Arsenal opäť nevyhral, Tottenham schytal facku. Souček mohol byť katom Chelsea

V prvom sobotňajšom stretnutí 23. kola anglickej Premier League remizovali futbalisti Chelsea na ihrisku West Hamu United 1:1.

11.02.2023 16:03 , aktualizované: 18:09
Tomáš Souček Foto: ,
Tomáš Souček z West Hamu (vpravo) v súboji s hráčom Chelsea Marcom Cucurellom.

Hostia sa dostali v londýnskom derby do vedenia v 16. minúte po góle Joaa Felixa. Domáci vyrovnali v 28. minúte po zakončení Emersona. Chelsea remizovala v treťom ligovom zápase za sebou.

V 82. minúte skóroval Tomáš Souček, ale gól českého futbalistu po dlhšom skúmaní neuznali pre ofsajd Declana Ricea.

3 Ferrari Čítajte aj Vozil sa v ňom, keď hrával v Manchestri. Beckhamovo superauto je na predaj - s poriadnou prirážkou

Futbalisti Arsenalu Londýn iba remizovali s ôsmym Brentfordom 1:1. Domáci napriek tomu zostali na prvom mieste s náskokom šiestich bodov pred druhým Manchestrom City.

„Kanonieri“ druhýkrát v sezóne stratili body na Emirates Stadium. Arsenal síce viedol od 66. minúty, keď Leonardo Trossard presnou strelou k ľavej žrdi prekonal brankára Davida Rayu. Hostia však vyrovnali po góle Ivana Toneyho.

Alberto Zaccheroni Čítajte aj Po páde zo schodov bol v bezvedomí. Legendárny tréner skončil na jiske

Leicester City zdolal na domácom ihrisku piaty Tottenham 4:1 a nadviazal tak na víťazstvo zo zápasu proti Aston Ville. Wolverhampton uspel na ihrisku Southamptonu 2:1, aj keď od 27. minúty hral bez vylúčeného stredopoliara Mario Lemina.

Fulham triumfoval nad Nottinghamom Forest 2:0, keď sa presadili Willian a Manor Solomon.

Viac na túto tému: #Premier League #West Ham United