2 : 3
(0:0, 1:1, 1:2)
HK Poprad
Naposledy zmenené pred 3 mesiacmi

Domáci to napokon nestihli. Hostia z Popradu berú dnes z Košíc všetky body. Sledovali sme naozaj výborný hokej. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.

59:59

Domácim sa podarilo vyrovnať! Rozhodcovia však ešte preverujú na videu či to domáci stihli v riadnom čase.

59:02

Začala posledná minúta tretej tretiny.

58:49

Košice dali gól! Hostia stratili na chvíľu koncentráciu a domáci to okamžite využili. JOONA JÄÄSKELÄINEN sa dostal k puku v útočnej tretine a vymietol pavučinu v prvom hornom rohu Vayovej brány. Asistencie: M. Chovan, J. Olsson.

58:02

Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:36

Poprad dal gól! Hostia pridávajú tretí gól do prázdnej brány. Dnešný zápas je už pravdepodobne rozhodnutý. Domáci prehrali buly v útočnej tretine. K puku sa dostal PATRIK SVITANA a cez celé klzisko poslal puk do opustenej brány. Asistencie: R. Dmowsi, A. Vay.

57:29

Oddychový čas pro tím HC Košice.

56:11

Vay chytil Fejesovu střelu a prerušil hru.

55:53

Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

55:12

Košice hrajú presilovku veľmi dobre. Hostia sa bránia zubami nechtami.

54:05

Domáci sa hneď po buly usadili v útočnom pásme.

53:53

Vylúčenie v tíme HK Poprad:
Benjamin Betker – 2 min., podrazenie.

53:36

Chovan našiel prihrávkou Zecha, ktorý z prvej vypálil. Jeho pokus nebol presný.

52:18

Poprad dal gól! Hostia využívajú presilovú hru a idú do vedenia v tomto zápase! Dmowski poslal tvrdú strelu na Janusa. Ten puk vyrazil a k dorážke sa dostal TOMÁŠ ZÁBORSKÝ, ktorý už nemal problém dostať puk do brány. Asistencie: R. Dmowski, R. Coulter.

52:06

Vylúčenie v tíme HC Košice:
Eduard Šimun – 2 min., nedovolené bránenie.

51:11

Pollock posunul puk na Fejesa, ale domácí útočník nedokázal zakončit.

50:32

Následuje reklamná prestávka.

49:35

Vyčkávanie stále trvá. Hostia si bránia výborne modrú čiaru.

48:51

Košičania sú aktívnejší, ale výborného Vaya nedokázali prekonať.

47:23

Rogoň nabral rýchlosť a zakončoval z ľavej strany. Vay s jeho pokusom nemal problémy.

46:02

Pollock sa tlačil do brány. Vay však puk zakryl a prerušil hru.

45:20

Na obidvoch mužstvách je vidieť, že nechcú spraviť rozhodujúcu chybu. Tretia tretina je opatrná.

44:38

Berger tvrdo narazil na mantinel Brincka. Vylučovať sa však nebude.

43:18

Chovan v dobrej šanci! Puk však nedokázal prepasírovať cez Vaya.

42:21

Pollock pálil z prvej! Jeho pokus Vay vyrazil betónom.

41:10

Zech pálil od modrej čiary. Vay jeho pokus vyrazil. Následne dorážal Berger, ale netrafil bránu.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine máme opäť stav nerozhodný. Tento krát 1:1. Je vidieť, že sa stretli dve výborné a vyrovnané mužstvá. Uvidíme či sa rozhodne v tretej tretine.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:01

Záborský našiel parádnou prihrávkou Calofa, ale ten nedokázal dostať puk za Janusa.

38:13

Berger sa dostával v oslabení do šance, ale dobre sa vrátil Betker sa zastavil ho.

37:54

Mário Lunter – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

37:38

Šedivý pálil z pravého kruhu. Vay mal čo robiť, aby puk chytil.

36:41

Domáci sa trápia v koncovke. Rogoňove zakončenie chytá bez problémov Vay lapačkou.

35:12

Lunter nabral rýchlosť a dostal sa až pred Vaya. Hosťujúci brankár mu poslednej chvíli vypichol puk.

34:28

V druhej tretine sledujeme veľmi dobrý hokej.

33:19

Slovák pálil z osi hracej plochy. Jeho pokus Vay vyrazil betónom.

32:37

Záborský pálil z pravého kruhu. K dorážke sa dostal ešte Calof, ale ani jeden pokus nebol úspešný.

31:56

Poprad dal gól! Hostia vyrovnávajú stav zápasu! Krásna akcia RYANA DMOWSKEHO, ktorý si puk prebral a Šedivého doslova poslal na párky. Sám pred Janusom sa nepomýlil a krásnou strelou ho prekonal. Asistencie: O. Turan.

30:45

Veľká šanca hostí! Sám pred Janusom sa ocitol Bjalončík! Jeho pokus schoval Janus v lapačke.

30:05

Cardwell vyslal tvrdú strelu od modrej čiary. Jeho pokus bol zblokovaný. Hostia zostávajú v útočnej tretine.

29:10

Michal Chovan výborne zakročil a vyhodil puk cez všetky čiary.

28:37

Takmer hneď po buly zakončoval Calof. Janus jeho pokus vyrazil vyrážačkou.

28:30

Joona Jääskeläinen – 2 min., krosček.

27:43

Betker pálil z tesnej blízkosti. Janus vytiahol parádny zákrok!

26:02

Fejes pálil za ľavého kruhu. Jeho pokus minul Vayovu bránu.

25:05

Záborský sa tlačil pred Janusa. Domáci brankár mal čo robiť, aby neinkasoval.

24:17

Košice dali gól! Domáci otvárajú skóre dnešného zápasu! Mário Lunter nahadzoval puk na Vaya a tesne pred ním ho tečoval MICHAL CHOVAN. Hosťujúci brankár nemal šancu zareagovať. Asistencie: M. Lunter, A. Breton.

23:36

Na začiatku druhej tretiny sledujeme taktický a opatrný hokej z oboch strán.

22:18

Dravecký pálil od modrej čiary! Vay jeho pokus betónom vyrazil.

21:24

Fejes hľadal prihrávkou Bergera, ale výborne zakročil Svedberg a akciu domácich zastavil.

20:41

Bjalončík vo veľkej šanci. Janus proti nemu vykorčuloval a chytil jeho zakončenie lapačkou.

20:01

Začala sa druhá tretina.

V prvej tretine sme gól nevideli. Sledujeme vyrovnaný a bojovný zápas. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.