Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky
KHL

27.10.2017 o 19:00

HC Slovan Bratislava
0 : 5
(0:2, 0:2, 0:1)
SKA Petrohrad
Naposledy zmenené pred 7 rokmi
obnoviť
Filter

Je dobojované, Petrohrad dnes nič neponechal na náhodu a domácim ani veľa priestoru na ľade nedal. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: v tíme vojakov Mikko Koskinen, v tíme Slovana Zach Boychuk. Petrohrad predviedol divákom kvalitný hokej a publikum ho na cestu do šatne vybavilo potleskom. Rovnako tak vyprevádza potleskom do šatne aj domácich, ktorí absolvujú ešte čestné kolo. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 15:12, dobrú noc z Bratislavy priaznivcom hokejka želá Vladimír Korduliak.

Koniec zápasu.

59:32

Na druhej strane sa k zakončeniu dostal Skalický, minul však bránku hostí a Slovan sa ani teraz radovať z gólu radovať nebude.

59:25

Chafizullin dostal puk na ľavý kruh, potiahol ho k bránkovisku a vystrelil, Mazanec vykorčuľoval z bránky a puk reflexívne v páde na ľad poslal späť do hry.

57:51

Kalinin vystrelil na pravej strane pri bránkovisku, Mazanec cez svoju hruď poslal puk späť do hry, Slovan pod tlakom.

57:31

Širokov vystrelil spoza kruhov, trafil masku Mazanca, Marek ako podťatý spadol na ľad a už je v rukách lekára tímu. Diváci v Bratislave sa bavia mexickou vlnou.

57:22

Slovan už len vyhodil puk von z pásma a po zakázanom uvoľnení sa hra sťahuje pred Mazanca.

55:47

Malcev vystrelil z ľavej strany pri bránkovisku, Mazanec dobre čítal hru a aj tento rýchly puk zatočil do svojej rukavice.

54:31

Širokov korčuľoval sám na Mazanca, Ebert ho k zakončeniu nepustil, no potom Koskiranta z pravej strany poslal puk pred bránkovisko, našiel spoluhráča, ktorý pohotovo zakončil, Mazanec puk zlikvidoval a podržal tím belasých.

54:03

Puk skončil na tribúne, rozhodcovia nariadili vhadzovanie v strednom pásme.

53:19

Plotnikov zdvihol oči pod strechu arény, jeho puk spoza kruhov domáci zblokovali na ochrannú sieť.

53:01

Després na pravej strane vyrobil malú domov, Mazanec puk pohotovo pri ľavej žrdi schoval pod svoju rukavicu.

50:48

Slovan chyboval na modrej, vyrobil ofsajd, čiarový akciu belasým zastavil a tak budeme vhadzovať v strednom pásme.

50:11

Videorozhodca gól hostí uznal, priznám sa, že vôbec neviem, čo rozhodcovia skúmali.

50:11

Piaty gól hostí ešte bude posudzovať videorozhodca du­elu…

50:11

Petrohrad dal gól!Prečíslenie hostí tri na dva, puk na pravý kruh dostal JEGOR RYKOV a od brvna domácej bránky sa puk odrazil do siete Slovana. Asistencie: Alexander Barabanov a Roman Rukavišnikov.

48:49

Prochorkin poslal od pravého kruhu puk po ľade na bránku domácich, Mazanec si s pukom hravo poradil a poslal ho späť do hry.

48:26

Hostia v plnom počte, Slovan hral presilovku v pásme súpera, bez gólového efektu.

48:04

Ebert vystrelil z pravého kruhu, Koskinen puk zrazil dole na ľad, pri bránkovisku na ľavej strane Řepík už nemal dostatok priestoru a času na efektné zakončenie.

47:31

Slovan zamkol vojakov v pásme, svoju akciu prekombinoval a stratil pásmo po vlastnej chybe.

46:26

Pästná vložka v zápase, Skalický bez rukavíc poslal na ľad Tichonova a oboch hlavný na trestnú, Skalický dve + dve minúty za hrubosť, Tichonov potrestaný dve minúty za vrazenie a dve + dve minúty za hrubosť. Slovan bude hrať presilovú hru.

46:10

Šťastný po prechode modrou pálil spoza obrancu, puk však poslal len na ochranné sklo.

44:38

Genoway spoza kruhom pomedzi obrancov preveril pozornosť Koskinena, Mikko pravým betónom puk poslal k mantinelu.

44:12

Jakovlev vystrelil od modrej, puk bol zblokovaný a skáckal smerom na Mazanca, marek dobre čítal hru a nepríjemný puk zneškodnil.

44:11

Slovan kombinoval s pukom v pásme súpera, Voráčkovi puk zrejme prekĺzol cez hokejku na modrej a čiarový ihneď odpískal ofsajd.

43:31

Hostia chybovali v rozohrávke, puku sa zmocnil Viedenský, vystrelil po ľade, Koskinen puk zaľahol pod svoje telo a ani teraz sa Mikko domácim tribúnam radovať nedovolil.

42:44

Hostia priviezli puk do bránkoviska domácich, ten letel vzduchom a Mazanec ho pohotovo lapil jak muchu do svojej rukavice.

41:23

Šťastný to vyskúšal švihom spoza ľavého kruhu, dlháň Koskinen natiahol lapačku a puk tam bezpečne zlikvidoval.

41:00

Prochorkin vystrelil z pravej strany od kruhu, Mazanec puk poslal späť do hry a zakrátko došlo k posunutiu jeho bránky.

40:20

Prochorkin bol v pásme skôr ako adresovaný puk, hostia vyrobili ofsajd.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Ďalšia tretina sa začne približne o 20:43.

V druhej tretine si vojaci po pár sekundách navýšili skóre a Plotnikov vyhnal na striedačku Štepánka. Hostia opäť kontrolovali puk na klzisku a po faule Mazanca navýšil účet večera Vojnov. Potom hral Petrohrad presilovku, no bol to Slovan, ktorý mohol zmeniť skóre na svetelnej kocke. Nestalo sa, Koskinen mal až do klaksónu plno práce, raz mu pomohla ľavá žrď jeho bránky, naďalej tak drží čistý štít. Pomer striel medzi žrde v druhej tretine 11:13.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:02

Després vystrelil spoza ľavého kruhu, Koskinen sa za pukom naťahoval, vypadol mu z lapačky, Genoway sa ho snažil poslať z pravej strany pred bránkovisko, Koskinen jeho úmysel vystihol a puk zneškodnil pod svojim telom.

38:53

Hostia v plnom počte, Slovan hral dobre až záver svojej presilovky.

38:29

Až teraz Slovan zamkol súpera v pásme, strelou z ľavej strany od modrej sa ukázal Després, Koskinen cez svoju hokejku puk poslal na ochranné sklo.

36:53

Za držanie dostal dve minúty Zubarev, Slovan možnosť na čestný úspech.

36:44

Ebert vystrelil príklepom od modrej, puk však po teči opečiatkoval len ľavú žrď bránky Koskinena.

35:44

Kašpar s Boychukom si vymenili puk v prečíslení dva na jeden, Kašpar z ľavej strany ešte hľadal na pravej Boychuka, ktorý puk nedokázal usmerniť do odkrytej časti bránky súpera.

35:24

Gusev sa točil za modrou s pukom na hokejke kým našiel palebný priestor, potom švihom vystrelil, Mazanec puk schoval vo svojej lapačke.

34:36

Ketov švihom pálil z pravého kruhu, Mazanec puk zrazil dole na ľad, belasí ho po chvíľke dostali na hokejky a poslali von z pásma.

33:31

Domáci v plnom počte. Slovan bol počas oslabenia lepším tímom na ľade, Mazanec bez práce, Koskinen musel zasahovať proti pukom domácich.

32:53

Řepík mal príležitosť na zápis do listiny strelcov, vystrelil z ľavého kruhu, Koskinen puk cez svoju hruď vyrazil späť do hry.

32:04

Slovan zaútočil v oslabení a Kašpar sa prezentoval strelou z pravého kruhu, Koskinen zmenu skóre nepripustil.

31:46

Slovan poslal puk von z pásma a spoza bránky Koskinena začína akcia hostí.

31:31

Za držanie sedí na trestnej Bačík, presilovka pre SKA, ktorý má Slovan pod tlakom.

31:31

Ketov sa oprel do puku na pravom kruhu, s jeho príklepom si Mazanec v pokľaku poradil a puk schoval na svojej hrudi.

30:02

Kovaľčuk si s pukom nakorčuľoval do pásma domácich, vystrelil z vnútornej strany ľavého kruhu, puk však poslal len na ochranné sklo.

28:38

Bezúch od kruhu poslal puk na modrú, Švarný trafil priestor bránky SKA, Koskinen pravým betónom v rozkľaku puk poslal za svoju bránku.

27:11

Koskinen majiteľom puku, keď likviduje puk belasých z pravej strany v klasickom pokľaku vo svojom bránkovisku.

26:26

Petrohrad dal gól!VIAČESLAV VOJNOV strieľal spoza pravého kruhu, do dráhy puku sa hodil Hrnka, puk zblokoval, no Vojnov si puk potiahol na hokejku a smerom k stredu a svojou druhou strelou okolo lapačky nedal Mazancovi šancu. Asistencia: Nikita Gusev.

25:44

Spoza ľavého kruhu vystrelil príklepom Kovaľčuk, Mazanec v pokľaku puk likviduje vo svojom výstroji.

25:20

Vojnov pálil od modrej, Mazanec puk zrazil dole na ľad a okamžite schoval pod svoju rukavicu.

25:09

Za podrazenie inkasuje dve minúty Mazanec, trest odsedí Skalický a SKA bude hrať svoju presilovku.

23:40

Prochorkin bol síce tiesnený, no poslal po ľade nebezpečný puk na bránku domácich, Mazanec puk poslal späť do hry, belasí oň bojujú vo svojom pásme.

22:47

Zubarev sa prezentoval strelou od modrej, Mazanec natiahol svoju lapačku a puk tam bezpečne schoval.

21:28

Malcev strieľal z ľavej strany od kruhu, na ľad sa hodil jeden z hráčov domácich, Michail puk podvihol príliš a ten skončil na ochrannom skle.

20:17

Striedanie v tíme HC Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Jakub Štěpánek, prichádza Marek Mazanec.

20:17

Petrohrad dal gól!Druhá tretina dobre nezačala, SERGEJ PLOTNIKOV vystrelil z vrcholu pravého kruhu a puk skončil v domácej sieti. Asistencie: Iľja Kovaľčuk a Andrej Zubarev.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:54.

Slovan sa zo začiatku snažil operovať s pukom v pásme hostí, aj sa mu to podarilo a hral hneď v úvode aj presilovku. No zakrátko hostia prevzali iniciatívu na ľadovej ploche a defenzíva domácich mala plné ruky a nohy práce. Účet duelu otvoril pekným gólom Gusev, aby potom SKA potešil svojich fans druhým pekným gólom Širokova. Petrohrad bol pánom na ľade, uvidíme, aký scenár nám pripraví druhé dejstvo duelu. Pomer striel medzi žrde v tej prvej 3:11.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:46

Gavrikov vybojoval puk za bránkou domácich, poslal ho za kruhy, odtiaľ pohotovo vystrelil Kovaľčuk, Štepánek puk vyrazil a od kruhu pálil ďalší z hráčov SKA, Štepánek puk poslal na ochrannú sieť.

19:29

Puk pod rukavicami Koskinena, Slovan si v závere tretiny vybojoval aspoň pásmo na vhadzovanie.

19:15

Puk v pásme hostí, no na hokejkách vojakov z Petrohradu, ktorí kontrolujú hru na ľadovej ploche.

17:32

Gavrikov nahodil z pravej strany od kruhu puk na bránku domácich, Štepánek cez vyrážačku poslal puk na druhú stranu k mantinelu a Slovan vyráža do akcie.

16:35

Hostia sa dostávali do prečíslenia, Kovaľčuk z ľavej strany na tej pravej spoluhráča nenašiel, belasí sa ubránili a pôjdu do akcie.

15:17

Puk vojakov už opustil útočné pásmo, čiarový im správne hru prerušil pre ofsajd a nariadil vhadzovanie v strednom pásme.

15:06

Rundblad vystrelil príklepom od modrej, Štepánek išiel do kolien a puk zlikvidoval vo svojej rukavici.

14:20

Petrohrad dal gól!SERGEJ ŠIROKOV svojim švihom z ľavého kruhu poslal puk k vzdialenejšej žrdi pod brvno bránky domácich. Asistencie: Sergej Kalinin a Jarno Koskiranta.

13:49

Buchtele vozil puk na hokejke, vozil, až to pokazil. Vyrobil ofsajd na modrej, čiarový akciu belasým zastavil.

12:43

Tichonov si nakorčuľoval za nahodeným pukom, prešiel s ním poza bránku na kruh, poslal na modrú a odtiaľ príklepom vystrelil Rykov, Štepánek v pokľaku puk likviduje na svojej hrudi.

12:14

Skalický sa dostal k zakončeniu pred bránkoviskom, reklamný puk skončil v moci Koskinena, po reklamnej prestávke vhadzujeme po jeho ľavej ruke.

11:45

Puk smerujúci medzi tri žrde po ľade z ľavej strany Koskinen cez svoju hokejku poslal späť do hry.

11:28

Hostia v plnom počte, Slovan túto presilovku nezahral optimálne, súper mu vyložený palebný priestor neposkytol.

11:07

Sersen svojim príklepom od modrej preveril Koskinena, Mikko puk vyrazil na kruh, tam bol však len jeho spoluhráč a Petrohrad vyhodil von z pásma ďalší puk.

10:33

Hrnka vystrelil po ľade spoza kruhov, Koskinen pravým betónom puk poslal za svoju bránku a vojaci následne von z pásma.

09:55

SKA poslal druhý puk von z pásma, Slovan svojho súpera v pásme ešte nezamkol.

09:28

Podrazenie a dve minúty pre Prochorkina, Slovan dostal výhodu v podobe presilovej hry.

09:05

Petrohrad dal gól!Vojaci zakombinovali s pukom v pásme domácich, puk sa dostal za kruhy na hokejku NIKITU GUSEVA, ktorý pohotovo prestrelil Štepánka v bránke domácich. Asistencia: Michail Malcev.

08:15

Širokov z ľavej strany poslal puk pred bránkovisko a k zakončeniu sa dostal Koskiranta, ten puk dobre netrafil a ponad bránku Štepánka preletel na zadný mantinel.

06:02

Plotnikov poslal nebezpečný puk z ľavej strany od modrej, Štepánek si však s ním poradil a pohotovo rozohral akciu belasých.

05:38

Odrazený puk smerom k bránkovisku Koskinen prikryl pod rukavicu, Slovan bude mať pásmo na vhadzovanie, vhadzujeme po ľavici Koskinena.

04:55

Šťastný posunul puk zo stredu na ľavý kruh, odtiaľ vystrelil Švarný, Ivanov puk bol zblokovaný a na tribúnach to len zašumelo.

04:13

Hostia v plnom počte, Slovan svoju presilovú hru zahral dobre a väčšinu času v zóne súpera, vyloženú gólovú šancu si však nevypracoval.

03:26

Kašpar mohol strieľať, neurobil tak, rovnako na ľavom kruhu Després, napokon sa k strele z pravého kruhu odhodlal Ebert, minul bránku vojakov.

02:27

Barker vystrelil od modrej, Ketov puk poslal vysoko na ochrannú sieť, vhadzujeme po ľavej ruke Koskinena.

02:13

Podrazenie a dve minúty pre Malceva, Slovan si v úvode zápasu zahrá presilovú hru.

01:39

Genoway v strednom pásme atakoval Širokova, hlavní to posúdili ako čisté, puk lieta z pása do pásma,

00:15

Prochorkin dostal puk na modrú, potiahol ho po pravej strane a nahodil pred bránkovisko, Štepánek puk poslal za svoju bránku a domáci sa bránia akcii hostí.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Na ľadovej ploche už máme oba tímy, vypočujeme si hymny oboch krajín a všetko bude pripravené k úvodnému buly dnešného duelu.

Prvý krát v tejto sezóne bude Aréna Ondreja Nepelu vypredaná a už počas rozkorčuľovania je slušne zaplnená, SKA priťahuje divákov a tu v Bratislave sa práve tento klub, spomedzi všetkých v KHL, teší najväčšej popularite medzi fanúšikmi. S SKA ako už tradične, na Slovensko pricestoval aj televízny štáb a množstvo novinárov z Ruskej federácie.

Príjemný podvečer z Arény Ondreja Nepelu z Bratislavy želám priaznivcom hokeja, na ľadovej ploche prebieha rozkorčuľovanie oboch tímov, v bránke hostí sa predstaví vysoký Fín Mikko Koskinen, v tej domácej Čech Jakub Štepánek. Domáci v tmavomodrých dresoch, vojaci zo severu Ruskej federácie v bielo-modrých farbách.

Úvodné zostavy:

HC Slovan Bratislava:

Štepánek (Mazanec) – Ebert, Després, Sersen ©, Bačík, Voráček, Švarný (A), Barker – Řepík, Boychuk, Kašpar (A) – Genoway, Viedenský, Hrnka – Skalický, Šťastný, Buchtele – Mikúš, Sádecký, Bezúch

SKA Petrohrad:

Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Zubarev, Gavrikov, Jakovlev, Rundblad, Chafizullin, Rukavišnikov, Rykov – Plotnikov (A), Prochorkin, Kovaľčuk © – Kalinin, Koskiranta, Širokov (A) – Barabanov, Malcev, Gusev – Ketov, Kablukov, Tichonov

Rozhodca:

Oskirko, Fatejev – Palej, Tomilov.

Hokejisti HC Slovan začínajú v novom jubilejnom ročníku KHL na ľade obhajcu Gagarinovho pohára a favorita súťaže v Petrohrade.

Petrohrad – druhé najväčšie mesto v Ruskej federácii hneď za Moskvou. Petrohrad eviduje toľko hláv, ako samotné Slovensko, cez 5.000.000 oby­vateľov. Mesto nesie názov po svätom apoštolovi Petrovi, preto Sankt Peterburg, čiže Svätý Peter, dnes len Petrohrad. Predtým, za éry Sovietskeho zväzu, nieslo mesto názov Leningrad. SKA Petrohrad hráva svoje zápasy v Športovo-koncertnom komplexe, Aréne Ľadový palác, ktorá má kapacitu 12.300 divákov.

SKA Sankt Peterburg, hokejový klub na severe Ruska datuje vznik v roku 1946. Počas svojej histórie 5 krát menil svoj názov. SKA – alebo Športový Klub Armády nesie od roku 1953. V ruských hokejových súťažiach zaznamenal dvakrát tretie miesto, v rokoch 1971 a 1987.

Petrohradje účastníkom KHL od jej vzniku. Vo všetkých jej ôsmich ročníkoch sa prebojoval do play-off súťaže, z roka na rok sa zlepšoval, postupne zaznamenal celkovo 10. , 9. , 7. a 4. miesto, keď v konferenčnom finále podľahol neskoršiemu víťazovi Gagarinovho pohára, Dinamu Moskva. V piatej sezóne to bola už „bronzová medaila“, opäť vo finále Západnej konferencie skončil na hokejkách neskoršieho víťaza Gagarinovho pohára, Dinamo Moskva zvíťazilo v sérii 4:2 na zápasy. V šiestej sezóne to bolo po vyradení s Lokomotiv Jaroslavľ po sérii 2:4 na zápasy celkom 5. miesto.

V siedmej sezóne to už bola ale celkom iná káva. SKA začal svoju spanilú jazdu play-off v osemfinále Západnej konferencie, keď v predkrme vyradil zo súťaže Torpedo Nižný Novgorod po sérii 4:1 na zápasy. Potom už prišlo hlavné menu a v semifinále konferencie si to odnieslo slávne Dinamo Moskva, rezultát? 4:1 na zápasy. V konferenčnom finále SKA zvíťazil po sérii 4:3 na zápasy nad ďalším slávnym moskovským klubom – CSKA. A na rad prišla séria zápasov s víťazom Východnej konferencie. SKA v súboji o Gagarinov pohár vyškolil AK Bars Kazaň a po sérii 4:1 na zápasy sa mohol tešiť zo svojho triumfu. No a v ôsmej sezóne SKA v prvom kole play-off vyradil Lokomotiv Jaroslavľ po sérii 4:1 na zápasy. V konferenčnom semifinále prišiel na rad Dinamo Moskva, vojaci zo severu Ruskej federácie zvíťazili v sérii 4:2 na zápasy. Cesta za úspechom sa však skončila vo finále Východnej konferencie, vyradenie mestského rivala Dinama Moskva pomstil CSKA Moskva, ktorý chlapcom z Petrohradu nedovolil zvíťaziť ani v jednom z duelov a SKA tak v konečnom účtovaní obsadil krásnu 4. priečku.

V uplynulom ročníku sa SKA opäť radoval z trofeje, keď v osemfinále play-off vyradil vcelku hladko klub Viťaz Podoľsk a konečný rezultát bol 4:0 na zápasy. V semifinále konferencie na SKA čakalo Dinamo Moskva. To však dokázalo zvíťaziť len v úvodnom meraní síl a to gólom v predĺžení na ľade v Petrohrade. SKA následne zvíťazil vo všetkých štyroch ďalších zápasoch a tešil sa z postupu do konferenčného finále. Vo finále Západnej konferencie si to odniesol Lokomotiv Jaroslavľ, ktorý nezvíťazil ani v jednom meraní síl, aj keď dva zo štyroch duelov prehral až gólom v predĺžení. Vo finále KHL SKA narazil na Metallurg Magnitogorsk, a keď aj vo finále prehral len v jednom dueli, po sérii 4:1 na zápasy Kovaľčuk a spol. zdvihli nad hlavy Gagarinov pohár.

Bielo-modro-červený dres SKA obliekajú hráči z Ruskej federácie, káder dopĺňajú dvaja hráči z Fínska a rovnako dvaja zo Švédska. Hlavným trénerom klubu je Oleg Valerievič Znarok.

V aktuálnej tabuľke KHL zaznamenal SKA27 zápasov 73 bodov, HC Slovan odohral o jeden zápas menej a do tabuľky Západnej konferencie zaknihoval 25 bodov. V aktuálne sezóne sa súperi stretli v Petrohrade v auguste a domáci triumfovali po výsledku 7:1, keď jediný gól belasých zaznamenal Marek Viedenský a ten znamenal aj výhru v prvej tretine v úvodnom vystúpení belasých v aktuálnej sezóne.

Najproduktívnejším hráčom v tíme hostí je Iľja Kovaľčuk34 kanadskými bodmi (20+14), na druhej priečke 33 bodový Nikita Gusev (13+20). V tíme domácich je na čele kanadského bodovania 19 bodový Radek Smoleňák (5+14), na druhej priečke 16 bodový Colby Genoway (5+11). Gólman hostí Igor Šesťorkin disponuje k dnešnému dňu v aktuálnej sezóne 94,7% úspešnosťou zásahov s priemerom 1,41 gólov na zápas, Mikko Koskinen s 92,7% úspešnosťou drží priemer 1,79 gólov na zápas. Na strane domácich Jakub Štepánek s 92,2% úspešnosťou zásahov s priemerom 2,79 gólov na zápas, Marek Mazanec90,3% úspešnosť zásahov s priemerom 3,24 gólov na zápas.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho zápasu KHL, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub SKA Petrohrad a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.

HC Slovan Bratislava

HC Slovan Bratislava

 • Štepánek (21. Mazanec)
 • Ebert
 • Després
 • Sersen (C)
 • Bačík
 • Voráček
 • Švarný (A)
 • Barker
 • Řepík
 • Boychuk
 • Kašpar (A)
 • Genoway
 • Viedenský
 • Hrnka
 • Skalický
 • Šťastný
 • Buchtele
 • Mikúš
 • Sádecký
 • Bezúch
SKA Petrohrad

SKA Petrohrad

 • Koskinen (Šesťorkin)
 • Vojnov
 • Zubarev
 • Gavrikov
 • Jakovlev
 • Rundblad
 • Chafizullin
 • Rukavišnikov
 • Rykov
 • Plotnikov (A)
 • Prochorkin
 • Kovaľčuk (C)
 • Kalinin
 • Koskiranta
 • Širokov (A)
 • Barabanov
 • Malcev
 • Gusev
 • Ketov
 • Kablukov
 • Tichonov