2 : 1
(1:0, 0:1, 1:0)
HC SLOVAN Bratislava
Naposledy zmenené pred 8 mesiacmi

Dnešný zápas vyhrávajú Nové Zámky 2:1. Sledovali sme výborný zápas. V tretej tretine rozhodol gólom domáci strelec Troy Loggins. Prajem ešte pekný večer.

60:00

59:35

Ranford pálil z kruhov. Kantor jeho pokus vyrazil.

59:00

Minárik v šanci! Kantor výborným zákrokom podržal svoje mužstvo.

58:48

Oddychový čas pre tím HC SLOVAN Bratislava.

58:40

Coreau odkočuloval z brány! Slovan hrá v šestici.

58:33

Sersen vyhadzuje puk cez všetky čiary.

57:01

Lee pálil od modrej čiary. Jeho pokus zblokoval Ranford.

56:21

Vylúčenie v tíme HC SLOVAN Bratislava:
Patrik Masnica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.

56:10

Domáci sú po góle na koni. Teraz hrajú výborne.

54:55

Brown ťahal akciu po pravom krídle, ale výborne ho zastavil Kozák.

53:49

HC Nové Zámky dali gól! Domáci idú do vedenia! Laurenčík parádnou prihrávkou našiel TROYA LOGGINSA, ktorý z kruhov napriahol a presnou delovkou prekonáva Coreaua v bráne hostí. Asistencie: M. Laurenčík, M. Lee.

53:23

Findlay zaviezol puk do útočnej tretiny a tak získal dôležité sekundy na prestriedanie spoluhráčov.

52:57

Slovan sa ubránil a je v plnom počte.

52:12

Preisinger opäť vyhodil puk cez všetky čiary.

51:34

Hostia sa výborne bránia a Ranford sa dokonca dostal do zakončenia.

51:05

Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

50:57

Daniel Gachulinec – 2 min., hákovanie.

49:52

Lee sa perfektne natlačil pred Coreaua a takmer dosiahol gól. Puk mu v poslednej chvíli ušiel z hokejky.

49:00

Šišovský pálil z kruhov. Coreau puk chytil a prerušil hru.

48:16

Patrik Masnica sa snažil pretlačiť až pred Kantora. Domáci brankár jeho zakončenie pokryl.

47:23

Hra sa teraz odohráva väčšinou v strede ľadovej plochy.

46:32

Scheid hľadal prihrávkou Takáča, ale ten prihrávku nezachytil. Icing.

45:10

Hostia z Bratislavy sú v tretej tretine lepším mužstvom.

44:00

Pecararo v šanci! Jeho strelu výborne zblokoval Ligas.

43:24

Ranford vo veľkej šanci! Kantor mal šťastie, že hosťujúci utočník nedokázal puk zasunúť za jeho chrbát.

42:48

Ligas nahadzoval puk na bránu hostí. Coreau zasahovať nemusel.

42:12

Pecararo sa dostal do veľkej šance! Kantor jeho pokus betónom vyrazil.

41:33

Úvod tretej tretiny je veľmi opatrný. Nikto nechce spraviť chybu.

39:57

Slovan Bratislava dal gól! Hostia vyrovnávajú stav stretnutia! Chybu v obrane domácich využíva BRETT FINDLAY, ktorý strelou z prvej prekvapil Kantora v domácej bráne. Bez asistencie.

39:01

Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:41

Kantor vyrazil delovku Goliana. Sledujeme výborný hokej.

37:09

Brown potiahol akciu. Prihrávkou hľadal O'Briena, ale výborne sa vrátil Stupka a akciu hostí zastavil.

36:01

Pecararo vypálil príklepom! Kantor jeho pokus s problémami pokryl a prerušil hru.

35:30

Kováč vybojoval puk. Prihral na modrú čiaru na Kozáka, ktorý okamžite vypálil, ale jeho pokus bol zblokovaný.

34:21

Bombu vypálil Mamčics, ale jeho strela tesne minula bránu hostí.

33:14

Sledujeme dnes taktický zápas. V druhej tretine sme ešte nevideli vylúčenie ani na jednej strane.

32:10

Števuliak sa dostal do šance. Sersen mu v poslednej chvíli zablokoval hokejku.

31:28

Tomáš Mikúš sa predieral do šance a bol poslaný na zem. Vylučovať sa však nebude.

30:37

Romančík zakončoval, ale jeho pokus bol zrazený na ochrannú sieť.

29:31

Miloš Fafrák pálil od modrej čiary. Coreau s jeho pokusom nemal problém.

28:33

Následuje reklamná prestávka.

27:10

Loggins schoval svoju strelu za protihráča. Coreau s problémami jeho pokus vyrazil ramenom.

26:24

Findley nedokázal spracovať prihrávku. Máme tu ďaľší icing.

25:37

Pecararo sa snažil prekvapiť Kantora, ale domáci brankár si jeho pokus napokon postrážil.

25:01

Kozák pálil od modrej čiary. Coreau chytá.

24:06

Golian obkorčuloval bránu a takmer sa dostal do zakončenia. Puk mu dobre vypichol Lee.

23:45

Sersen zakončoval z pravej strany. Následne dorážal Minárik aj Ranford, ale opäť zasiahol výborný Kantor.

23:24

Domáci si nerozumeli v rozohrávke. Píska sa icing.

22:26

Masnica vypálil tvrdú strelu. Kantor jeho pokus vyrazil.

21:15

Mamčics poslal strelu od modrej čiary, ale jeho pokus nebol presný.

20:10

Roy sa takmer dostal do samostatného úniku. Coreau však vykorčuloval a puk odpálil.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine vedú domáci hokejisti 1:0, po góle Alberta Michnáča. Sledujeme dobrý a rýchly hokej. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:17

Minárik vystrelil a Hatala puk nešťastne tečoval. Kantor bol však pozorný a puk zachytil.

18:47

Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary.

18:28

Scheid v dobrej šanci, ale Kantor výborne zasiahol a prerušil hru.

17:33

Slovanisti sú v pásme a majú veľký tlak!

17:25

Vylúčenie v tíme HC MIKRON Nové Zámky:
Patrik Števuliak – 2 min., nedovolené bránenie.

16:18

Miloš Fafrák – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.

16:07

Domáci sa dostali pod veľký tlak. Šišovský vyhodil puk na zakázané uvoľnenie.

15:42

Sersen vypálil od modrej čiary, ale jeho pokus zblokoval Števuliak.

14:51

Výhonský sa takmer dostal do zakončenie, ale Laurenčík mu puk vypichol.

13:41

Ondrušek zakončoval z ľavej strany. Coreau nemusel zasahovať.

12:48

Pecararo takmer využil chybné striedanie domácich. Chýbal len kúsok, aby zasunul puk za Kantora.

11:47

Michnáč zakončoval z dobrej pozície. Coreau vyrazil jeho pokus vyrážačkou.

11:22

Hostia sa zatiaľ hľadajú. Domáci sú aktívnejším tímom.

10:13

Veľká šanca domácich! Ondrušek zakončoval z blízkosti a Coreau výborne zasiahol betónom.

09:28

HC Nové Zámky dali gól! Domáci idú do vedenia! Novozámčania si vytvorili veľký tlak. K puku sa dostal úplne voľný ALBERT MICHNÁČ, ktorý veľmi peknou strelou prekonáva Coreaua v bráne hostí. Asistencie: T. Mikúš

08:17

Sledujeme obrovské množstvo súbojov pri matineloch.

07:44

Roy pálil z kruhov. Coreau jeho pokus vyrazil. Domáci zostávajú v útočnom pásme.

07:02

Scheid si hodil puk od červenej čiary, ale nestihol ho dokorčulovať. I­cing.

06:36

Scheid pálil od modrej čiary. Následne dorážal aj Minárik, ale Kantor chytá puk lapačkou.

05:21

Hostia si vytvorili tlak v útočnej tretine. Prišlo však len jediné zakončenie z hokejky Goliana, ale s tým si Kantor poradil.

04:16

Golian nahadzoval puk na Kantora. Domáci brankár puk chytil a prerušil hru.

04:01

Úvod zápasu je veľmi kúskovaný.

03:46

Hatala poslal nepresnú prihrávku na Michnáča. Píska sa icing.

03:07

Preisinger hľadal pred bránou Minárika, ale jeho prihrávku zblokoval Kozák.

02:34

Ranford bol príliš rýchly. Píska sa ofsajd.

01:56

Nedorozumenie v rozohrávke hostí. Píska sa icing.

01:04

Prokeš prihrával puk na modrú čiaru. Ligas si ho však nedokázal spracovať a musel opustiť útočné pásmo.

00:44

Sersen pálil od modrej čiary. Kantor jeho pokus vyrazil betónom.

00:01

Úvodné buly získali domáci hokejisti.

00:01

Úvodné zostavy:

HC MIKRON Nové Zámky: Kantor (Mičík) – Laurečník, Lee, Stupka, Roy, Loggins – Mamčics, Ligas, Michnáč, Prokeš, T. Mikúš – Kozák, Hatala, Šišovský, Ondrušek, Števuliak – Kováč, Barto, Fafrák
Tréner: Erik Čaládi

HC SLOVAN Bratislava: Baroš (Coreau) – Sersen, Romančík, Pecararo, Ranford, O'Brien – Golian, Scheid, Minárik, Preisinger, Takáč – Maier, Gachulinec, Brown, Findlay, Lukošík – Beňo, Török, Masnica, Výhonský
Tréner: Vladimír Rúžička

Rozhodca: Hronský, Stano – Gegáň, Valo.

HC SLOVAN Bratislava: Coreau (Baroš) – Sersen, Romančík, Pecararo, Ranford, O'Brien – Golian, Scheid, Minárik, Preisinger, Takáč – Maier, Gachulinec, Brown, Findlay, Lukošík – Beňo, Török, Masnica, Výhonský

HC SLOVAN Bratislava: Baroš (Coreau) – Sersen, Romančík, Pecararo, Ranford, O'Brian – Golian, Scheid, Minárik, Preisinger, Takáč – Maier, Gachulinec, Brown, Findlay, Lukošík – Beňo, Török, Masnica, Výhonský

Domáci hokejisti majú opäť výborný štart do sezóny. V doterajšom priebehu sezóny získali 18 bodov a majú pozitívne skóre 37:19. Novozámčania sú doma veľmi silným súperom. Dnes majú proti sebe bratislavský Slovan a očakáva sa ofenzívny hokej s veľkým množstvom gólov.

Hostia sa po katastrofálnom úvode sezóny dostávajú do pohody. V poslednom ligovom kole zvíťazili na domácom ľade s Popradom vysoko 7:2. Navrátilec Brendan Ranford dosiahol v dvoch zápasoch 9 bodov. Slovan získal zatiaľ 13 bodov a má negatívne skóre 32:33.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.