Senzácia v Bundeslige. Bayernu sa vzdialila obhajoba titulu, prišiel o neporaziteľnosť

Futbalisti Bayernu Mníchov prekvapivo doma zakopli v nedeľňajšom zápase 18. kola nemeckej Bundesligy s Werderom Brémy.

21.01.2024 17:44 , aktualizované: 20:36
Werder Brémy Foto:
Radosť futbalistov Werderu Brémy po víťaznom a jedinom góle do brány favorizovaného Bayernu Mníchov.
debata (2)

Prvú domácu prehru v prebiehajúcom ligovom ročníku zariadil v 59. minúte Mitchell Weiser. Obhajcovia titulu strácajú na vedúci Bayer Leverkusen sedem bodov.

Bavori prehrali v Allianz aréne prvýkrát od augustového finále Superpohára, keď nestačili na RB Lipsko (0:3).

Poslednú ligovú prehru na domácej pôde zaznamenali proti rovnakému súperovi v predposlednom kole uplynulého ročníka Bundesligy 20. mája (1:3).

ugsburg dokázal naplno bodovať na pôde Mönchengladbachu. Víťazstvo 2:1 pre hostí zariadili krátko po zmene strán v priebehu štyroch minút Phillip Tietz a Arne Engels. Augsburg uspel na ihrisku súpera prvýkrát od 22. októbra minulého roka.