4 : 3
(0:1, 3:0, 0:2 - 1:0)
HC 19 Humenné
Naposledy zmenené pred 6 mesiacmi

Slovan zdolal Humenné 4:3 po predĺžení a prerušil trojzápasovú šnúru bez víťazstva. Humenné zostáva na poslednej priečke.

64:53

Slovan Bratislava dal gól!
DANIIL FOMINYKH po blafáku na forhend vystrelil ponad Galimovovu lapačku a rozhoduje tento zápas.

64:53

Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
Lapšanský – 0 min., hákovanie.

64:51

Krásna individuálna akcia Fominykha, ktorý bol faulovaný a hlavný rozhodca neváhal nariadiť trestné strieľanie!

64:05

Pecararo obkrúžil bránu a zakončil, hostia mali teraz šťastie.

63:10

Handlovský prihral Diakovovi medzi kruhy, tečovaná strela skončila vedľa brány.

62:47

Nájazd Sergienka na bránu, po blafáku na forhend Coreau zasiahol a puk skončil na bočnej konštrukcii.

62:04

Kuru na Lapšanského, ten po peknej kľučke aj zakončil, Coreau vyráža.

61:19

Predĺženie sa hrá v opatrnom duchu.

60:01

Začalo sa predĺženie.

Slovan stratil v tretej tretine dvojgólové vedenie, stav je 3:3, ide sa predlžovať.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:42

Humenné dáva gól!
Hosťom vyšla hra bez brankára a 18 sekúnd pred koncom strieľajú vyrovnávajúci gól! Kuru posunul puk po modrej čiare LUKÁŠOVI HANDLOVSKÉMU, ktorý potvrdil, že má výbornú strelu, jeho delovku Coreau nezachytil, puku sa dotkol, no ten aj tak skončil v bránke.
Asistencie: Hannu Kuru, Yuri Sergienko

59:31

Humenné hrá v šestici, strieľa Sergienko, tečovaný puk končí vedľa brány.

58:26

O´Brien strieľal spoza hráča, no bránku minul.

58:03

Oddychový čas pre tím HC 19 Humenné.

58:03

Krajňák nahodil puk na bránku a získal vhadzovanie pred Coreauom.

57:09

Slovan ide dopredu Ranford prihrával pod seba, našiel ale iba hokejku hosťujúceho hráča.

55:56

Po Törökovej akcii zakončoval Lukošík, Galimov ale potvrdil svoje kvality.

54:48

Chyba Humenného, Slovan mal prečíslenie dvoch na jedného, Takáč prihral Fominykhovi, ten mu puk vrátil, Takáč netrafil poloprázdnu bránu Humenného, pretože puk dostal na korčule!

53:53

Findlay obišiel bránu a potom z otočky zakončil k bližšej žŕdke, tú si Galimov bez problémov pokryl.

52:10

Slovan urobil chybu vo vlastnom pásme, Humenné to ale nevyužilo, spätná prihrávka na Handlovského bola nepresná a puk opustil útočné pásmo.

51:22

Maierovu strelu švihom skryl Galimov v lapačke a prerušil hru.

49:57

Romančík sa rozhodol vypáliť z pravej strany, ale trafil ochrannú sieť, puk bol ešte tečovaný.

49:14

Sergienko iba naservíroval puk na hokejku Minárika, ktorý ešte našiel Ranforda a hostia mali šťastie, že ich Galimov podržal.

48:48

Novický puk jednoducho nahodil na Coreaua a získal buly v útočnom pásme.

47:55

Diakov nabil Handlovskému, ten vypálil riadnu bombu, Coreau mal čo robiť, ale puk vyrazil na ochrannú sieť.

46:56

Prvú polovicu oslabenia Slovan zvládol veľmi dobre, Humenné do šancí nepustil a vyhadzuje puk.

45:57

Vylúčenie v tíme HC SLOVAN Bratislava:
Gachulinec – 2 min., podrazenie.

44:22

Meliško kúsok za bránkovou čiarou vo vlastnom pásme vyslal dlhý pas na útočnú modrú, kde si puk prebral FILIP VAŠKO, sám sa rútil na Coreaua a po bekhendovom blafáku dvihol puk ponad jeho betón. Znížené, 3:2!
Asistencie: Jakub Meliško, Martin Krajňák

43:56

Minárik si pýtal puk, nedostal ho od Ranforda, ktorý zakončil sám, Galimov predviedol úspešný zákrok.

42:13

Fominykh na pravom krídle predstihol hosťujúceho hráča a naservíroval puk pred bránku Pecararovi, ten ho pri žŕdke ale nedokázal ideálne trafiť a upratať do odkrytej brány.

41:25

Korenčík zakončil z vrcholu ľavého kruhu, Galimov predviedol pekný, no najmä účinný semafor.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Slovan ovládol druhú tretinu, otočil v nej skóre troma gólmi a nad Humenným vyhráva 3:1.
Tretia tretina sa začne o 19:39.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:53

Kuruho prihrávka prešla medzi kruhy na Novotu, ten videl ešte lepšie postaveného Lapšanského, dal mu puk na hokejku a po jeho nebezpečnej strele zasahoval Coreau.

37:38

Brown sa ocitol sám pred bránou a mohol zaknihovať hetrik, no stopku mu vystavil Galimov!

36:47

Bratislavčania mali aj po góle tlak v útočnom pásme a padá im to tam znova. Minárik šikovnou zadovkou prenechal puk Korenčíkovi na modrej, ten ho nahodil na bránu, pred ktorou bolo množstvo hráčov, ale BRENDAN RANFORD puk tečoval za chrbát Galimova.
Asistencie: Marek Korenčík, Jakub Minárik

35:45

Slovan napokon otáča skóre a poprvýkrát v zápase vedie. Opäť sa dokázal presadiť CHRIS BROWN, ktorý zužitkoval prihrávku Findlayho z bránkovej čiary, našiel si priestor medzi dvoma hráčmi a z prvej prekonal Galimova.
Asistencie: Brett Findlay, Andrej Golian

34:29

Obrovská príležitosť pre belasých ísť do vedenia, ale po zákroku Galimova puk zostal pred bránkovou čiarou a Takáč z dorážky neskóroval.

32:47

Novota pálil, Coreau sa musel mať na pozore, vyrážal pred seba.

32:28

Slovan sa pokúsil o hybridný icing, puk ale na zadnom mantineli vybojovať nedokázal.

31:25

Pecararovu prihrávku Fominykh nespracoval, hra sa sťahuje pred Coreaua.

30:33

Takáč servíroval puk z pravého krídla medzi kruhy Minárikovi, ten mal proti sebe hráča, ktorý zabránil jeho presnejšej koncovke.

29:38

Slovan sa znova oslobodil a už prežije vylúčenie Lukošíka bez ujmy.

29:12

Domáci vyviezli puk, no Korenčíka zastavil ofsajd.

28:22

Handlovský pálil z prvej na betón Coreaua.

27:39

Lukošík – 2 min., zdržiavanie hry

26:58

Coreau naservíroval puk priamo na hokejku Šoltésa, no ten z prvej tesne minul domácu bránu!

25:47

Aj Slovan využíva presilovú hru, belasí získali puk pri bočnom mantineli, potom Takáč prihrával spoza bránkovej čiary a CHRIS BROWN sa nenechal ponúkať, nekompromisne prestrelil Galimova.
Asistencie: Samuel Takáč, Zach O´Brien

25:25

HL – príliš veľa hráčov na ľade.

24:23

Minárik prešiel pomedzi dvoch hráčov Humenného a zakončil bekhendom nad hornú žŕdku.

23:48

Obetavý Kriška sa hodil do strely belasých. Tí zatiaľ nenachádzajú recept na skórovanie.

22:44

Lukošík urputne bojoval za bránkou, hostia ho odzbrojili, potom sa Lukošík znova dostal k puku, ale po nevydarenej sťahovačke nezakončil.

21:29

Takáč zakončil po odrazenom puku z medzikružia, trafil hráčov pred bránkou.

20:50

Najprv zakončoval Takáč, po ňom aj Pecararo spomedzi kruhov, ale netrafil bránu.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine prehráva Slovan s Humenným 0:1. V 8. minúte skóroval v presilovej hre Šoltés. Slovan dve presilovky nevyužil, tú druhú bude dohrávať ešte 13 sekúnd v druhej tretine.
Druhá tretina sa začne o 18:50.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:40

Gachulinec pálil od modrej, trafil však korčule Lapšanského.

19:02

Pekná kombinácia Minárika s Pecararom, druhý menovaný zakončil po spätnej prihrávke kúsok nad.

18:13

Diakov – 2 min., sekanie.

18:06

Preisinger faulovaný pri zakončení, Slovan si zahrá presilovú hru.

17:06

Belasí zvýšili obrátky v útočnej tretine, zakončoval Minárik z veľkého uhla, tesne minul bránku.

14:22

Pecararo sa s pukom prekľučkoval cez dvojicu hráčov, no jeho strela bola aj tak zblokovaná.

12:41

Nepresnosť Browna však vyháňa belasých z útočného pásma.

12:06

Pekná kombinácia domácich hokejistov, po ktorej Ranford zakončoval z kruhu po ľade, výborný Galimov.

11:13

Novota – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

10:40

Coreau znova v plnej permanencii, riešiť musel dve koncovky hostí.

10:10

Török pálil z veľkého uhla, Galimova ale nezaskočil.

09:24

Slovan v útočnom pásme, ale Fominykh nastrelil iba Krišku.

07:35

Humenné skóruje v samom závere presilovky a v Bratislave ide do vedenia! Spytovať svedomie si môže Golian, ktorého snahu o vyhodenie zachytil pri mantineli DÁVID ŠOLTÉS, prešiel s pukom bližšie k bránke a zavesil hore k bližšej žŕdke.

07:24

Lapšanský vypálil na Coreaua, ten pohotovo zasiahol vyrážačkou. Buly po jeho pravici.

07:10

Diakov prihral Handlovskému, ktorý nebezpečne vystrelil, tlak Humenného sa stupňuje, ale Slovan odoláva.

05:46

Gachulinec – 2 min., sekanie.

05:21

Humenné hrá v šestici, Slovan pôjde do oslabenia.

04:42

Na druhej strane zakončoval Golian, Galimov svoj tím podržal.

04:08

Novota s peknou prienikovou prihrávkou na Borova, ktorý išiel sám na bránu, po bekhendovom blafáku mieril pomedzi Coreauove betóny, no domáci gólman ho vychytal!

03:18

Handlovského rana bola zblokovaná na ochrannú sieť.

02:37

Lapšanský si vypýtal puk a zo stredu pravého kruhu aj zakončil, Coreau prerušil hru.

01:45

Meliško zaváhal pri rozohrávke, čo dalo šancu Preisingerovi, ale Galimov bez problémov skryl puk v lapačke.

01:14

Slovan je od úvodu zápasu nasťahovaný v útočnom pásme. Galimov zasahoval už dvakrát. Pecararovo nahodenie tečoval na ochrannú sieť.

00:01

V 13. kole Tipos Extraligy hostí HC Slovan Bratislava HC 19 Humenné. Stretnutie sa začína o 18:00.

Slovan sa nachádza na 8. mieste, doposiaľ nazbieral 15 bodov. Na siedme Michalovce stráca tri body. Belasí ťahajú trojzápasovú šnúru prehier, posledné dva zápasy prehrali po samostatných nájazdoch, naposledy to bolo s Michalovcami po výsledku 1:2. Jediný gól Slovana zaznamenal Török.

Humennému patrí posledná 12. priečka so ziskom 8 bodov. Na predposlednú Duklu Trenčín stráca Humenné tri body. Humenčania prehrali štyri z uplynulých piatich duelov, zdolať dokázali iba Trenčín 3:1. V minulom kole podľahli doma Košiciam 1:3, ich jediný gól strelil v tretej tretine Novický.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.