Kukoľ rozhodol o víťazstve Jihlavy nad Slaviou, zaskvel sa aj Ďuriš

Mladá Boleslav v 10. kole najvyššej českej futbalovej súťaže zdolala Brno 5:1, k štvrtej domácej výhre prispel dvoma gólmi aj slovenský útočník Michal Ďuriš.

04.10.2014 20:05 , aktualizované: 22:28

Futbalisti Jihlavy vyhrali prvý zápas pod vedením nového trénera Romana Kučeru, keď doma zdolali pražskú Slaviu 1:0. Jediný gól zápasu dal v 25. minúte slovenský stredopoliar Vladimír Kukoľ. Vysočina tak o bod preskočila Hradec Králové a už nie je posledná.

Český Synot liga – 10. kolo:

Bohemians 1905 – České Budějovice 3:0 (0:0)
Góly: 61. Mosquera, 66. Jindřišek (z pok. kopu), 73. Rada
Lukáš Pauschek a Matúš Mikuš absolvovali celý duel, Ivan Lietava hral od 68. min, Martin Cseh (všetci Bohemians 1905) bol na lavičke, Jaroslav Machovec hral do 57. min, Matej Podstavek (obaja České Budějovive) nefiguruje v zápise o stretnutí.

Jihlava – Slavia Praha 1:0 (1:0)
Gól: 26. KUKOĽ
Vladimír Kukoľ absolvoval celý duel, v 26. min dal jediný gól zápasu a v 77. min dostal ŽK, Peter Šulek nastúpil v 82. min, Babatounde Bello a Matúš Marcin (všetci Jihlava) nefigurujú v zápise o stretnutí, Martin Dobrotka a Martin Juhar odohrali celé stretnutie, Matej Rakovan (všetci Slavia) bol na lavičke.

Mladá Boleslav – Brno 5:1 (2:0)
Góly: 46. a 64. M. ĎURIŠ, 4. Ščuk, 7. Hůlka, 78. Košťál (vl.) – 54. Vávra
Michal Ďuriš absolvoval celý zápas, v 46. a 64. min strelil gól a v 69. min dostal ŽK, Milan Lalkovič (obaja Mladá Boleslav) ani Miroslav Keresteš nefigurujú v zápise o stretnutí, Marek Kaščák (obaja Brno) bol na lavičke.

Příbram – Hradec Králové 1:0 (0:0)
Gól: 73. Neves
Tomáš Hájovský odohral celý zápas, Martin Husár (obaja Příbram) nastúpil v nadstavenom čase druhého polčasu, Juraj Križko aj Martin Kuciak (obaja Hradec Králové) absolvovali celé stretnutie.

Slovácko – Ostrava 1:2 (1:1)
Góly: 42. Havlík – 18. Narh, 90.+ Frydrych, ČK: 59. Rada (Slovácko)
Tomáš Košút hral od 61. min, Patrik Šimko bol na trávniku od 82. min, Juraj Semanko (všteci Slovácko) nefiguruje v zápise o stretnutí, Ján Greguš (Ostrava) odohral celý zápas.