Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Barcelona sa obáva prestupu Neymara. Kým sa nerozhodne, nedostane peniaze

Zástupcovia španielskeho futbalového klubu FC Barcelona sa reálne začínajú obávať prípadného odchodu brazílskeho reprezentanta Neymara do Paríža St. Germain.

01.08.2017 19:32 , aktualizované: 22:53
Neymar Foto: ,
Neymar.
debata

Prestup síce nie je oficiálne spečatený, no vedenie „Blaugranas“ neplánuje Neymarovi zaplatiť 26 miliónov eur, na ktoré mal nárok v prípade zotrvania v mužstve, až pokiaľ sa situácia nevyrieši.

Dvadsaťpäťročný ofenzívny futbalista by sa mal zúčastniť stredajšieho tréningu FC Barcelona, no momentálne nikto nevie, či sa tak aj naozaj stane alebo dovtedy akceptuje rekordnú ponuku od PSG.

„V klube máme veľké pochybnosti ohľadom jeho budúcnosti. Pokiaľ sa situácia nevyjasní, peniaze mu nevyplatíme. Ako budú využité financie v prípade Neymarovho odchodu, ešte nevieme,“ povedal pre AP anonymný funkcionár katalánskeho mužstva.

Dvadsaťpätročnému Neymarovi mali byť peniaze vyplatené podľa zmluvy, ktorú s „Blaugranas“ predĺžil minulý rok. Vedenie PSG plánuje zaplatiť za služby hviezdneho futbalistu 222 miliónov eur.

Neymar prestupuje, tvrdia zdroje z prostredia PSG

Neymar prestúpi z katalánskeho veľkoklubu FC Barcelona do PSG. Oznámila to prostredníctvom účtu na sociálnej sieti twitter mediálna spoločnosť BeIN Sports, ktorej výkonným riaditeľom je prezident francúzskeho vicemajstra Nasser Al-Khelaifi.

Zmluvu by mal podpísať podľa magazínu L'Équipe v pondelok. Francúzske médium tiež informovalo, že Neymar cez víkend podstúpi lekársku prehliadku. Paríž St. Germain by mal oficiálne oznámiť jeho príchod v priebehu tohto týždňa. Vo francúzskej metropole sa už pripravujú na Neymarovo oficiálne predstavenie, o ktoré je očakávaný obrovský záujem médií.

debata chyba
Viac na túto tému: #Neymar #fc barcelona #Paríž St. Germain