5 : 0
(2:0, 2:0, 1:0)
HKM Zvolen
Naposledy zmenené pred mesiacom

Domáce Michalovce vyhrávajú dnešný zápas jasne 5:0. Sledovali sme veľmi dobrý a rýchly hokej. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.

58:01

Začali posledné dve minúty tretej tretiny a aj celého zápasu.

56:43

Hecl chcel zakončiť z ľavého krísla, ale pošmykol sa a o puk prišiel.

55:34

Dnešný zápas je už rozhodnutý a v podstate sa len dohráva.

54:40

MIchal Kabáč – 2 min., nešportové správanie.

54:17

Sena Acolatse – 2 min., nešportové správanie.

54:17

Jozef Sládok – 2 min., nešportové správanie.

54:15

Heard naviazal na seba dvoch hráčov. Výbornou prihrávkou našiel Newtona, ktorý z prvej zakončil, ale trafil len pripraveného Trenčana.

53:11

Wilkins pálil z pravej strany. Jeho pokus rozvlnil bočnú sieť! Domáci zostávajú v útočnom pásme.

52:03

Jarid Lukosevicius – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

51:10

Píska sa icing domáceho tímu.

49:46

Domáci v plnom počte.

48:44

Domáci sa opäť v oslabení dostali do zakončenia. Valach zakončoval švihom z ľavej strany. Netrafil však bránu.

47:46

Michal Kabáč – 2 min., hrubosť.

47:12

Gábor našiel výborne postaveného Csányiho. Ten však z tesnej blízkosti nedokázal prekonať výborného Škorvánka.

46:16

Hults zakončil a Škorvánek schoval jeho pokus v lapačke a prerušil hru.

45:37

Michalovčania hrajú opäť perfektné prečíslenie.

44:48

Domáci sa dostali opäť v oslabení do prečíslenia! Martin Bodák zakončením trafil tyč Trenčanovej brány!

44:16

Marek Valach – 2 min., nešportové správanie.

43:11

Santos sa dostal do samostatného úniku, ale jeho zakončenie končí len na brvne brány hostí!

41:37

Dukla Michalovce dala gól! Domáci pridávajú piaty gól v zápase! Martin Bodák nahadzoval puk na bránu Trenčana. K odrazenému puku sa dostal Jakub Suja, ktorý ho posunul na RADOVANA PULIŠA a ten už nemal problém dostať puk do odkrytej brány. Asistencie: J. Suja, M. Bodák.

40:43

Santos sa dostal do šance z ľavej strany. Jeho zakončenie švihom minulo bránu hostí.

40:01

Striedanie v tíme HKM Zvolen:
z ihriska odchádza Jacob Kupsky, prichádza Adam Trenčan.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Michalovce vedú po druhej tretine jasne 4:0. Sú lepším mužstvom a ich vedenie je zaslúžené. Uvidíme či sa niečo zmení v tretej tretine.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:03

Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:14

Heard našiel prihrávkou Wilkinsa, ktorý chcel z prvej zakončiť, ale puk mu preskočil hokejku.

37:55

Marcinek zakončoval z ľavého kruhu. Jeho pokus vyrazil Škorvánek vyrážačkou.

37:08

Hostia zatlačili domácich. Hecl pálil z pravej strany. Škorvánek sa stihol presunúť a puk chytiť.

36:44

Kaspars Daugavinš sa dostal do úniku. Tiesnený Hultsom zakončil, ale jeho pokus minul bránu hostí.

34:06

Dukla Michalovce dala gól! Domáci pridávajú štvrtý gól v zápase! Paločko našiel prihrávkou za bránou JOSHUU WILKINSA, ktorý si nakorčuloval pred bránu a krásnou strelou prekonáva Kupskeho. Asistencie: M. Paločko.

32:47

Wilkins hľadal pred bránou Hearda, ktorý zakončil z prvej, ale netrafil bránu.

31:35

Domáci sa dostali do prečíslenia. Z pravej strany zakončil Suja. Následne dorážal Puliš, ale ani jeden pokus nebol úspešný.

31:17

30:04

Píska sa icing Michaloviec.

29:32

Wilkins to myslel šikovne na Newtona, ale ten nepochopil jeho zámer.

28:25

28:08

Dukla Michalovce dala gól! Domáci pridávajú tretí gól a skórujú v oslabení! Dávid Buc perfektne zabojoval. Prihrávkou našiel voľného JAKUBA SUJU,ktorý šikovnou strelou prekonáva Kupskeho v bráne hostí. Asistencie: D. Bcu, M. Bodák.

27:22

Domáci hrajú oslabenie výborne. Hostia sa nedokážu usadiť v útočnom pásme.

26:25

Radovan Puliš – 2 min., hákovanie.

25:47

Fortin zakončoval cez Cibáka. Jeho pokus tesne minul domácu bránu.

25:04

Kupsky si nechtiac posunul bránu. Puliš tak nemohol zakončiť jeho akciu.

24:16

Zuzin bol rýchlejší ako puk. Ofsajd hostí.

23:58

Filip Vašaš – 2 min., nešportové správanie.

23:58

Dávid Mudrák – 2 min., nešportové správanie.

23:44

Michalčin prišiel o puk a k strele sa dostal Zuzin. Škorvánek mal čo robiť, aby tento pokus vyrazil.

23:21

Puliš našiel krásnou prihrávkou Suju, ktorý z prvej vypálil, ale parádny zákrok predviedol Kupsky a podržal tak svoje mužstvo.

22:14

Začiatok druhej tretiny je opatrný z oboch strán.

21:04

Hecl pálil z pravej strany. Škorvánek si bez problémov s jeho strelou poradil.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine vedú domáci hokejisti 2:0. Sledujeme veľmi dobrý hokej. Michalovce sú zatiaľ aktívnejšie.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:02

Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:27

Rauhauser napriahol od modrej čiary. Jeho pokus zablokoval obetavo Cibák.

17:32

Hostia v plnom počte.

17:02

Daugavinšovu strelu opäť zablokoval Šiška.

16:31

Domáci zvierajú svojho súpera. Drgoň pálil od modrej čiary. Šiška sa veľmi obetavo hodil do strely a zablokoval ju.

15:32

Samuel Hain – 2 min., hrubosť.

15:22

Hults pálil od modrej čiary. Škorvánek jeho pokus vyrazil betónom.

14:12

Bindulis nahadzoval puk na Kupskeho. Hosťujúci brankár zrazil puk na zadný mantinel.

13:28

12:44

Michalčin pálil od modrej čiary. Jeho pokus tesne minul bránu hostí.

11:58

Dukla Michalovce dala gól! Domáci pridávajú druhý gól v zápase! Rauhauser stratil puk v útočnej tretine. Získal ho MATHEW SANTOS, ktorý sa dostal až pred Kupskeho. Jeho prvé zakončenie skončilo na tyči. Následne si puk vzal za bránou a šikovnou strelou spoza brány trafil korčuľu Kupskeho, ktorý si puk vrazil do brány.

11:04

Fortin dobre pálil z ľavej strany. Škorvánek vyrazil betónom.

10:37

Máme za sebou 10 minút prvej tretiny. Sledujeme veľmi svižný a dobrý hokej.

09:55

Šiška sa dostal do dobrej pozície. Vystrelil švihom, ale Škorvánek jeho pokus videl a bez problémov ho chytil.

09:06

09:06

Dávid Mudrák – 2 min., hrubosť.

08:39

Dukla Michalovce dala gól! Domáci idú do vedenia! Marek Valach posunul puk DÁVIDOVI BUCOVI, ktorý z prvej vystrelil a na prekvapenie všetkých končí až za chrbtom Kupskeho. Asistencie: M. Valach, M. Kabáč.

08:16

Cibák sa dostával do výbornej streleckej pozície. Puk však netrafil ideálne.

07:29

Acolatse pálil od modrej čiary. Jeho pokus bol opäť zablokovaný.

06:25

Michalčin nahadzoval puk na bránu a šikovne ho tečoval Newton. Kupsky pohotovo vyrazil.

06:01

Zuzin zakončil z veľkého uhla. Škorvánek sa nenechal zaskočiť.

05:44

Píska sa icing tento krát na strane domácich.

05:10

Píska sa zakázané uvoľnenie hostí.

04:37

Heard si pýtal prihrávku pred bránu, ale výborne ho zablokoval telom Hults.

03:57

Hostia sa dostali do prečíslenia. Hecl to vzal na seba. Jeho strelu švihom chytil Škorvánek lapačkou a prerušil hru.

03:18

Acolatse pálil od modrej čiary. Jeho pokus zablokoval Sládok.

02:34

Valach nahodil puk pred bránu, kde bol Suja. Ten sa však k puku nedostal.

02:11

Hostia začali dnešný zápas aktívnejšie.

01:33

Domáci chybovali v rozohrávke. Zuzin sa mohol dostať do útočnej tretiny, ale puk si nedokázal spracovať.

00:31

Fortin sa dostal do zakončenia spoza brány. Jeho pokus však minul domácu bránu.

00:01

Úvodné buly získali domáci hokejisti.

00:01

Úvodné zostavy:

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Glosár) – Bindulis, Acolatse, Cibák, Drgoň, Michalčin, Bodák – Santos, Newton, Daugavinš – Wilkins, Heard, Paločko – Puliš, Suja, Valach – Vašaš, Buc, Kabáč
Tréner: Tomasz Valtonen

HKM Zvolen: Kupsky (Trenčan) – C. Hults, Mudrák, Rauhauser, Gachulinec, Sládok, Hain – Fortin, M. Hults, Lukosevicius – Zuzin, Viedenský, Marcinek – Hecl, Šiška, Kašlík – Csányi, Gábor, Kolenič
Tréner: James Russel

Rozhodca: Snášel, Konc – Bogdaň, Ordzovenský.

HK Dukla Ingema Michalovce

Zverenci trénera Valtonena skončili po základnej časti na krásnom druhom mieste so ziskom 90 bodov a pozitívnym skóre 167:121. MIchalovčania sú v tejto sérii favoritom, ale musia to potvrdiť na ľadovej ploche. Majú proti sebe zdatného súpera zo Zvolena. Očakáva sa však vyrovnaná séria.

HKM Zvolen

Hostia zo Zvolena nemajú vôbec ideálnu sezónu. Dlho to vyzeralo, že sa kvalifikujú do Play off priamo. Napokon skončili až na siedmom mieste a museli tvrdo bojovať o postup do vyraďovacej časti. Liptovský Mikuláš zdodali v tesnej sérii 3:2. Hostia sú však veľmi kvalitný tím a určite budú chcieť postúpiť aj cez Michalovce. Uvidíme či sa im to podarí.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.