Trápiaci sa giganti zabrali naplno. Citizens si postrážili tri body s Evertonom, Chelsea mala na mále

Futbalisti Chelsea zvíťazili v stredajšom zápase 19. kola Premier League nad Crystal Palaceom 2:1.

27.12.2023 23:02
832689392 Foto:
Julian Alvarez po druhom góle do siete Toffees.

V 13. minúte ich poslal do vedenia Mychailo Mudryk, na ktorého gól odpovedal v nadstavení prvého polčasu Michael Olise.

O domácom triumfe rozhodol v 89. minúte z penalty Noni Madueke. Chelsea sa posunula na 10. miesto, hostia sú na 15. priečke.

slovan - dac  3 Čítajte viac Zápas Evertonu a Manchestru City sme sledovali ONLINE

V ďalšom stretnutí triumfoval Wolverhampton Wanderers na pôde Brentfordu 4:1 a pripísal si druhé víťazstvo po sebe. Dva góly strelil kórejský útočník Hwang Hee-Chan.

Tri body si pripísal aj Manchester City po víťazstve 3:1 na pôde Evertonu. V prvom polčase sa domáci Toffees dostali do vedenia po strele Jacka Harrisona.

Druhá polovica už patrila obhajcovi titulu, ktorý gólmi Fodena, Álvaréza a Silvu otočil priebeh zápasu.