Kucku vylúčili na trávniku Arsenalu, Liverpool prvýkrát prehral

Futbalisti Arsenalu Londýn získali tri body po víťazstve nad Watfordom 1:0 v nedeľnom zápase 11. kola anglickej Premier League.

07.11.2021 17:32 , aktualizované: 20:24
Juraj Kucka Foto: ,
Juraj Kucka dostal druhú žltú kartu po faule na Nuna Tavaresa.

Slovenský reprezentant Juraj Kucka videl v zápase červenú kartu, keď inkasoval dve žlté za fauly v 31. a 89. minúte.

Arsenal mal v zápase prevahu, no zužitkoval ju iba na jediný gól, ktorý strelil v 56. minúte Emile Smith-Rowe. V prvom polčase nevyužil pokutový kop Pierre-Emerick Aubameyang.

Cristiano Ronaldo Čítajte viac Ronaldo vraj bude dávať góly aj o 40 rokov. No v derby bol neviditeľný

„Kanonieri“ po nepresvedčivom štarte do sezóny neprehrali už osem duelov za sebou a v uplynulých troch bodovali naplno. Watford je na 17. priečke, dva body nad čiarou zostupu.

FC Liverpool si pripísal prvú prehru v sezóne. Zverenci trénera Jürgena Kloppa podľahli v nedeľu West Hamu na jeho trávniku 2:3.

Rozhodla pätnásťminútovka po hodine hry, v ktorej „kladivári“ skórovali dvakrát a dostali sa do vedenia 3:1. Najprv Pablo Fornals v 67. minúte využil rýchly protiútok a potom v 74. minúte skóroval Kurt Zouma po rohovom kope.

Premier League – 11. kolo:

West Ham United – FC Liverpool 3:2 (1:1)
Góly: 4. Alisson (vlastný), 67. Fornals, 74. Zouma – 41. Alexander-Arnold, 83. Origi

FC Arsenal Londýn – FC Watford 1:0 (0:0)
Gól: 56. Smith Rowe
J. Kucka (Watford) hral do 89. min, keď videl druhú ŽK a ČK, prvú inkasoval v 31. min

FC Everton – Tottenham Hotspur 0:0
ČK: 90.+2. Holgate (Everton)

Leeds United – Leicester City 1:1 (1:1)
Góly: 26. Raphinha – 28. Barnes