9 : 0
(4:0, 4:0, 1:0)
Nórsko
Naposledy zmenené pred 5 mesiacmi

Slovensko vyhráva dnešný zápas vysoko 9:0. Naši reprezentanti boli jasne lepším mužstvom. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.

Koniec zápasu.

59:13

Zápas sa už len dohráva.

58:01

Začali posledné dve minúty tretej tretiny a aj zápasu.

57:33

Čacho sa snažil predrať pred Breivolda, ale zastavil ho telom Ostby.

56:51

Olsen sa dostával pred Škorvánka, ale pošmykol sa a nedokázal zakončiť.

54:42

Hrivík sa pretlačil pred Breivolda, ale hosťujúci brankár jeho zakončenie vyrazil.

53:08

Slovensko dalo gól! Brievold kapituluje prvý krát v zápase. Kombináciu domáceho tímu zakončil spoza brány veľmi šikovne PETER CEHLÁRIK. Asistencie: L. Cingeľ

52:38

Následuje reklamná prestávka.

51:24

Lantoši našiel prihrávkou Cehlárika, ktorý zakončil z prvej, ale puk netrafil ideálne.

50:19

Zuzin chcel zakončiť, ale hokejku mu šikovne zablokoval Lilleberg.

49:51

Hostia posielajú puk cez všetky čiary. Icing.

49:02

Patrik Lamper veľmi dobre zakončil z ľavej strany. Breivold puk chytil a prerušil hru.

48:23

Elsveen pálil z osi ihriska. Jeho pokus schoval Škorvánek v lapačke.

48:00

Tamáši tečoval nahodený puk a Breivold mal čo robiť, aby puk chytil.

47:56

Steen hľadal prihrávkou Olstena, ale ten jeho pokus nezachytil.

46:24

45:03

Stacha hľadal prihrávkou Kudrnu, ale slovenskí útočník si nedokázal puk spracovať.

44:38

Sledujeme teraz viacero nepresností v rozohrávke na oboch stranách.

44:01

Olsten pálil z ľavého kruhu. Netrafil však Škorvánkovú bránu.

43:15

Vysoké zápasové tempo pokračuje aj v tretej tretine.

42:08

Kudrna nabral rýchlosť na ľavej strane a prudkou strelou švihom preveril Breivolda v bráne hostí.

41:11

Zuzin hľadal prihrávkou pred bránou Beňa, ale jeho pokus zablokoval Salsten.

40:01

Striedanie v tíme Nórsko:
z ihriska odchádza Holm, prichádza Breivold.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Slovensko vedie po druhej tretine vysoko 8:0. Sledujeme gólový koncert slovenského tímu. Podarí sa našim reprezentatom streliť 10 gólov? Uvidíme v tretej tretine.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:00

Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:50

Slovensko dalo gól! Michal Beňo nahadzoval puk na bránu hostí. Ostby ho zblokoval. Puk sa odrazil k úplne voľnému ALEXOVI TAMÁŠIMU a pre toho už nebol problém dostať puk do opustenej brány. Asistencie: M. Beňo, M. Kašlík.

37:31

Bačík pokazil prihrávku a do šance sa dostal Trettenes. Jeho pokus Škorvánek pokryl.

36:34

Hrivík pálil z pravého kruhu. Jeho pokus minul bránu hostí.

35:58

Slovenskí reprezentanti si dnešný zápas užívajú. Jasne v zápase dominujú.

34:20

Slovensko dalo gól! Koncert slovenského tímu pokračuje. Martin Bodák nahodil puk na bránu a VILIAM ČACHO ho výborne tečoval. Brankár hostí si myslel, že má puk pod kontrolou, ale ten sa dokotúľal do brány. Asistencie: M. Bodák, M. Kašlík.

32:24

Slovensko dalo gól! Holm vyťahuje ďaľší puk zo svojej siete. Dávid Mudrák nahodil puk od modrej čiary a MAREK HRIVÍK ho tečoval. Holm nič nevidel a tak nemal šancu zareagovať. Asistencie: D. Mudrák, F. Gajdoš.

31:45

Mucha to skúsil individuálne, ale cez Krogdahla sa nedostal. Následne zakončil Lantoši. Jeho pokus trafil tyč brány Holma.

30:24

Faretov pokus Škorvánek chytil a prerušil hru. Následuje reklamná prestávka.

29:51

Nóri zvýšili svoju aktivitu a hrajú podstatne lepšie ako v prvej tretine.

28:43

Peter Cehlárik zakončoval z ľavého kruhu. Netrafil však bránu.

27:22

Slovensko v plnom počte.

26:12

Hostia majú veľký tlak.

25:33

Olsen pálil z pravého kruhu. Škorvánek jeho pokus kryje lapačkou a prerušuje hru.

25:22

Vylúčenie v tíme Slovensko:
Peter Zuzin – 2 min., sekanie.

24:55

Zuzin vybojoval puk za bránou. Prihrávkou hľadal Cingeľa, ale jeho pokus zablokoval Ostby.

23:17

Steen prihrával pred bránu, ale puk zablokoval Beňo a zastavil tak akciu hostí.

22:42

22:23

Čacho výborne zakročil a vyhadzuje puk cez všetky čiary.

22:03

Nóri sa usadili v pásme. K zakončeniu sa zatiaľ nedostali.

21:17

Michal Beňo – 2 min., nedovolené bránenie.

20:42

Slovensko dalo gól! Piaty gól je na svete. Krásna súhra prvého útoku. Marek Hrivík dostal výbornú prihrávku na pravej strane. Spracoval si puk a poslal do do opustenej brány. Asistencie: O. Okuliar, R. Lantoši.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Slovensko vedie po prvej tretine jednoznačne 4:0. Naši reprezentanti hrajú výborne. Uivídme ako sa im bude dariť v druhej tretine.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:25

Matej Kašlík pálil z kruhov. Holm schoval jeho strelu v lapačke.

19:01

Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:28

Slovensko dalo gól! Naši reprezentanti pridávajú štvrtý gól v zápase! Lukáš Cingeľ zaviezol puk do útočnej tretiny. Krížnou prihrávkou našiel PETRA CEHLÁRIKA, ktorý strelou z prvej prepálil Holma. Asistencie: L. Cingeľ, M. Bodák.

18:01

Okuliar pálil od modrej čiaty. Holm jeho pokus vyrazil.

17:33

Strandborg pálil z kruhov. Jeho pokus míňa Škorvánkovú bránu.

16:17

Kudrna obkorčuloval bránu a prízemnou strelou ohrozil Holma v bráne hostí.

15:43

Hrivík postupoval stredným pásmom, ale telom ho od puku odstavil Olsten.

14:26

Slovensko sa usadilo v útočnom pásme. Beňo chcel pálil od modrej čiary, ale trafil len nohy Kasastula.

13:49

Lamper pokazil prihrávku a takmer sa do šance dostal Borvik. Naštastie si puk zle spracoval.

12:35

Škorvánek vyrazil Steenovu strelu a takmer sa k dorážke dostal Olsten. Výborne však zakročil Bačík a puk odpálil.

12:10

Sledujeme zatiaľ výborný výkon slovenského tímu.

11:18

Mudrák nahadzoval puk od modrej čiary. Jeho pokus zablokoval Steen. Tlak Slovenska pokračuje.

10:01

Slovensko dalo gól! Po ubránenom oslabení pridáva Slovensko tretí gól v zápase! PETER ZUZIN výborne napadal Larsena. Podarilo sa mu puk získať a dostal sa tak do samostatného úniku. Bezmocného Holma bez problémov prekonal. Bez asistencie.

09:35

09:25

Opäť výborná práca Bačíka, ktorý vyhadzuje puk cez všetky čiary.

08:23

Naši reprezentanti sa zatiaľ bránia bez problémov.

08:00

Patrik Lamper vyrazil v oslabení do útoku. Jeho prudkú strelu švihom Holm chytil a prerušil hru.

07:32

Martin Bodák – 2 min., hákovanie.

07:20

Steen prihral rukou. Hra je opäč prerušená.

06:14

Peter Cehlárik bojoval o puk pri mantineli, ale napokon ho získal Strandborg.

05:42

Slovensko dalo gól! Opäť výborné striedanie štvrtej formácie. Viliam Čacho vybojoval puk pri mantineli. Nahodil puk na Holma, ktorý ho vyrazil, ale výborne zareagoval PATRIK LAMPER a na dva krát puk zasunul za Holmov chrbát. Asistencie: V. Čacho, M. Mucha.

05:21

Kašlík nabral rýchlosť a zakončil, ale výborne mu strelu zablokoval Ostby.

04:11

Berg-Paulsen zakončoval veľmi nebezpečne, ale výborne zakročil Škorvánek.

03:48

Slovensko dalo gól! Slovensko využíva presilovú hru a ide do vedenia. Slovenskí rerprezentanti si okamžite po buly vytvorili tlak. Marek Hrivík našiel perfektnou prihrávkou pred bránou OLIVIERA OKULIARA a ten prekonáva Holma v bráne hostí. Asistencie: M. Hrivík, R. Lantoši.

03:07

Vylúčenie v tíme Nórsko:
Mathias Trettenes – 2 min., hákovanie.

03:06

Veľká šanca Hrivíka. Z blízkosti však nedokázal prepáliť Holma. Budeme hrať presilovú hru.

02:46

Výborné striedanie štvrtej formácie. Čacho sa natlačil pred Holma, ale nedokázal ho prekonať.

02:16

Mucha našiel prihrávkou Lampera, ktorý vypálil, ale jeho pokus nebol presný.

01:10

Bačík nahadzoval puk na bránu, ale výborne zakročil Olsen a jeho pokus zablokoval.

00:44

Okuliar posielal prihrávku na Zuzina, ale ten puk nezachytil. Následne pálil Lantoši. Holm jeho strelu chytil a prerušil hru.

00:01

Úvodné buly získali slovenskí hokejisti.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

Slovensko: Škorvánek (Hlavaj) – Gajdoš, Marinčin, Okuliar, Hrivík, Lantoši – Golian, Beňo, Zuzin, Cingeľ, Cehlárik – Bačík, Bodák, Kašlík, Tamáši, Kudrna – Stacha, Mudrák, Mucha, Čacho, Lamper
Tréner: Craig Ramsey

Nórsko: Holm (Breivold) – Ostby, Engebrathen, Strandborg, Trettenes, Olsen – Larsen, Krogdahl, Berg-Paulsen, Salsten, Olsten – Kasastul, Lilleberg, Steen, Vesterheim, Brandsegg-Nygard – Wasenden, Faret, Borvik, Edvardsen, Elvsveen
Tréner: Tobias Johansson

Rozhodca: Hronský, Žák – Konc, Durmis.

Program Kaufland Cupu

Streda 13. decembra: Slovensko : Nórsko 18:00 hod.

Štvrtok 14. decembra: Nórsko : Lotyšsko 18:00 hod.

Piatok 15. decembra:: Slovensko : Lotyšsko 18:00 hod.

Nominácia Slovenska na Kaufland Cup

Brankári: Stanislav Škorvánek, Samuel Hlavaj

Obrancovia: Patrik Bačik, Michal Beňo, Martin Bodák, František Gajdoš, Andrej Golian, Marko Stacha, Martin Marinčin, Dávid Mudrák

Útočníci: Peter Cehlárik, Lukáš Cingel, Viliam Čacho, Matej Kašlík, Marek Hrivík, Andrej Kudrna, Patrik Lamper, Róbert Lantoši, Miroslav Mucha, Oliver Okuliar, Alex Tamáši, Peter Zuzin

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.