4 : 1
(1:0, 1:0, 2:1)
HC SLOVAN Bratislava
Naposledy zmenené pred 5 mesiacmi

Košice vyhrávajú dnešný zápas jednoznačne 4:1. Víťazstvo domáceho tímu je úplne zaslúžené. Hostia toho dnes veľa nepredviedli. Ja sa lúčim a prajem pekný piatkový večer.

59:02

Začala posledná minúta zápasu.

58:22

Vylúčenie v tíme HC Košice:
Róbert Bačo – 2 min., podrazenie.

58:02

Začali posledné 2 minúty tretej tretiny a pravdepodobne aj zápasu.

57:52

Fejes sa dostal v presilovke do samostantého nájazdu, ale Coreau ho vychytal.

57:02

Dnešný zápas je rozhodnutý a v podstate sa len dohráva.

56:09

Vylúčenie v tíme HC SLOVAN Bratislava:
Michal Beňo – 2 min., krosček.

55:10

Fejes hľadal prihrávkou pred bránou Jääskeläinena. Ten si puk však nespracoval.

Dnešné stretnutie sleduje 8347 divákov.

54:04

Lamper strieľal z kruhov. Coreau jeho strelu chytá a prerušuje hru.

50:07

Fejes pálil. Coreau chytil jeho strelu hruďou a prerušil hru.

49:26

Patrik Maier – 2 min., hákovanie.

49:02

Košice dali gól! Domáci pravdepodobne rozhodujú tento zápas. FILIP KRIVOŠÍK predviedol veľmi peknú individuálnu akciu. Pri mantineli sa zbavil svojho strážcu a rýchlou strelou zaskočil brankára hostí. Asistencie: M. Chovan.

48:52

Pollock zakončoval z kruhov. Jeho pokus zablokoval Beňo.

47:08

Obrovská šanca hostí! Puk poskakoval na bránkovej čiare, ale Janus ho na poslednú chvíľu vytiahol. Hostia pokračujú v akcii.

46:41

Ranford si pýtal prihrávku na modrú čiaru, ale nedokázal ho zachytiť.

45:08

Košice dali gól! Domáci využívajú presilovú hru 5 na 3. Košičania si vytvorili obrovský tlak. Filip Krivošík našiel krásnou prihrávkou BRETTA POLLOCKA, ktorý už nemal žiadny problém dopraviť puk za chrbát Coreaua. Asistencie: F. Krivošík, J. Jääskeläinen.

44:30

Ethan Werek – 2 min., podrazenie.

44:23

Romančík vyhodil puk z tretiny. Hostia idú striedať.

43:45

Domáci tlačia hostí. Chovanova strela od modrej bola zblokovaná.

43:05

Patrik Maier – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

42:31

Marek Bartánus – 2 min., hákovanie.

42:21

Hostia sa zatiaľ veľmi dobre bránia.

41:43

Hráči Košíc sú usadení v útočnom pásme a zvierajú hostí.

41:03

Domáci majú teraz k dispozícii 5 minútovú presilovú hru.

40:49

Miroslav Preisinger – 5 min., pichnutie špičkou hokejky.

40:30

Slovan Bratislava dal gól! Hostia znižujú stav stretnutia. CHRISTOPHER BROWN sa pekne dostal cez protihráča a sám proti Janusovi uspel. Hostia vyťažili zatiaľ z minima maximum. Asistencie: B. Findlay.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine vedú domáce Košice 2:0. V druhej tretine skóroval domáci Alexa Breton. Košičania sú lepším mužstvom.

37:22

Hostia zvierajú svojho súpera v pásme. Takáč pálil z kruhov. Hostia zostávajú v pásme.

36:47

Golian nahadzoval puk od modrej čiary. K dorážke sa dostl Žitný, ale aj jeho strela bola zblokovaná.

36:19

Jens Olsson – 2 min., nedovolené bránenie.

35:32

Fejes zakončoval z pravej strany. Coreau jeho pokus kryje lapačkou.

34:56

Košice dali gól! Domáci pridávajú druhý gól v zápase! ALEX BRETON dostal prihrávku na modrú čiaru. Krásnou kľučkou sa zbavil Žitného a strelou švihom prepálil Coreaua v bráne hostí. Asistencie: J. Olsson.

34:08

Slovanisti sa dostali do pásma. Ranford zakončoval z pravého kruhu. Jeho pokus však míňa Janusovú bránu.

32:48

Košice sú lepším mužstvom aj v druhej tretine. Coreau zatiaľ drží šance Slovana.

31:02

Lunter hľadal prihrávkou pred bránou Krivošíka. V poslednej chvíli zastavil domácu akciu Beňo.

30:26

Fejesove zakončenie Coreau chytá a prerušuje hru. Následuje reklamná prestávka.

29:12

Domáci sa ubránili a Bačo je už na ľadovej ploche.

28:02

Bartánus vyhodil puk cez všetky čiary. Domáci sa zatiaľ výborne bránia.

27:31

Jääskeläinen sa výborne vrhol do strely a puk vyhodil z tretiny.

27:12

Róbert Bačo – 2 min., krosček.

26:31

Hostia zavreli domácich v tretine. Do zakončenia sa však nedostávajú.

25:56

Romančík pálil od modrej čiary. Jeho pokus zablokoval Havrila.

25:11

Török vyhral súboj pred bránou. Chcel zakončiť, ale výborne ho zablokoval Olsson.

23:55

Lunter zrýchlil. Zakončil z ľavej strany, ale opäť zakročil výborný Coreau.

23:06

Šimun zachytil rozohrávku hostí. Vypálil, ale jeho pokus tesne míňa bránu hostí.

22:31

Hostia v druhej tretine zvýšili aktivitu.

21:54

Török pálil z kruhov. Jeho pokus Janus s problémami vyrazil.

21:04

Preisinger vybojoval puk a namieril si to do útočnej tretiny. Píska sa však ofsajd hostí.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine vedú domáce Košice 1:0. Jediný gól strelil Hunter Fejes. Domáce mužstvo bolo lepšie a jeho vedenie je zaslúžené.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:02

Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:35

Breton zakončoval z tesnej blízkosti. Coreau vyráža strelu betónom.

17:22

Török dostal prihrávku pred bránu a jeho zakočenie schoval Janus v lapačke. Dobrá šanca hostí.

16:15

Domáci si nerozumeli v rozohrávke. Píska sa icing.

15:47

Košice dali gól! Domáci idú do vedenia! Chyba v obrane hostí. Z ľavej strany nabral rýchlosť HUNTER FEJES, ktorý sa dostal do brejku a strelou švihom prekonáva Coreaua v bráne hostí. Asistencie: A. Breton, A. Bartoš.

15:05

Minárik vysúval do brejku Takáča, ale tomu puk preskočil hokejku a zo šance hostí nie je nič.

14:06

Ferencova bomba končí na vyrážačke Coreaua.

13:34

Zápas zatiaľ plynie veľmi rýchlo. Hrá už takmer 10 minúta bez prerušenia.

12:23

Hostia hrajú veľmi pozorne v obrane a bránia si svoju modrú čiaru. Domáci sa veľmi ťažko dostávajú do šancí.

11:19

Sledujeme veľa súboji popri mantineloch.

10:42

Werek zakončoval z otočky. Jeho strela míňa bránu Janusa.

10:12

Máme za sebou polovicu prvej tretiny. Sledujeme zatiaľ opatrný, ale plynulý hokej.

09:42

Korenčík výborne zakročil proti Rogoňovi a zastavil tak domácu akciu.

08:41

Domáci sú zatiaľ aktívnejší.

07:54

Lunter dostal výbornú prihrávku. Vypálil z prvej, ale jeho pokus v dobrej šanci končí mimo brány hostí.

07:21

Ranford dostával prihrávku, ale nedokázal si ju spracovať. Sledujeme teraz viacero nepresností na oboch stranách.

06:16

Šille vybojoval puk a nahodil ho do útočnej tretiny.

05:46

Lalonde pálil z kruhov. Janus si pripísal prvý zákrok.

05:04

Fejesove zakončenie končí len v lapačke Coreaua.

04:25

Domáce mužstvo zatiaľ kontroluje dianie na ľade. Hostia opäť len vyhodili puk z tretiny.

03:10

Slovanisti si nerozumeli v rozohrávke a tak puk len odovzdali domácim.

02:35

02:13

Bartánus pálil z kruhov. Coreau jeho strelu vyrazil.

01:34

Domáci zvierajú svojho súpera v tretine. Chýba tomu zakončenie.

01:11

Bartánus pálil od modrej čiary. Coreau jeho pokus kryje a prerušuje hru.

01:02

Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

00:35

Andrej Golian – 2 min., podrazenie.

00:01

Úvodné zostavy:

HC Košice: Janus (Riečický) – Breton, Olsson, Fejes, Pollock, Jääskeläinen – Zech, Ferenc, Lunter, Chovan, Krivošík – Deyl, Bartoš, Bartánus, Šimun, Lamper – Hudec, Rogoň, Havrila, Bačo
Tréner: Daniel Ceman

HC SLOVAN Bratislava: Coreau (Godla) – Lalonde, Beňo, Brown, Poirier, Findlay – Romančík, Golian, Minárik, Preisinger, Takáč – Korenčík, Maier, Török, Werek, Ranford – Gachulinec, Jendek, Šille, Žitný
Tréner: Vladimír Rúžička

Rozhodca: Žák, Orolin – Valo, Stanzel.

HC Košice

Domáci hokejisti majú zatiaľ veľmi dobrú sezónu. Nachádzajú sa na priebežnej druhej pozícii so ziskom 35 bodov a pozitívnym skóre 59:41. Hráči Košíc sú v dnešnom zápase favoritom, ale proti Slovanu sú zápasy vždy veľmi náročné. Rozhodne sa na ľade.

Hostia z Bratislavy majú veľmi zlý začiatok sezóny. Nachádzajú sa na priebežnej ôsmej pozícii a získali len 23 bodov. Ich skóre je negatívne 52:58. Dnes hrajú proti obhajcovi titulu a budú to mať určite veľmi náročné. Uvidíme či sa hosťom podarí zaskočiť svojho súpera.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.