Inter nečakane podľahol Cagliari, Juraj Kucka skóroval

Futbalisti Interu Miláno podľahli v nedeľňajšom stretnutí 8. kola Serie A na San Sire Cagliari tesne 1:2.

16.10.2016 18:41 , aktualizované: 22:52
Inter Miláno, Mauro Icardi Foto: ,
Hráč Interu Miláno Mauro Icardi sa hnevá potom, ako nepremenil penaltu v súboji s Cagliari.

„Nerazzurri“ sa mohli ujať vedenia už v 26. min, ale Mauro Icardi nepremenil pokutový kop. Inter predsa len otvoril skóre v 56. min gólom Joaa Maria, ale v 71. min vyrovnal Federico Melchiorri. O výhre Cagliari päť minút pred koncom riadneho hracieho času rozhodol brankár Interu Samir Handanovič, ktorý si do vlastnej bránky zrazil center súpera. Mestský rival Interu AC Miláno odohrá svoje stretnutie 20.45 h vo Verone na pôde tamojšieho Chieva.

Slovenský futbalový reprezentant Juraj Kucka sa gólom podieľal na triumfe AC Miláno v nedeľňajšom stretnutí 8. kola talianskej Serie A na pôde tímu Chievo Verona (3:1). Kucka otvoril gólový účet stretnutia tesne pred polčasovou prestávkou. Jeho mužstvo sa vďaka trojbodovému zisku posunulo v tabuľke už na 3. priečku.

Výsledky nedeľňajších stretnutí 8. kola Serie A:

Fiorentina – Atalanta Bergamo 0:0

FC Janov – Empoli 0:0
ČK: Lazovič (Janov) po 2. ŽK

Inter Miláno – Cagliari 1:2 (0:0)
Góly: 56. J. Mario – 71. Melchiorri, 85. Handanovič (vlastný)

Lazio Rím – Bologna 1:1 (0:1)
Góly: 90.+ Immobile (z pok. kopu) – 10. Helander

Sassuolo – Crotone 2:1 (0:1)
Góly: 83. Sensi, 86. Iemmello – 2. Falcinelli

Chievo Verona – AC Miláno 1:3 (0:1)
Góly: 76. Birsa – 45. Kucka, 46. Niang, 90.+ Dainelli
Juraj Kucka (AC Miláno) odohral celý zápas a v 45. min strelil vedúci gól hostí.