4 : 2
(1:1, 0:1, 3:0)
HK Spišská Nová Ves
Naposledy zmenené pred 6 mesiacmi

Slovan zdolal na svojom ľade lídra zo Spišskej Novej Vsi 4:2, zápas rozhodol v tretej tretine, v ktorej strelil tri góly.

Koniec zápasu.

59:32

Findlay sa zaplietol s pukom, chcel chrbtom otočený triafať prázdnu bránku, no spoluhráč mu vbehol do pásma a píska sa ofsajd.

Oddychový čas pre tím HK Spišská Nová Ves.

59:20

Icing Slovan.

59:04

Melicherčík znova smeruje na striedačku.

58:49

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves:
HL – príliš veľa hráčov na ľade.

58:46

Fominykh trafil od mantinelu z obranného pásma pravú žŕdku prázdnej bránky!

58:06

Kerbashian po prihrávke spoza brány minul.

57:47

Bránka Spišiakov je už prázdna!

57:23

Melicherčík už chcel odkorčuľovať na striedačku, no ešte sa vrátil, nakoľko Slovan získal puk.

56:05

Beaudry prihral Žiakovi na modrú, jeho prudkú strelu zachytil Coreau betónom.

55:12

Ranford zachytil prihrávku medzi kruhmi a nekompromisne odpálil puk cez celé klzisko.

54:35

Vylúčenie v tíme HC SLOVAN Bratislava:
Pecararo – 2 min., nedovolené bránenie.

54:25

O´Brien dostal prihrávku na os, na útočnej modrej poriadne zrýchlil, puk dával priamo pred bránu Findlaymu, v poslednej chvíli puk vypichol jeden z hráčov hostí.

53:21

Gachulinec nabil Preisingerovi na pravú stranu na strelu z prvej, Preisinger však zostrelil brániaceho hráča.

51:53

Nellis – 2 min., držanie.

51:35

Majdan bránený Petrášom strieľal z otočky, priestor troch žrdí minul.

50:46

Nahodenie od Gachulinca skončilo na zadnom mantineli.

50:11

Pecararo strieľal z ľavého kruhu, Melicherčík puk vyrazil pred seba. Tlak Slovana pokračuje.

49:40

V prvej časti presilovky si Slovan šancu nevytvoril, hostia sa oslobodzujú.

48:47

Merezhko – 2 min., nedovolené bránenie.

47:24

Slovan Bratislava dal gól!
Slovan pridáva ďalší presný zásah. BRETT FINDLAY zužitkoval výbornú prihrávku O´Briena, na ľavej strane mal dostatok času aj priestoru dobre namieriť, čo sa aj stalo a strelou zvnútra ľavého kruhu zvyšuje už na 4:2.
Asistencie: Zach O´Brien, Michal Beňo

47:06

Útočnú akciu S. N. Vsi zastavil ofsajd.

45:29

Presilová hra belasých je využitá po 18 sekundách. Scheid po prihrávke od Ranforda tvrdo pálil z prvej, zostrelil brániaceho hráča, od ktorého sa puk odrazil k DANIILOVI FOMINYKHOVI a ten trafil pomedzi Melicherčíkove betóny. Slovan prvýkrát v zápase vedie.
Asistencie: Ian Scheid Brendan Ranford

45:11

Džugan – 2 min., filmovanie pádu.

43:26

MIROSLAV PREISINGER potvrdzuje výbornú formu, v roli kapitána belasých vyrovnáva na 2:2. Utešenou strelou spomedzi kruhov prestrelil výborne chytajúceho Melicherčíka, trafil pravý horný roh jeho brány.
Asistencie: Daniel Gachulinec, Jakub Minárik

42:48

Skackajúci puk narobil Melicherčíkovi nepríjemnosti, betónmi ho ale dokázal zastaviť.

42:00

Protiútok S. N. Vsi, no Džugan pred bránkou na prihrávku nedosiahol.

40:58

Strela Archambaulta z pravého kruhu a výborná Coreauova lapačka.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Druhá tretina priniesla jeden presný zásah, postaral sa oň hráč hostí Beaudry v 24. minúte. Slovan tak prehráva so Spišiakmi 1:2.
Tretia tretina sa začne o 19:40.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:18

Ani Golian neuspel s pokusom na bližšiu žrď.

38:42

O´Brien obišiel bránu a zakončil po ľade k bližšej tyčke, Melicherčík to čakal.

38:22

Krížna Fominykhova prihrávka trafila brániaceho hráča, ktorý puk vytečoval do stredného pásma.

37:42

Belasí sa nevedia usadiť v útočnom pásme.

36:53

Žiak – 2 min., podrazenie.

36:33

Akcia hostí na jeden dotyk, radosť im prekazil úspešný zákrok Coreaua.

35:48

Prvé zakázané uvoľnenie v podaní Slovana.

34:31

V druhej tretine sú aktívnejší Spišiaci, Slovan sa nedostáva do vyložených šancí.

33:28

Minárik prihrával medzi kruhy, Spišiaci ale zblokovali prihrávku na Ranforda.

32:45

Knižka nahadzoval puk, Coreau nič nevidel, puk bol ale tečovaný vedľa jeho brány.

31:56

Merezhko dostal prihrávku pred bránu, bol ale chrbtom, napriek tomu bekhendom po ľade ohrozil Coreaua.

31:27

Nebezpečná situácia pred bránou Slovana, Coreau strelu vyrážal pred seba, stihol sa ale presunúť v bránkovisku a kryť pokus Vandasa.

29:28

Pecararo sa ako víchor vrútil s pukom do útočného pásma, ale v hre pre ofsajd nemôže pokračovať.

28:17

Rýchly protiútok hostí po vyhranom buly, Merezhko prihral na os Hamráčkovi, jeho strelu do stredu brány Coreau chytá.

27:49

Výhonský vystihol prihrávku Spišiakov, no sám o puk prišiel už v strednom pásme a ponúkol S. N. Vsi šancu.

26:19

Masnica šikovne prihral Lukošíkovi, ktorý mu prihrávku opätoval, Masnica medzitým prešiel medzi kruhy a nebezpečne zakončil.

25:44

Zlú rozohrávku hostí nedokázal Minárik potrestať.

25:29

Maierovo rýchle nahodenie od modrej čiary ukryl Melicherčík v lapačke. Buly po jeho pravici.

23:49

Spišská Nová Ves dala gól!
S. N. Ves využíva štvorminútovú presilovku 25 sekúnd pred návratom Töröka na ľad. JÉRÉMY BEAUDRY vystrelil švihom z vrcholu kruhu, hráč Slovana puk nešťastne tečoval za chrbát vlastného gólmana.
Asistencia: Adam Žiak

23:05

Strela Archambaulta narobila Coreauovi problémy, vyrazil puk pred seba, v skrumáži sa hostia nedostali k dorážke.

22:20

Preisingerovi sa otvoril priestor na osi klziska, na zakončenie to nebolo, ale pre svoj tím nazbieral sekundy.

21:31

Spišiaci sa držali v pásme, no strela Kerbashiana bránu netrafila a belasí vyhadzujú.

20:52

Žiak nabíjal na strelu Beaudrymu, no ten sa pošmykol. Slovan však nevyhodil puk.

20:14

Török – 2+2, nebezpečná hra vysokou hokejkou.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Stav stretnutia medzi Slovanom a Spišiakmi je po prvej tretine nerozhodný 1:1. V 12. minúte skóroval Nellis, v 19. minúte vyrovnal O´Brien.
Druhá tretina sa začne o 18:51.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:29

Belasí zostávajú v útočnom pásme, Melicherčík mal opäť prácu.

18:54

Slovan sa teší z vyrovnania. Melicherčík mal zakrytý výhľad, ZACH O´BRIEN strieľal spoza hráča, Melicherčík vyrazil puk pred seba, no O´Brien strieľal znova a z dorážky sa už nemýlil.
Asistencie: Liam Pecararo, Brett Findlay

18:42

Pecararovu strelu z ostrého uhla Melicherčík vyrazil na ochrannú sieť.

17:33

Archambaultovu strelu Coreau vyrazil pred seba, jeho spoluhráči puk odpálili.

17:01

Pekná kombinácia Spišiakov, ale hráči pred bránkou zakončenie zablokovali.

16:20

Myklukha prihral na malom priestore Nellisovi, ten netrafil bránu. Slovan sa oslobodil.

16:08

Pecararo – 2 min., sekanie.

15:32

Pecararo sa dostal do dobrej streleckej pozície, Melicherčíka ale prekonať nedokázal.

14:57

Myklukhovi sa nepodarilo zakončiť, urobil tak až o chvíľu Merezhko, no bránu minul.

13:37

Spätnú prihrávku Spišiakov zachytil Petráš, Slovan vyrazil v trojici dopredu, strelu Lukošíka chytá Melicherčík.

11:06

Hostia idú do vedenia. Už Danielčákova strela z ľavého kruhu bola nebezpečná, Coreau ju však vyrazil pred seba, lenže obrana mu nepomohla, úplne voľný ANTHONY NELLIS trafil odkrytú bránu.
Asistencie: Tim Danielčák, Juraj Majdan

10:48

Melicherčík prikryl puk pred dobiedzajúcim Findlaym.

09:57

Už tretí icing hostí v doterajšom priebehu.

09:47

Masnicovu strelu švihom Melicherčík bez problémov chytá. Reklamná prestávka.

08:47

Džugan dorážal puk odrazený od mantinelu, Coreau nenechal priestor pri žŕdke.

08:11

Merezhkova strela z pravej strany Coreaua neprekvapila, navyše mal odkrytý výhľad.

07:40

Zakázané uvoľnenie S. N. Ves.

06:30

Vandas strieľal spoza hráča, jeho pokus bol zblokovaný. Už dlho sa hra neprerušila.

05:25

Beňo strieľal od modrej čiary veľmi nepresne a vyhnal svoj tím z pásma.

04:00

Výhonský si nakorčuľoval pred bránku, no nedostal prihrávku.

03:10

Archambault prihral na os klziska Kerbashianovi, ten ale nemieril presne, iba na zadné plexisklo.

02:36

Minárik napádaním získal puk, no iba na moment.

01:39

Džugan vybojoval puk v útočnej tretine a hneď ho z úrovne bránkovej čiary nahodil na bránu, Coreau zakročil lapačkou pri bližšej žŕdke.

01:15

Zasahovať musel už aj Melicherčík, prerušil hru.

00:44

Danielčák dostal puk do jazdy a zakončil z pravého kruhu, Coreau pozorný.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HC SLOVAN Bratislava: Coreau (Baroš) – Beňo, Golian, Scheid, Korenčík, Gachulinec, Maier, Královič, Jendek – O´Brien, Findlay, Török – Ranford, Preisinger, Minárik – Fominykh, Masnica, Pecararo – Výhonský, Petráš, Lukošík

HK Spišská Nová Ves: Melicherčík (Surák) – Merezhko, Ališauskas, Knižka, Žiak, Ouellet-Beaudry, Romaňák – Burgess, Kerbashian, Archambault – Danielčák, Nellis, Majdan – Vandas, Myklukha, Džugan – Hamráček, Bortňák, Vartovník

Rozhodca: Novák, Krajčík – Gegáň, Durmis.

Dnes sa hrá kompletné 15. „halloweenské“ kolo Tipos Extraligy, o 18:00 hostí Slovan Bratislava Spišskú Novú Ves.

Slovanu patrí aktuálne 7. priečka so ziskom 20 bodov, na šiesty L. Mikuláš strácajú belasí tri body. Po troch prehrách v rade Slovan posledné dva zápasy vyhral, v minulom kole zvíťazil na ľade druhého Zvolena 5:3. Dva góly strelil Minárik, tri asistencie zaznamenal Ranford.

S. N. Ves sa drží na čele tabuľky, momentálne má pred druhým Zvolenom náskok štyroch bodov, na konte ich má 33. Spišiaci ťahajú štvorzápasovú víťaznú šnúru, zdolali Poprad, N. Zámky, L. Mikuláš a v uplynulom zápase aj Michalovce 6:2. Po tri kanadské body nazbierali Burgess (2+1) a Myklukha (0+3).

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.