Zvláštny zápas pre Kucku. Najprv tma, potom vlastný gól

Futbalisti Norwichu City zvíťazili v piatkovom zápase 23. kola anglickej Premier League na ihrisku Watfordu 3:0 a vôbec prvýkrát v sezóne sa dostali z pásma zostupu.

22.01.2022 05:30
Juraj Kucka Foto:
Juraj Kucka pri nešťastnom okamihu.
debata (2)

Slovenský stredopoliar Juraj Kucka nastúpil v domácom drese v 89. minúte, no o tri neskôr si strelil nešťastný vlastný gól a uzavrel tak skóre stretnutia.

Počas zápasu vypadol na niekoľko minút jeden z reflektorov, organizátorom sa ho nepodarilo stopercentne nahodiť, ale duel po krátkej prestávke pokračoval a rozhodca pridal v závere k 90 minútam ďalšiu štvrťhodinu.

watford, chelsea Čítajte viac Desivé scény videl aj Kucka. Hviezda Chelsea upozornila na kolaps diváka

Norwich sa vďaka druhej výhre po sebe posunul na 17. miesto tabuľky, keď preskočil práve Watford. Ten na svojho súpera stráca dva body, no odohral o dve stretnutia menej.

FC Watford – Norwich City 0:3 (0:0)
Góly: 51. a 74. Sargent, 90.+2 KUCKA (vl.), ČK: 78. Dennis (Watford) po druhej ŽK