5 : 1
(2:0, 1:1, 2:0)
HC SLOVAN Bratislava
Naposledy zmenené pred 6 mesiacmi

Dukla Trenčín dnes jednoznačne víťazí nad Slovanom Bratislava 5:1. Vojaci predviedli veľmi dobrý výkon, ktorý patril k najlepším v doterajšom priebehu sezóny. Dva góly dal Giľák a za Slovan sa presadil len Brown. Domáci naťahujú svoju víťaznú šnúru na číslo štyri. Zo zápasu je to všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný večer.

59:30

Vylúčenie v tíme HC SLOVAN Bratislava:
Gachulinec – 2 min., podrazenie.

58:37

Štadiónom Pavla Demitru sa už ozýva tradičný chorál.

58:00

Záverečné dve minúty tretej tretiny.

57:01

Pravým betónom vyrazil puk LaCouvee na zadný mantinel.

55:38

Takmer domáci vsietili ďalší gól a mohol ho dať Giľák, ale Baroš sa teraz vyznamenal.

54:31

Slovan je asi už vybavený v tomto zápase. Do konca ostáva niečo cez päť minút.

52:59

Trenčín dal gól! Baláž operoval pri ľavom kruhu, získal puk, bekhendom prihral MATEJOVI GIĽÁKOVI a ten zakončil nekompromisne. Druhý presný zásah pre tohto útočníka prvej formácie.
Asistencie: Baláž, Hlaváč.

52:22

Chyba v rozohrávke Dukly. Hasiť musel LaCouvee. Nasleduje reklamný brejk.

50:37

Trenčín dal gól! SCOTTOVI CONWAYOVI to dnes konečne vyšlo! Črtalo sa prečíslenie, Petráš puk priťukol strelcovi gólu ešte v strednom pásme, ten to následne vzal na seba a z pravého kruhu trafil pod brvno.
Asistencia: Petráš.

49:59

LaCouvee si vychutnal Minárika a predviedol ukážkový semafor.

49:32

Ďalšie prerušenie hry. Tečovanie puku mimo hraciu plochu.

48:41

Vhadzovanie v tretine hostí, ktorí puk poslali na striedačku.

48:15

Zakázané uvoľnenie Trenčanov.

46:57

Conway naskočil na ľad a ihneď naňho mieril puk, lenže bol z toho ofsajd.

43:42

Preisinger stratil stabilitu, inak by mal celkom sľubnú šancu.

41:57

Conway šperkoval pre Imma, ale ten neuspel zoči-voči Barošovi!

40:51

Giľák je aktívny. Snažil sa puk udržať v pásme, ale pískal sa nakoniec ofsajd.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Slovanisti síce znížili na jednogólové manko vďaka Brownovi, ale Giľák sa s tým nezmieril a päť minút pred koncom tretiny upravil skóre na 3:1. Tretia tretina sa začne približne o 18:45.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:29

Hru prerušil LaCouvee po streleckom pokuse z pravého krídla.

39:00

Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

38:46

Conway zase neuspel, ale bol veľmi blízko.

37:56

Török napriahol od modrej, LaCouvee puk chytil do lapačky a rozohral.

37:15

Trenčania podržali puk pri mantineli a následne ho vyhodili z pásma.

36:38

Domáci opäť so sľubným bránením.

36:01

Conway – 2 min., podrazenie.

34:39

Trenčín dal gól! Po buly nahodil puk na bránu Bokroš, Baroš ho len vyrazil a najlepšie sa zorientoval MATEJ GIĽÁK, ktorý puk dorazil za bránkovú čiaru.
Asistencie: Bokroš, Baláž.

34:32

Hostia naznačovali protiútok, ktorý im nevyšiel, pretože prihrávka bola dlhá a skončilo sa to icingom.

34:02

Skackavý puk musel Baroš skrotiť. Vojaci tým získali útočné pásmo.

32:22

Conwayove šikovné ruky, vďaka ktorým nastrelil hornú konštrukciu brány! Domáci hokejista odišiel nasrdený na striedačku, keď si poriadne tresol hokejkou.

30:51

Ofsajd Trenčína. Reklamná prestávka.

29:50

Strela z ničoho nič zo strany hostí. LaCouvee vyrazil puk.

28:49

Petráš z medzikružia netrafil dobre puk a tým pádom ani bránu.

28:25

Puk sa dotkol ochrannej siete.

28:02

V lapačke má puk LaCouvee a nasleduje reklamná prestávka.

27:00

Domáci využívali striedanie hostí, Immo dával puk Conwayovi, ktorý zlyhal v tesnej blízkosti brankára a bránu minul.

25:58

Puk je na striedačke. Hra je prerušená.

24:52

Do jazdy dostával puk Starosta, ktorý z osi ihriska netrafil bránu.

23:51

Hrá sa zo strany na stranu svižným tempom.

22:58

Vojaci puk len nahadzovali puk do pásma, ale píska sa icing.

22:00

Slovan Bratislava dal gól! Ide to aj jednoducho. CHRIS BROWN si vzal puk v obrannom pásme, z ktorého prešiel až na ľavý kruh, odkiaľ vystrelil a puk prešiel pomedzi betóny LaCouveeho.
Bez asistencie.

21:34

Odpískané zakázané uvoľnenie na strane hostí.

20:43

Prihrávka na Starostu bola pridlhá a puk opustil útočné pásmo.

20:11

V permanencii je od úvodu Baroš.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Prvých dvadsať minút je za nami a Trenčín vedie nad Slovanom 2:0. Skóre otvoril v presilovej hre Mráz a o minútu neskôr zvyšoval Sloboda. Domáci Krajčovič dostal trest do konca zápasu, keď narazil na mantinel Masnicu. Jednalo sa o spornú situáciu, ktorú rozhodcovia ešte overovali cez video záznam. Vojaci toto oslabenie bránili veľmi dobre a hráčov hostí k ničomu nepustili. Druhá tretina sa začne približne o 17:53.

18:48

Puk skončil mimo hraciu plochu. Reklamná prestávka.

18:23

17:06

Treba pochváliť domáci tím. Ich bránenie dlhého päťminútového oslabenia je presne to, čo chcú fanúšikovia vidieť.

16:03

Baláž zachytil puk a zamieril s ním až do útočného pásma, kde aj vystrelil.

15:34

Opäť Slovanisti stratili puk.

14:55

Trenčania zatiaľ bránia umne a nepúšťajú hostí k strelám.

13:56

Belasí sa sami vyhnali z pásma po nepresnej prihrávke.

Krajčovič dostáva trest do konca zápasu! Z môjho pohľadu to bol nešťastný moment, ktorý si zaslúžil maximálne dve trestné minúty.

Rozhodcovia si išli situáciu pozrieť ešte zo záznamu.

13:23

Nepríjemný moment na ľade. Masnica strácal stabilitu a Krajčovič ho trafil zozadu v snahe odobrať puk.

13:23

Krajčovič – DKZ, vrazenie na mantinel.

10:58

Trenčín dal gól! A je rázom 2:0! Akciu načal Nemčík, ktorý prihral Vargovi na pravý kruh a ten ho posunul pred bránu MAREKOVI SLOBODOVI. Útočník štvrtej formácie puk už len zaklincoval za Baroša do brány.
Asistencie: Varga, Nemčík.

09:42

Trenčín dal gól! BRUNO MRÁZ si pýtal puk na ľavom kruhu a aj ho dostal, trochu si ho pomiešal a strelou švihom trafil pod hornú konštrukciu brány. Využitá presilová hra.
Asistencie: Giľák, Hudec D.

09:30

Romančík – 2 min., vrazenie na mantinel.

09:14

Trenčania spôsobili rozruch pred Barošom. Zakončenie trafilo bočnú sieť.

08:05

Stredným pásmom neprešiel Krajčovič.

07:20

Z ľavého kruhu napriahol Ranford, ale LaCouvee si so štipľavou strelou poradil. Nasleduje reklamná prestávka.

05:41

Bokroš tvrdo narazil Pecarara na mantinel a ostal zakliesnený o plexisklo. Komická situácia.

03:48

Vojaci sa ťažko dostávajú zo svojho pásma. Puk opäť len vyhodili za Baroša.

02:02

Polodkrytá domáca brána, lenže žiaden hráč hostí nebol pred ňou v dostatočnom predstihu.

01:33

Ďalší icing domácich. Slovanisti získavajú pásmo zadarmo.

01:05

Giľákova strela švihom z pravej strany. Baroš puk podržal a prerušil hru.

00:16

Trenčania prudko vyhodili puk a je im odpískané zakázané uvoľnenie.

00:01

Úvodné zostavy:

HK DUKLA Trenčín: LaCouveé (Borák) – Starosta, Pietroniro – Bokroš, Hlaváč – Nemčík, Hudec M. – Vaňo, Kupec; – Hudec D., Baláž, Giľák – Immo, Conway, Petráš – Krajčovič, Mikúš, Feranec – Varga, Mráz, Sloboda
Tréner: Milan Bartovič

HC SLOVAN Bratislava: Baroš (Godla) – Golian, Romančík – Korenčík, Scheid – Maier, Gachulinec – Beňo, Jendek; – Pecararo, Findlay, O˝Brien – Ranford, Preisinger, Minárik – Brown, Takáč, Fominykh – Výhonský, Masnica, Tôrôk
Tréner: Vladimír Rúžička

Rozhodca: Jobbágy, Výleta – Kacej, Pribula.

Nedeľný zápas medzi HK DUKLA Trenčín a HC SLOVAN Bratislava prinesie tradične napínavý súboj týchto dvoch mužstiev. V prvom vzájomnom meraní síl odišla Dukla z bratislavského štadióna s dvoma bodmi, keď porazila Slovan 3:2 po samostatných nájazdoch.

HK DUKLA Trenčín: Trenčania sú nabudení. Pomalými krokmi sa dostávajú do formy a zbierajú body. Zvíťazili v troch zápasoch za sebou. V minulom kole im fungovala efektivita, vďaka ktorej porazili Michalovce 4:1. Sú priebežne na 8. priečke v tabuľke a na Slovan strácajú štyri body. Za štyri góly a osem asistencií je najproduktívnejším hráčom vojakov Jozef Baláž.

HC SLOVAN Bratislava: Slovanisti nemajú až tak oslnivý priebeh sezóny. Nastali u nich zmeny najmä v realizačnom tíme. Svoju formu naďalej stupňujú, tomu nasvedčujú taktiež tri víťazstvá v rade. Slovan naposledy zdolal lídra zo Spišskej Novej Vsi 4:2. Aktuálne sa nachádzajú na 6. mieste so ziskom 23 bodov, zhodne má aj Liptovský Mikuláš. Staronová posila Brendan Ranford má po ôsmich odohratých zápasoch 14 kanadských bo­dov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.