AS Rím sa posunul k elitnej štvorke. Víťazný gól strelil Argentínčan Dybala

Futbalisti AS Rím zvíťazili v nedeľňajšom zápase 13. kola talianskej Serie A nad Udinese Calcio 3:1.

26.11.2023 21:43 , aktualizované: 22:48
Paulo Dybala Foto:
Paulo Dybala sa teší zo strelenia víťazného gólu v zápase proti Udinese.

Rimania rozhodli o svojom triumfe v 81. minúte vďaka gólu Paula Dybalu, v závere ešte upravil výsledok Stephan El Shaarawy. V tabuľke sa dostali na 5. miesto, Udinese je na 16. priečke.

Hráči Sassuola Calcio uspeli v nedeľňajšom zápase 13. kola talianskej Serie A na pôde FC Empoli 4:3. Hostia zvíťazili po šiestich dueloch, keď v 90.+2 minúte rozhodol Domenico Berardi. Frosinone zdolalo Janov 2:1.

Cagliari remizovalo s AC Monza 1:1. Z lavičky náhradníkov sledoval duel slovenský obranca domácich Adam Obert. Cagliari patrí so ziskom desiatich bodov 17. miesto v 20-člennej tabuľke. Monza je deviata.

Serie A – 13. kolo:
Juventus – Inter 1:1 (1:1)
Góly: 27. Vlahovič – 33. Martinez

AS Rím – Udinese Calcio 3:1 (1:0)
Góly: 20. Mancini, 81. Dybala, 90. El Shaarawy – 57. Thauvin

FC Empoli – Sassuolo Calcio 3:4 (2:2)
Góly: 4. Caputo (z 11 m), 30. Fazzini, 86. Kovalenko – 12. Pinamonti, 22. Henrique, 66. a 90.+2 Berardi (prvý z 11 m)

Frosinone Calcio – FC Janov 2:1 (1:1)
Góly: 34. Soule, 90.+4 Monterisi – 38. Malinovskyj

Cagliari Calcio – AC Monza 1:1 (1:0)
Góly: 11. Dossena – 61. Marič