6 : 2
(1:0, 2:1, 3:1)
HC SLOVAN Bratislava
Naposledy zmenené pred mesiacom

Košičania vyhrávajú dnešný zápas jasne 6:2. Ich viťazstvo je zaslúžené. Sledovali sme naozaj výborný zápas. Séria pokračuje zajtra opäť na ľade Košíc. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.

58:42

Košice dali gól! Hostia odvolali brankára. Hneď po buly zakončil cez celé ihrisko MATÚŠ HAVRILA a puk poslal priamo do prázdnej brány hostí. Domáci fanúšikovia tlieskajú svojím hráčom v stoji.

58:37

Vylúčenie v tíme HC Košice:
Charles Berger – 2 min., krosček.

58:02

Začali posledné dve minúty tretej tretiny a aj celého zápasu.

57:32

Slovák pálil z prvej! Godla jeho pokus vyrazil.

56:38

Slovan Bratislava dal gól! Hostia dávajú gól v oslabení! Liam Pecararo našiel prihrávkou na pravej strane úplne voľného PATRICKA HOLWAYA, ktorý krásnou strelou prepálil Riečického v domácej bráne. Asistencie: L. Pecararo.

55:42

Domáci pokračujú vo svojej presilovej hre. Zakončenie Bretona Godla vyrazil betónom.

54:52

Košice dali gól! Dnešný zápas je už definitvne rozhodnutý! Lalonde pálil od modrej čiary. Godla jeho pokus ešte vyrazil, ale na strelu BRETTA POLLOCKA už nemal nárok. Asistencie: S. Lalonde, M. Chovan.

53:45

Pollock chcel vysunúť do brejku Mikúša, ale ten si puk nedokázal spracovať.

52:36

Domáci sa už tak do útoku nehrmú. Snažia sa brániť modrú čiaru.

51:17

Rogoň dostal prihrávku pred bránu. Jeho zakočenie Godla vyrazil.

50:04

Domáci v plnom počte.

49:33

Mahbod pálil. Následne aj Pecararo a Findlay, ale Riečický podržal svoje mužstvo výborným zákrokmi.

49:15

Domáci sa výborne bránia. Slovák vyhodil puk cez všetky čiary.

48:32

Ranford pálil z pravej strany. Riečický vyrazil vyrážačkou.

48:04

Tomáš Mikúš – 2 min., hákovanie.

46:35

Julius Bergman – 2 min., nedovolené bránenie.

46:28

Samuel Fejes – 2 min., nedovolené bránenie.

46:28

Domáci hráči pridali aj piaty gól. Napokon ho rozhodcovia neuznávajú kvôli faulu Fejesa na Godlu.

46:21

Košice dali gól! Domáci využívajú ďaľšiu presilovú hru a JOONA JÄÄSKELÄINEN dáva tretí gól v dnešnom zápase. Dostal perfektnú prihrávku od Mareka Bartánusa a krásnou strelou prekonáva Godlu v bráne hostí. Asistencie: M. Bartánus, M. Chovan.

45:56

Samson Mahbod – 2 min., hákovanie.

45:38

Hostia v plnom počte.

45:01

Chovan pálil z pravej strany. Godla bol pozorný a puk chytil.

44:12

Košičania majú veľký tlak!

43:38

Branislav Kubka – 2 min., napadnutie.

43:01

Mahbod si puk naviezol a zakončil. Výborne zakročil Riečický a nedovolil dorážať Ranfordovi.

42:04

Chovan sa dostal k odrazenému puku na pravej strane a zakončil. Godla jeho pokus schoval v lapačke.

41:10

Mahbod strieľal z ľavej strany. Jeho pokus výborne vytlačil Riečický.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Domáci hokejisti vedú po druhej tretine 3:1. Sledujeme stále výborny hokej. Uvidíme či sa rozhodne v tretej tretine.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:07

Košice dali gól! Domáci využívajú presilovú hru a opäť sa dostávajú do dvojgólového vedenia! Perfektná kombinácia na ktorej konci bol opäť JOONA JÄÄSKELÄINEN a pridáva tak druhý gól v dnenšom zápase! Asistencie: M. Chovan, B. Pollock.

39:02

Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:50

Ladislav Romančík – 2 min., hákovanie.

38:25

Slovák sa tlačil pred Godlu, ale puk mu napokon skĺzol z hokejky.

37:01

Šille sa výborne dostal pred Riečického. Domáci brankár ho vychytal. Následne dorážal Dudáš, ale ten netrafil bránu.

36:25

Michal Chovan pálil z pravej strany. Godla jeho pokus vyrazil!

35:31

Hostia sú v posledných minútach aktívnejší.

34:52

Musím opäť poznamenať, že sledujeme naozaj výborný Play off hokej.

33:14

Fominykh priviezol puk do útočnej tretiny, ale výborne ho telom odstavil Deyl.

32:18

Hostia po góle ožili. Sersen napriahol od modrej čiary, ale jeho pokus bol zablokovaný.

31:14

Následuje reklamná prestávka-

30:03

Slovan Bratislava dal gól! Hostia predsa len využívajú presilovú hru! Mahbod priviezol puk do útočnej tretiny. K puku sa na modrej čiare dostal LIAM PECARARO, ktorý ho nahodil na bránu Riečického a na prekvapenie všetkých skončil až v sieti. Asistencie: J. Bergman, S. Mahbod

27:56

Samson Mahbod sa dostal do veľkej šance! Jeho zakončenie skončila na tyči Riečického brány.

27:16

Košice dali gól! Domáci síce presilovú hru nevvyužili, ale tesne po jej uplynutí sa dostal k puku JOONA JÄÄSKELÄINEN, ktorý prudkou a presnou strelou nedal šancu Godlovi v bráne hostí. Asistencie: E. Šedivý, B. Pollock.

27:04

Patrick Holway – 2 min., filmovanie pádu.

27:04

Samuel Fejes – 2 min., držanie hokejky.

26:21

Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

25:47

Breton pálil od modrej čiary. Jeho pokus dorážal Pollock, ale Godla opäť výborne zakročil.

25:12

Samson Mahbod – 2 min., podrazenie.

24:37

Berger našiel prihrávkou Mikúša, ktorý pálil z prvej, ale Godla výborným zákrokom zachránil hostí.

23:26

Samuel Takáč sa rútil sám na bránu! Bol síce tiesnený Bretonom, ale aj tak dokázal zakončiť. Jeho strelu Riečický vyrazil.

22:43

Ďalší icing hostí.

22:07

Píska sa icing hostí.

21:29

Liam Pecararo – 2 min., nešportové správanie.

21:29

Brett Pollock – 2 min., nešportové správanie.

21:19

Pollock tečoval strelu Bretona. Godla puk reflexívne vyrazil betónom.

20:55

Domáci sa dostali do zakončenia. Chovan to vzal na seba, ale netrafil bránu.

20:16

Poirier nahadzoval puk z ľavej strany na bránu. Riečický puk chytil a prerušil hru.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine vedú domáci hokejisti po góle Mária Luntera. Sledujeme výborný hokej. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:35

Kubka nahadzoval puk od modrej čiary na bránu, ale Riečický ho videl a vyrazil ho betónom.

19:04

Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:05

Breton nahodil puk na Godlu. Ten toho moc nevidel, ale reflexívne ho napokon dokázal vyraziť.

17:21

Fejes si to chystal v útočnom pásme na strelu, ale v rozhodujúcej chvíli stratil puk.

16:33

Sledujeme teraz viaceré nepresnosti v rozohrávke na oboch stranách.

15:22

Domáci sú pri chuti. Fejes nahodil puk do tretiny. Slovák sa však už k puku nedostal.

14:54

Košice dali gól! Domáci otvárajú skóre dnešného zápasu a aj celej série. Michal Chovan nahadzoval puk na bránu a parádny teč predviedol MARIO LUNTER. Na tento pokus nestihol Denis Godla v bráne hostí zareagovať. Asistencie: M. Chovan, J. Olsson.

14:21

Rogoň priviezol puk do útočnej tretiny. Prihrávkou hľadal Slováka, ale ten si jeho prihrávku nedokázal spracovať.

13:03

Icing hostí.

12:12

Pekná akcia domáceho mužstva. Olsson dobre pálil z kruhov, ale netrafil bránu.

11:15

Fominykh pálil z pravej strany. Jeho bombu chytil Riečický lapačkou a prerušil hru. Následuje reklamná prestávka.

10:03

Ranford sa natlačil pred Riečického, ale zakončiť nedokázal.

09:35

Sledujeme zatiaľ výborný hokej.

08:26

Píska sa zakázané uvoľnenie hostí.

08:10

Rogoň sa natlačil pred Godlu a zakončil, ale výborného brankára hostí neprekonal.

07:37

Hra sa prelieva z jednej strany na druhú. V dobrej šanci sa ocitol Findlay, ale z výbornej pozície neprekonal Riečického.

06:55

Domáci si vytvorili veľký tlak! Breton pálil z osi ihriska! Jeho pokus Godla vyrazil. Následne do neho vrazil Lunter, ale faul sa nepíska.

06:01

Fejes zakončoval švihom z ľavej strany. Godla s touto strelou nemal problém.

05:17

Domáci sú v plnom počte.

04:52

Domáci sa veľmi dobre bránia. Teraz vyhodil puk cez všetky čiary Olsson.

04:23

Breton vyhadzuje puk cez všetky čiary.

03:55

Pecararo pálil z pravej strany a Riečický mal čo robiť, aby jeho pokus vytesnil.

03:17

Eduard Šedivý – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku.

02:37

Zakázané uvoľnenie. Tento krát na strane hostí.

02:11

Šimun pálil z pravej strany. Godla schoval puk v lapačke a prerušil hru.

01:27

Začiatok zápasu je vo veľmi vysokom tempe.

00:52

Od modrej čiary pálil MIchal Sersen. Riečický jeho pokus chytil a prerušil hru.

00:46

Zakázané uvoľnenie domáceho tímu.

00:01

Úvodné buly získali hostia.

00:01

Úvodné zostavy:

HC Košice: Riečický (Janus) – Breton, Olsson, Deyl, Beauchamp, Šedivý, Ferenc, Dravecký – Chovan, Berger, Lunter – Mikúš, Pollock, Jääskeläinen – Fejes, Slovák, Rogoň – Šimun, Havrila, Bartánus
Tréner: Dan Ceman

HC SLOVAN Bratislava: Godla (Baroš) – Golian, Holway, Maier, Kubka, Sersen, Bergman, Romančík, Kukumberg – Poirier, Findlay, Pecararo – Takáč, Mahbod, Ranford – Lukošík, Preisinger, Török – Dudáš, Šille, Fominykh
Tréner: Peter Oremus

Rozhodca: Hronský, Snášel – Konc, Knižka.

HC Košice: Janus (Riečický) – Breton, Olsson, Deyl, Beauchamp, Šedivý, Ferenc, Dravecký – Chovan, Berger, Lunter – Mikúš, Pollock, Jääskeläinen – Fejes, Slovák, Rogoň – Šimun, Havrila, Bartánus

HK Košice

Zverenci Dana Cemana skončili po základnej časti na štvrtom mieste so ziskom 81 bodov a pozitívnym skóre 147:117. Košičania sú považovaní v tejto sérii za favorita. Uvidíme či to dokážu potvrdiť aj na ľade. V každom prípade ich nečaká nič ľahké. Hostia z Bratislavy majú veľmi dobrú formu.

HC Slovan Bratislava

Zverenci Petra Oremusa skončili po základnej časti na piatom mieste so ziskom 77 bodov a negatívnym skóre 157:160. Hostia majú veľmi rozporuplnú sezónu. V jednej chvíli boli na predposlednom mieste a mali len štvorbodový náskok pred posledným Humenným. Po príchode Petra Oremusa sa veľa vecí zmenilo a Slovan sa napokon kvalifikoval priamo do Play off.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.