Fantastický Vavro! Zo stopéra je strelec exportných gólov, na konte má ďalší

Slovenský obranca Denis Vavro strelil v nedeľu deviaty gól v drese FC Kodaň.

22.04.2024 18:00
Denis Vavro Foto:
Slovenský obranca Denis Vavro v drese FC Kodaň.

Stopér národného tímu zaznamenal druhý gól v prebiehajúcom ročníku dánskej ligy a prispel k nim výhre svojho tímu 2:0 nad Silkeborgom v zápase 26. kola najvyššej súťaže.

V poslednej minúte prvého polčasu sa presadil parádnou strelou, ktorú zakrútil do horného rohu bránky. Exportný pokus bol nakoniec víťazným gólom.

Obhajca Kodaň figuruje v tabuľke skupiny o titul priebežne na tretej priečke s trojbodovou stratou na Bröndby a Midtjylland, oba tieto tímy však majú zápas k dobru.

Vavro patrí z hľadiska gólovej produkcie k najlepším obrancom tímu. Nie div, že na neho fanúšikovia z tribún kričia, aby pálil.

Väčšinu zo svojich deviatich gólov totiž pokojne môžeme označiť za nechytateľné. Pozrite si niektoré z nich.

Viac na túto tému: #FC Kodaň #denis vavro