5 : 6
(2:0, 2:2, 1:3 - 0:1)
Slovensko
Naposledy zmenené pred 4 mesiacmi

Nebol to žiaden oslnivý výkon od slovenskej reprezentácie v druhom prípravnom zápase proti Nemecku, ale napokon sa počíta víťazstvo 6:5 po predĺžení po pôsobivom obrate, keď mužstvo za nepriaznivého stavu 2:5 ukázalo psychickú silu a nezlomnosť. Napriek tomu však treba konštatovať, že to bol výkon s množstvom chýb a hlavne zlý z pohľadu defenzívy, pretože päť inkasovaných gólov od Nemecka je dosť. Tak snáď sa z tohto pohľadu poučíme, pretože už v utorok nás čaká naozaj ostrý štart do šampionátu v derby proti Česku. To je odo mnňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem Vám príjemný zvyšok večera!

62:11

Slovensko dalo gól! A obrat je definitívne dokonaný, keď slovenské víťazstvo 6:5 po predĺžení v presilovej hre vystrelil DALIBOR DVORSKÝ tvrdou ranou z pravého kruhu! Asistencia: Štrbák

60:01

Začalo sa predĺženie.

Po inkasovanom góle od Assavolyuka Nemecko už viedlo na začiatku tretej tretiny 5:2, ale slovenskí mladíci sa nevzdali a predviedli zaujímavý comeback, keď sa gólovo presadili Žabka, Honzek a Sýkora. Pokračovať sa tak bude v predĺžení troch proti trom.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

51:17

Slovensko dalo gól! Veľmi rýchlo sa nám podarilo aj vyrovnať, keď našu peknú kombináciu do prázdnej bránky zakončil svojím druhým gólom v zápase ADAM SÝKORA! Asistencia: Štrbák

49:55

Slovensko dalo gól! Je tu kontaktný gól, keď na konci rýchleho protiútoku v presilovej hre bol SAMUEL HONZEK, ktorý vymietol pavučinu v nemeckej bránke! Asistencia: Petrovský

43:57

Slovensko dalo gól! Nádej ešte predsa len vykresal rýchlou gólovou odpoveďou BORIS ŽABKA, ktorý po Kmecovom nahodení predviedol úspešnú dorážku! Asistencia: Kmec

42:50

Nemecko dalo gól! Naše šance na prípadný obrat sa ešte viac znižujú, pretože Brandl sa natlačil pred našu bránku a jeho prácu dokonal DANIEL ASSAVOLYUK, ktorý puk dostal do siete! Asistencia: Brandl

40:01

Začala sa tretia tretina.

Aj keď sa nám v druhej tretine podarilo zmazať dvojgólové manko po góloch Sýkoru a Čiernika, tak samotný záver sme vôbec nezvládli a inkasovali sme hneď dvakrát od Oswalda, ktorý priblížil Nemecko k víťazstvu v tomto prípravnom zápase. Tretia tretina sa začne približne o 21:10.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:14

Nemecko dalo gól! Ani sme sa nestihli spamätať z predchádzajúceho úderu a VEIT OSWALD udrel opäť, keď sa uvoľnil peknou kľučkou a gólovo zakončil! Asistencie: Hördler, Hübner

38:59

Nemecko dalo gól! Pekná nemecká kombinácia v presilovej hre, na ktorej konci bol zakončujúci VEIT OSWALD z ľavej strany! Asistencie: Hauf, Lutz

29:40

Slovensko dalo gól! A je vyrovnané, keď sa presnou dorážkou prezentoval ALEX ČIERNIK a vraciame sa do hry o víťazstvo! Asistencia: Žabka

23:26

Slovensko dalo gól! Podarilo sa nám streliť kontaktný gól, keď sme využili presilovú hru zásluhou ADAMA SÝKORU, ktorý sa najlepšie zorientoval v predbárnkovom priestore a prekonal Dietla! Asistencia: Štrbák

20:01

Začala sa druhá tretina.

Úvodná tretina prípravného zápasu slovenským mladíkom proti Nemecku vôbec nevyšla, keďže po nej prehrávame už o dva góly a v oboch prípadoch sa presadil Schreiner. Druhá tretina sa začne približne o 20:15.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

18:40

Nemecko dalo gól! Rýchly nemecký protiútok je gólovo zakončený opäť VADIMOM SCHREINEROM, ktorý je už dvojgólový! Asistencia: Lutz

12:51

Nemecko dalo gól! Jednoduchá, ale veľmi účinná nemecká akcia a VADIM SCHREINER mal dostatok priestoru po rýchlom prechode do útočného pásma cez stred na presné zakončenie! Asistencia: Hübner

00:01

Úvodné zostavy:

Nemecko: Dietl – Hubner, Schnidler, Sinn©, Weber, Reich, Panocha, Niehus – Lutz, Kechter, Elias – Oswald, Hauf, Hordler – Bicker, Sumpf, Rollinger – Assavolyuk, Schreiner, Brandl
Tréner: E. Höfner

Slovensko: Urban – Štrbák, Nátny, Kmec, Moško, Radivojevič, Pišoja, Baran, Žabka – Mešár, Petrovský, Sýkora© – Čiernik, Dvorský, Mišiak – Pekarčík, Repčík, Honzek – Šotek, Dej, Žlnka
Tréner: I. Feneš.

Vitajte pri sledovaní druhého prípravného zápasu slovenskej hokejovej reprezentácie do 20 rokov pred štartom šampionátu vo Švédsku, v ktorom budeme mať veľkú šancu víťazne sa naladiť, keďže proti Nemecku budeme favoritom. Je tu príležitosť napraviť si chuť po jasnej prehre s Fínskom proti súperovi, ktorý tiež svoj prvý prípravný zápas nezvládol a Nórsku podľahol po predĺžení 4:5. Z tohto stretnutia Vám prinesieme informácie o zmenách stavu.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..