V Amerike si hrá vlastnú ligu. Skvelý Messi opäť žiaril a priviedol Miami k triumfu

Lionel Messi sa dvoma gólmi postaral o triumf Interu Miami nad Orlandom City 3:1. Argentínsky futbalista odohral za zámorský tím tretí zápas po svojom prestupe, na konte má už päť gólov.

03.08.2023 07:20
messi Foto:
Lionel Messi oslavuje gól v sieti Orlanda.
debata (2)

Zápas ligového pohára bol pre búrky odložený o 95 minút. Silný dážď vytvoril na ihrisku kaluže, ktoré museli odčerpať.

Messi otvoril skóre duelu v 7. minúte, keď si efektne spracoval prihrávku Roberta Taylora v šestnástke a volejom napálil loptu pod brvno.

Lionel Messi hľadá dom. Aj so sexy manželkou Fotogaléria - 15 fotiek Všetky fotky
Lionel Messi hľadá v Amerike bývanie pre svoju...

Druhý zásah pridal v 72. minúte, keď dostal centrovanú prihrávku od Josefa Martineza a pravou nohou poslal loptu do brány.

Tridsaťšesťročný Argentínčan predtým strelil víťazný gól zápasu proti Cruz Azul (2:1) a pridal dva góly pri víťazstve nad Atlantou United (4:0).

Za Inter v noci na stredu debutoval Messiho bývalý spoluhráč z Barcelony Jordi Alba, nastúpil do zápasu v 64. minúte.