Neapol s Lobotkom hral na pôde Fiorentiny 0:0, zostal na čele tabuľky

Futbalisti SSC Neapol remizovali v nedeľnom zápase 3. kola talianskej Serie A na pôde Fiorentiny 0:0.

29.08.2022 08:10
Stanislav Lobotka Foto: ,
Stanislav Lobotka so spoluhráčmi z Neapola.

Po dvoch jasných víťazstvách prvýkrát v sezóne stratili body, napriek tomu zostali so ziskom 7 bodov na čele tabuľky. Fiorentina figuruje s 5 bodmi na 9. priečke. Slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka nastúpil v základnej zostave hostí a hral do 78. minúty.

V ďalšom stretnutí Salernitana zvíťazila nad Sampdoriou Janov hladko 4:0. V základnej zostave domácich, ktorí zaznamenali prvú výhru v sezóne, nastúpil aj slovenský reprezentant Norbert Gyömbér.

Salernitana viedla už po štvrťhodine hry o dva góly zásluhou Boulayea Diu a Federica Bonazzoliho. V druhom dejstve pridala ešte dva zásahy a dosiahla tak najvyššiu výhru od vlaňajšieho návratu do Serie A.

Tesnejším výsledkom sa skončilo stretnutie medzi Hellasom Verona a Atalantou Bergamo, v ktorom hostia zvíťazili 1:0. O jediný gól stretnutia sa postaral v 50. minúte Teun Koopmeiners.

Kane futbal Čítajte viac Kane dal oba góly Tottenhamu a je tretí najlepší strelec histórie PL