Zápas, ktorý poznačila smrť fanúšika, sa skončil remízou. Kapitáni si ho uctili priamo na tribúne

Futbalisti Athletica Bilbao remizovali v pondelkovom dohrávanom zápase 16. kola španielskej La Ligy na ihrisku Granady 1:1. Posunuli sa v tabuľke na piatu priečku, o skóre pred Real Sociedad, Granada zostala na predposlednej 19. priečke.

11.12.2023 23:18
828653664 Foto:
Kapitáni Victor Diaz a Iker Muniain si uctili pamiatku zosnulého fanúšika.

Deľbou bodov sa skončil aj súboj Raya Vallecano so Celtou Vigo, v ktorom gól nepadol. Zápas na ihrisku Granady dohrávali od stavu 0:1 v 18. minúte.

Duel v nedeľu nedokončili, dôvodom bolo úmrtie jedného z divákov na tribúne. Rozhodca ho prerušil v čase, keď Bilbao viedlo po presnom zásahu Iňakiho Williamsa.

V pondelok sa v stretnutí pokračovalo, pričom padol už len jeden gól. V 55. minúte si dal vlastný gól stredopoliar hostí Inigo Ruiz de Galarreta.

La Liga – 16. kolo:
Granada CF – Athletic Bilbao 1:1 (0:1) – dohrávaný zápas od stavu 0:1 v 18. minúte
Góly: 55. de Galarreta (vl.) – 6. I. Williams

Rayo Vallecano – Celta Vigo 0:0