4 : 7
(2:1, 0:1, 2:5)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Naposledy zmenené pred 24 dňami

Hostia z Michaloviec vyhrávajú dnešný zápas 7:4. Sledovali sme veľmi divoký, ale výborný hokej z oboch strán. Séria pokračuje opäť zajtra zápasom v Nitre. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.

59:45

Vylúčenie v tíme HK Nitra:
Jakub Lacka – 2 min., nešportové správanie.

59:02

Začala posledná minúta tretej tretiny a aj celého zápasu.

58:45

Dukla Michalovce dala gól! Hostia bleskovo využívajú presilovú hru a pridávajú tak siedmy gól v zápase! Daugavinš vyhral buly. Newton okamžite vypálil. Kašík jeho pokus vyrazil a DÁVID BUC nemal problém dostať puk do odkrytej brány. Asistencie: M. Newton, K. Daugavinš.

58:38

František Gajdoš – 2 min., vrazenie na mantinel.

57:53

Dukla Michalovce dala gól! Hostia pridávajú šiesty gól do prázdnej brány. K puku sa dostal MICHAL KABÁČ, ktorý dnes strieľa hattrick! Tento gól pravdepodobne rozhoduje dnešný zápas.

57:43

Kašík zostáva na striedačke! Domáci hrajú v šestici!

57:43

Následuje reklamná prestávka.

57:43

Hostia opäť len poslali puk von z tretiny. Michalovce sa sústredia na bránenie svojho tesného vedenia.

56:41

Hostia len odovdzali puk v útočnej tretine a šli striedať.

55:36

Domáci chybovali v rozohrávke. K puku sa dostal Kabáč, ktorý chcel okamžite zakončiť, ale puk mu doslova ušiel z hokejky.

54:27

Hostia sú po góle na koni. Domáci sú v menšom kŕči.

53:14

Dukla Michalovce dala gól! Hostia idú prvý krát v dnešnom zápase do vedenia! MAREK VALACH to spravil parádne! Dostal sa k puku. Posunul si ho a krásnou strelou pod brvno nedal šancu Kašíkovi v domácej bráne.

52:26

Kabáč si dobre nakorčuľoval z pravej strany a zakončil. Kašík jeho pokus vytesnil ramenom.

51:19

Bajtel vypálil a jeho pokus tečoval Hrnka, ale puk letel mimo brány hostí.

50:34

Gill pálil z prvej. Jeho pokus bol zablokovaný. Následne pálil aj Buček, ale jeho strela vyeletela von z ľadovej plochy.

49:05

Vylúčenie v tíme HK DUKLA Ingema Michalovce:
Filip Vašaš – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

48:56

Okoličány našiel prihrávkou pred bránou Hrnku, ktorý z prvej zakončil, ale netrafil bránu.

47:43

Samuel Buček sa rútil sám na Škorvánka, ale prekonať ho nedokázal!

46:43

Domáci sú v šoku. Kabáč bol opäť v šanci, ale tento krát Kašíka neprekonal.

45:33

Striedanie v tíme HK Nitra:
z ihriska odchádza Aittokallio, prichádza Kašík.

45:33

Dukla Michalovce dala gól! Hostia opäť bleskovo vyrovnávajú stav dnešného zápasu. Marek Valach našiel presnou prihrávkou SAMUELA SOLENSKÉHO, ktorý presnou strelou prekonáva Aittokallia.

44:14

Dukla Michalovce dala gól! Hostia znižujú stav zápasu a vracajú sa tak opäť do boja o víťazstvo. Filip Vašaš dobre potiahol akciu a parádnou prihrávkou našiel pred bránou MICHALA KABÁČA, ktorý zasunul puk za bezmocného Aittokallia v domácej bráne. Asistencie: F. Vašaš.

43:34

Domáci hrajú v tretej tretine parádne. Kontrolujú dianie na ľadovej ploche.

42:05

Nitra dala gól! Domáci pridávajú rýchlo aj štvrtý gól v zápase! Hostia prepadli v útočnej tretine. Domáci sa dostali do prečíslenia. ROBERT JACKSON to vzal na seba a strelou medzi nohy prekonáva Škorvánka v bráne hostí.

41:29

Nitra dala gól! Domáci využívajú presilovú hru o dvoch hráčov! Jackson zakončil švihom. Škorvánek jeho pokus vyrazil. K dorážke sa dostal dôrazný TOMÁŠ HRNKA a tak opäť posiela domácich do vedenia! Asistencie: R. Jackson, A. Cotton.

41:17

Michal Kabáč – 2 min., hákovanie.

40:32

Newton vystihol prihrávku Hrnku a vyhadzuje puk cez všetky čiary.

40:01

Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sme videli jediný gól, ktorý strelil hosťujúci Michal Kabáč. Stav je teda nerozhodný 2:2. Uvidíme či sa rozhodne v tretej tretine.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:55

Domáci mali veľkú šancu! Buček pálil. Následne dorážali aj Gill a Bajtek, ale ani jeden pokus nezapadol za Škorvánka!

39:50

Jakub Cibák – 2 min., sekanie.

39:02

Začala posledná minúta prvej tretiny.

38:41

Okoličány potiahol akciu. Prihrával Cottonovi, ktorý z prvej zakončil, ale netrafil bránu.

37:38

Cotton obkorčuloval bránu Škorvánka a zakončil. Jeho pokus však nebol presný. Následne vyhodili hostia puk na zakázané uvoľnenie.

36:23

Veľká šanca hostí! Newton bol sám pred Aittokalliom. Netrafil však bránu. Následne pálil aj Paločko, ale jeho domáci brankár vychytal.

36:07

35:47

Hra začína byť opatrnejšia z oboch strán.

34:31

Jackson tečoval Stachove nahodenie od modrej čiary. Škorvánek jeho teč vyrazil betónom.

33:42

Suja hľadal prihrávkou Wilkinsa, ale toho výborne pokryl Cotton.

32:26

Daugavinš napriahol, ale jeho pokus zblokoval Vitaloš mimo ľadovú plochu.

31:06

Domáci sa dostali do prečíslenia! Lacka to vzal na seba a Škorvánek predviedol pekný semafor a puk chytil.

30:33

Newton pálil z tesnej blízkosti. Aittokallio jeho pokus vyrazil betónom.

28:42

Buček pálil z pravej strany. Následne zakončoval aj Newell, ale výborné zákroky predviedol Škorvánek, ktorý podržal svoje mužstvo.

27:42

Kaspars Daugavinš – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

27:22

Bindulis vysúval dlhou prihrávkou Paločka, ale ten ju nezachytil. Pri puku sú opäť domáci.

26:22

Puliš dobre schoval strelu za Mezeia. Aittokallio puk chytil. Následuje reklamná prestávka.

25:54

Jackson pálil z veľkého uhla. Jeho strela minula bránu hostí.

25:21

V druhej tretine sledujeme opäť veľmi rýchly a parádny hokej. Gill nabral rýchlosť a strelou švihom preveril Škorvánka. Ten jeho pokus schoval v lapačke a prerušil hru.

24:12

Domáci v plnom počte.

23:12

Čederle vyhadzuje puk cez všetky čiary a ide striedať.

22:45

Domáci opäť pohrozili v oslabení. Lacka zakončil spoza protihráča. Jeho pokus Škorvánek chytil a prerušil hru.

22:12

Tomáš Pobežal – 2 min., podrazenie.

21:47

Dukla Michalovce dala gól! Hostia vyrovnávajú stav stretnutia! Michalčin pálil od modrej čiary. Následne sa k puku dostal bojovný MICHAL KABÁČ, ktorý sa natlačil pred Aittokallia a strelou švihom ho prekonáva.

21:05

Buček poslal puk na Gilla, ktorý sa dostával do šance, ale zablokoval ho telom Bindulis.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine vedú hráči Nitry 2:1. Prvý gól strelil za domácich Tomáš Hrnka. Druhý gól strelil v oslabení Jakub Lacka. Hostia znížili v presilovke zásluhou Joshuu Wilkinsa.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:01

18:32

Sledujeme v prvej tretine výborný hokej.

17:44

Samuel Buček mohol ísť do veľkej šance, ale bol rýchlejší ako puk. Píska sa ofsajd.

16:09

Dukla Michalovce dala gól! Hostia využívajú presilovú hru a znižujú stav stretnutia! Dávid Buc nahodil puk na bránu, kde bol dobre postavený JOSHUA WILKINS a ten upratal puk za bezmocného Aittokallia. Asistencie: D. Buc, K. Daugavinš.

15:22

Nitra dala gól! Domáci sa dostali v oslabení do prečíslenia! Čederle poslal puk pred bránu, kde bol úplne voľný JAKUB LACKA a jemným tečom prekonáva Škorvánka v bráne hostí. Asistencie: S. Čederle.

14:47

Tomáš Pobežal – 2 min., sekanie.

14:29

Hostia v plnom počte.

13:44

Jackson pálil z dobrej pozície, ale jeho pokus zblokoval Michalčin. Domáci majú veľký tlak!

13:10

Varga vyhadzuje puk cez všetky čiary.

12:29

Adam Stripai – 2 min., držanie.

11:25

Bajtek hľadal prihrávkou Gilla, ale toho dobre telom odstavil Michalčin.

10:12

09:49

Paločko sa dostal pred Atittokallia, ale z tesnej blízkosti ho nedokázal prekonať.

09:11

08:44

Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

08:13

Samuel Buček pálil z ľavého kruhu, ale Škorvánek jeho pokus videl a schoval ho v lapačke.

07:11

Maxwell Newton – 2 min., sekanie.

06:36

Píska sa icing hostí.

05:42

Wilkins sa natlačil pred Aittokallia, ale zakončiť nedokázal. Telom ho odstavil Cotton.

04:33

Na domácom štadióne panuje fantastická atmosféra.

03:55

Bodák sa snažil prihrávkou vysunúť Daugavinša, ale ten puk nezachytil. Pri puku sú domáci.

02:47

Nitra dala gól! Domáci bleskoro využívajú presilovú hru a idú do vedenia! TOMÁŠ HRNKA stál pred bránou a Gill mu puk doslova posadil na hokejku. Škorvánek bol v tomto momenten bezmocný. Asistencie: S. Gill, S. Buček.

02:25

Jakub Cibák – 2 min., krosček.

01:33

Jackson pálil spoza Stripaia. Jeho pokus Škorvánek vyrazil.

00:01

Úvodné buly získali hostia z Michaloviec.

00:01

Úvodné zostavy:

HK Nitra: Aittokallio (Kašík) – Mezei, Cotton, Kousa, Bača, Gajdoš, Stacha, Vitaloš – Buček, Gill, Bajtek – Jackson, Bubeľa, Newell – Okoličány, Čederle, Lacka – Pobežal, Hrnka, Bačo
Tréner: Antonín Stavjaňa

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Glosár) – Cibák, Bodák, Bindulis, Michalčin, Stripai, Macejko, Fedor – Paločko, Newton, Daugavinš – Puliš, Suja, Wilkins – Valach, Solenský, Varga – Vašaš, Buc, Kabáč
Tréner: Tomek Valtonen

Rozhodca: Crman, Jobbágy.

HK Nitra: Aittokallio (Kašík). -Mezei, Cotton, Kousa, Bača, Gajdoš, Stacha, Vitaloš – Buček, Gill, Bajtek – Jackson, Bubeľa, Newell – Okoličány, Čederle, Lacka – Pobežal, Hrnka, Bačo

HK DUKLA Ingema Michalovce: Glosár (Škorvánek) – Cibák, Bodák, Bindulis, Michalčin, Stripai, Macejko, Fedor – Paločko, Newton, Daugavinš – Puliš, Suja, Wilkins – Valach, Solenský, Varga – Vašaš, Buc, Kabáč

HK Nitra

Nitrania majú fantastickú formu. Najprv vyradili Duklu Trenčín. V prvom kole Play off vyradili víťaza základnej časti Poprad a v semifinále vedú nad Michalovcami 2:0 na zápasy. Prvý zápas bol tesný. Nitra ho vyhrala 3:2. V druhom zápase však dominovali a doslova zvalcovali Michalovce 8:2.

Hostia musia svoj prejav zlepšiť o 100% ak chcú s Nitrou uspieť. Obidva domáce zápasy nezvládli, ale určite nerezignujú. Po základnej časti skončili na druhom mieste a stále môžu sériu otočiť. Uvidíme či zvládnu zápasy na ľade súpera a séria sa opäť presunie do Michaloviec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.