Dráma na Old Trafford. United majú skalp najväčšieho rivala

Futbalisti Manchestru United zvíťazili v nedeľňajšom štvrťfinálovom šlágri FA Cupu nad FC Liverpool 4:3 po predĺžení. Do semifinále postúpila aj londýnska Chelsea, ktorá zdolala Leicester City 4:2.

17.03.2024 20:10
Manchester United Foto:
Radosť hráčov Manchestru United po tom, ako vyradili Liverpool.

United poslal do vedenia v 10. minúte Scott McTominay, no hostia ešte do prestávky otočili skóre po góloch Alexisa Mac Allistera a Mohameda Salaha.

V 87. minúte však poslal Anthony duel do predĺženia. V ňom išiel Liverpool do vedenia, ale Marcus Rashford vyrovnal a jedenástkový rozstrel „odmietol“ v záverečných sekundách predĺženia Amad Diallo.

FA Cup – štvrťfinále:

Manchester United – FC Liverpool 4:3 pp (2:2, 1:2)
Góly: 10. McTominay, 87. Anthony, 112. Rashford, 120.+1 Diallo – 44. Mac Allister, 45.+2 Salah, 105. Elliott, ČK: 120.+2 Diallo

Chelsea Londýn – Leicester City 4:2 (2:0)
Góly: 13. Cucurella, 45.+1 Palmer, 90.+2 Chukwuemeka, 90.+8 Madueke – 51. Disasi (vlastný), 62. Mavididi, ČK: 73. Doyle (Leicester)

Francúzsko SR Futbal EKL A Skupina 3. kolo Lille Slovan Čítajte viac Šok, Čavrič neprišiel na zraz. SFZ: Je to jeho rozhodnutie, musíme to rešpektovať. Reaguje aj hráč
Viac na túto tému: #Manchester United #FC Liverpool #FA Cup