2 : 1
(1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
HKM Zvolen
Naposledy zmenené pred 3 mesiacmi

Domáci rozhodli dnešný zápas v predĺžení zásluhou Jacoba Cardwella. Sledovali sme dnes opatrný a vyrovnaný zápas. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.

Koniec zápasu.

61:21

Poprad dal gól! Domáci využívajú presilovú hru a vyhrávajú tak dnešný zápas! JACOB CARDWELL sa dostal k odrazenému puku a tvrdou strelou prepálil Kupskeho v bráne hostí.

61:06

Domáci sa okamžite usadili v útočnom páísme.

60:53

Vylúčenie v tíme HKM Zvolen:
Mitchell Hults – 2 min., hákovanie.

60:43

Kašlík chcel zakončiť z otočky, ale zablokoval Betker.

60:01

Začalo sa predĺženie.

Po 60 minútach sa zápas nerozhodol. Bude následovať predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:02

Coulter prenechal puk Dmowskemu, ktorý chcel zakončiť, ale puk mu vypichol Mudrák.

58:02

Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:33

Kupski teraz doslova vychytal Záborského! Následne zakončoval aj Coulter, ale brankár hostí drží svojích spoluhráčov v hre.

56:05

Vysoká hokejka Bondru. Vhadzovať sa bude v pásme Zvolena.

55:34

Kašlík si dobre potiahol puk a vypálil. Vay jeho pokus vyrazil ramenom.

54:55

Mudrák nahadzoval puk na domácu bránu. Jeho pokus zablokoval korčuľou Betker.

53:06

Následuje reklamná prestávka.

52:05

Záborský hľadal prihrávkou Bjalončíka, ale ten si puk nespracoval. Hrá sa veľmi opatrný hokej.

50:26

Zakázané uvoľnenie hostí.

49:44

Domáci sú v plnom počte.

48:52

Presilovú hry sú dnes utrpenie oboch mužstiev. Hostia sa bránia bez prbolémov.

47:44

Vylúčenie v tíme HK Poprad:
Peter Bjalončík – 2 min., podrazenie.

46:43

Hostia sa zatiaľ výborne bránia. Domáci sa nevedia usadiť v útočnom pásme.

45:50

Alec Rauhauser – 2 min., krosček.

45:23

Betkerova strela od modrej čiary nenarobila problémy Kupskemu. Brankár hostí puk chytil a prerušil hru.

44:10

Dmowski zostrelil pri mantineli Bondru. Hosťujúci útočník sa len ťažko zdvíha z ľadu. Vylučovať sa však nebude.

42:35

Začiatok tretej tretiny je opatrný z oboch strán.

41:22

Hostia v dobrej šanci. Hecl zakončoval z ľavého kruhu. Vay jeho pokus so šťastím vyrazil.

40:01

Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sme gól nevideli. Druhá tretina nebola taká kvalitná ako ta prvá. Uvidíme čo ním prinesie tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:01

Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:22

Betker nahadzoval puk na Kupskeho, ale jeho pokus bol zrazený.

37:09

Fekiaš pálil z veľkého uhlu a takmer prekvapil domáceho brankár. Domáci mali teraz veľké šťastie.

36:11

Bondra vybojoval puk a z ľavej strany sa rútil takmer sám na Vaya. Domáci brankár vytiahol veľmi dobrý zákrok a podržal tak svoje mužstvo.

35:27

Betker pokazil rozohrávku a tak puk len odovzdal hosťom.

34:12

Marskus Suchý si prehodil puk medzi korčule a strelou švihom ohrozil Kupskeho. Brankár hostí teraz predviedol dobrý zákrok a podržal tak svoje mužstvo.

33:41

Druhá tretina je veľmi kúskovaná. Za prvou zaostáva.

32:36

Dmowski hľadaô prihrávkou Záborského, ale výborne zakročil Mudrák a domácu akciu zastavil.

31:26

Gachulinec nahadzoval puk na domácu bránu a triafa tyč! Domáci brankár mal teraz veľké šťastie.

30:21

28:51

Blížime sa k polovici dnešného zápasu. Zápas je stále vyrovnaný.

27:49

27:45

Hults pálil od modrej čiary! Jeho pokus chytil Vay maskou. Rozhodca prerušil hru,

26:06

Hostia sa okamžite usadili v útočnom pásme.

25:49

Jacob Cardewell – 2 min., vrazenie na mantinel.

25:34

Kašlík zachytil rozohrávku domáceho tímu. Okamžite vystrelil, ale túto strelu si Vay postrážil.

24:51

Záborský našiel prihrávkou Bjalončíka, ale domáci útočník si puk zle spracoval a zakončiť nedokázal.

23:22

Gachulinec nahadzoval puk na bránu domácich. Vay jeho pokus vyrazil betónom.

22:06

21:13

Domáci sa zatiaľ výborne bránia. Hostia sa nevedia usadiť v útočnom pásme.

20:06

Tyler Steenbergen – 2 min., podrazenie.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Máme za sebou prvú tretinu. Sledujeme výborný hokej. Zatiaľ je stav nerzohodný 1:1. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:16

Daniel Gachulinec – 2 min., držanie.

18:00

Poprad dal gól! Domáci vyrovnávajú stav stretnutia! Pekná akcia domáceho tímu slávila úspech. Bjalončík našiel prihrávkou ANDREWA CALOFA, ktorý dobrou strelou prekonáva brankára hostí. Asistencie: P. Bjalončík, T. Záborský.

16:44

Domáci sú v posledných minútach aktívnejší.

15:28

Domáci v dobrej šanci. Calofove zakončenie Kupski nevidel. Puk tesne minul bránu hostí.

14:03

Jakúbek prihrával Bondrovi, ktorý z prvej zakončil, ale jeho pokus Vay vyrazil betónom.

12:55

Svitana prihrával Záborskému, ktorý z prvej vypálil, ale Kupski jeho pokus vyrazil ramenom.

11:10

Sledujeme zatiaľ veľmi dobrý a rychlý hokej.

10:00

09:02

Hráči Zvolena sú v plnom počte.

08:21

Ďalšia šanca hostí v oslabení! Gáborove zakončenie letelo mimo bránu.

07:33

Veľká šanca hostí! Bondra potiahol akciu a puk naservíroval FekiačoviDomáci brankár Vay predviedol parádny zákrok a puk chytil!

07:02

Peter Zuzin – 2 min., nedovolené bránenie.

06:11

05:25

Zvolen dal gól! Hostia idú do vedenia. Domáci chybovali v rozohrávke. Martin Jakúbek vybojoval puk za bránou. Parádnou prihrávkou našiel pred bránou VIKTORA FEKIAČA a ten presnou strelou otvára skóre dnešného zápasu. Asistencie: M. Jakúbek.

03:55

Bondra sa snažil zakončť z ľavej strany. Výborne ho telom zablokoval Betker.

02:52

Mucha prihrával pred bránu na Koleniča, ale ten si jeho prihrávku nedokázal spracovať.

01:34

Záborský vyskúšal Kupskeho pozornosť strelou švihom. Brankár hostí puk vyrazil.

00:23

Brejčák pálil od modrej čiary. Jeho pokus Kupsky chytil lapačkou a prerušil hru.

00:01

Uvodné buly získali domáci hokejisti.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HK Poprad: Rabčan (Vay) – Betker, Cardwell, Kotvan, Brincko, Brejčák, Turan, Česánek – Dmowski, Coulter, Svitana – Záborský, Bjalončík, Calof – Steenbergen, Suchý, Kukuča – Milecher, Bodnár, Belluš
Tréner: Todd Bjorkstrand

HKM Zvolen: Kupsky (Trenčan) – Hults, Mudrák, Rauhauser, Gachulinec, Sládok, Čulík, Haborák – Kašlík, Hults, Kolenič – Zuzin, Marcinek, Hecl – Bondra, Fekič, Jakúbek – Csányi, Gábor, Mucha
Tréner: Norbert Javorčík

Rozhodca: Novák, Adamec – Valo, Vyšný.

HK Poprad

Domáci hokejisti zvíťazili v poslednom ligovom kole na ľade bratislavského Slovanu 4:2. Na svojom konte majú 66 bodov a patrí ím fantastické druhé miesto. Dnes majú proti sebe náročného súpera zo Zvolena. Uvidíme ako si s ním poradia.

HKM Zvolen

Hostia dokázali získal v doterajšom priebehu sezóny 55 bodov a v priebežnej tabuľke im patrí šiesta pozícia zaručujúca priamy postup do Play off. Zvolen v poslednom kole vyhral na ľade Banskej Bystrice vysoko 7:3. Dnes sa očakáva výborný a vyrovnaný zápas.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.