Hrubý faul a veľká šarvátka po dueli. Slovenskú dvojicu z farmy Arizony suspendovali

Vedenie nižšej zámorskej súťaže AHL suspendovalo na jeden zápas dvojicu slovenských hokejistov Patrika Kocha a Miloša Kelemena z tímu Tucson Roadrunners. Informovali o tom zámorské médiá.

30.01.2024 10:41
840653294 Foto:
Klub Kelemena s Kochom patrí pod organizáciu Arizony Coyotes.

Obranca Koch dostal v stretnutí proti Ontariu (5:4) od rozhodcov päťminútový trest a trest do konca zápasu za faul hlavou, ktorého sa dopustil v deviatej minúte druhej tretiny.

Kelemena dodatočne suspendovali za účasť v hromadnej šarvátke na konci duelu. Obaja vynechajú stredajší zápas proti Bakersfieldu.

Koch odohral v prebiehajúcej sezóne 34 stretnutí s bilanciou jeden gól a osem asistencií. Kelemen nastúpil v 27 dueloch, v ktorých nazbieral 19 bodov za desať gólov a deväť asistencií.