Fanúšikovia v Turecku vyvádzali. Zápas lídra súťaže sa nedohral

Pre výtržnosti fanúšikov sa v pondelok nedohral zápas tureckej ligy medzi lídrom súťaže Fenerbahce Istanbul a domácim Trabzonsporom. Pred koncom prvého polčasu rozhodca duel za stavu 1:0 pre favorizovaných hostí ukončil.

10.03.2014 22:50
futbal, bránka, ilustračná Foto: ,
Ilustračná snímka.

Fenerbahce poslal do vedenia v 23. minúte nigérijský útočník Emmanuel Emenike, ktorého meno sa v roku 2011 objavilo v rozsiahlej korupčnej kauze v tureckom futbale, ale neskôr bol obvinenia zbavený. Fanúšikovia Trabzonsporu, ktorý je v tabuľke siedmy so stratou 17 bodov na Fenerbahce, začali futbalistom istanbulského celku nadávať do podvodníkov a hádzali na nich rôzne predmety vrátane tehál.

Pozrite si výtržnosti fanúšikov Trabzonsporu.

Zasiahnutý bol Emenike a tiež brankár Volkan Demirel, ktorého trafila svetlica, ktorá mu prepálila dres. V deviatej nadstavenej minúte prvého polčasu rozhodca zápas radšej ukončil. Fenerbahce je na čele tabuľky o tri body pred Galatasarayom ​​a má nedohratý zápas k dobru.

Viac na túto tému: #Trabzonspor #Turecko #diváci #Fenerbahce Istanbul