

Urbánek – 2 min., napadnutie.

10:02

Urbánek v šanci, Kristín musel zasahovať. Vrazil však do neho a tak pôjde na trestnú lavicu.

08:59

Šance boli už na oboch stranách, iba veľmi málo sa prerušuje.

07:09

Gólovú šancu mal Chatrnúch, ale spomedzi kruhov ani len netrafil bránu.

06:40

Kombinácia Dubnice na jeden dotyk s následným zakončením, Tomek zakročil pravým betónom.

06:16

Tybor unikol Považskobystri­čanom, vypálil príklepom z ľavého krídla, Tomek ukryl puk v lapačke.

05:30

Kristín zasiahol hokejkou, hra pokračovala následne musel čeliť strele, potom už hru prerušil.

03:59

Ligas dostal puk do jazdy, no brániacim hráčom bol vytlačený na zadný mantinel.

03:15

Tybor sa dobre uvoľnil, prešiel s pukom na os klziska, no potom bola jeho strela zblokovaná.

02:16

Dobrá práca Dubničanov, po strele od modrej čiary zvonila žŕdka!

01:55

Janík urobil chybu, prihrával cez os klziska, našiel hokejku protihráča, Lušňák sa dostal do šance, no zrazil sa s Chatrnúchom. Hra je prerušená.

00:01

Úvodné zostavy:

HK 95 Považská Bystrica: Tomek (Maťovčík) – Zaťko, Omelka, Hlinka, Pišoja, J, Ďurkech, L. Ďurkech, Meszároš, Scheuer – Vorona, Ligas, Tománek – Lušňák, Volko, Cíger – Urbánek, J. Zlocha, Jakubec – Král, Rufati, Križan

TSS GROUP Dubnica: Kristín (Lietava) – E. Švec, Trška, Mikuš, Hrenák, Chatrnúch, Janík, Kluka, Kapičák – Géci, Ďuriš, Tybor – Pobežal, Hovorka, Mikula – Uram, J. Švec, Tábi – Korbel, Haščák, Ferenyi

Rozhodca: Valach, Bachúrik – Bezák, Ševčík.

V 34. kole Tipos SHL hostí Považská Bystrica mužstvo Dubnice. Stretnutie sa začína o 18:00.

P. Bystrica sa nachádza na 4. mieste, doposiaľ nazbierala 60 bodov. Z posledných piatich duelov vyhrala tri, no uplynulé dva zápasy prehrala. Naposledy podľahla Skalici 2:3.

Dubnici patrí 6. priečka, na konte má 51 bodov. Vyhrala dva z posledných piatich zápasov, v minulom kole zdolala Trnavu 4:3 po predĺžení.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.