Lobotka je zranený. Neapol zavŕšil nevydarenú jeseň dvoma hlúpymi červenými kartami

Futbalisti SSC Neapol v základnej zostave so Stanislavom Lobotkom prehrali v 17. kole Serie A na ihrisku AS Rím 0:2.

24.12.2023 08:55
832047453 Foto: ,
Victor Osimhen sa s rozhodcom hádal márne.

Slovenský reprezentačný stredopoliar sobotňajší zápas nedohral, v 56. minúte musel striedať pre zranenie. Zápas poznačili aj zbytočné červené karty hostí.

Prvú videl krídelnik Matteo Politano v 66 minúte. Neudržal nervy na uzde a nakopol Zalewskiho, ktorý ho vo vzájomnom súboji ťahal za dres. Rozhodcovi to neuniklo a nasledovala priama červená karta.

V závere zápasu ho napodobil Victor Osimhen. Ofenzívna hviezda hostí zatiahla ručnú brzdu pri úniku domáceho El Shaarawyho a po druhej žltej karte bol taktiež vylúčený.

AS Rím sa vďaka víťazstvu posunul na 6. priečku tabuľky o bod pred svojho sobotňajšieho súpera.