Futbalisti Španielska zdolali Švédsko 3:0 v pondelkovom súboji o 1. miesto v F-skupine kvalifikácie o postup na ME 2020.
Pravda,
SITA,
TASR
10.06.2019 22:56 , aktualizované: 11.06.2019 08:57
Foto: Reuters, STOYAN NENOV
Anton Neďalkov z Bulharska a Vedat Muriqi z Kosova počas zápasu v Sofii.
Prvé dva góly stretnutia hraného na madridskom Štadíóne Santiaga Bernábeua padli z pokutového kopu.
ZÁPAS AZERBAJDŽAN – SLOVENSKO SLEDUJTE ONLINE NA NAŠOM WEBE
Prvému gólu Sergia Ramosa v 64. min predchádzalo hranie rukou v podaní švédskeho stredopoliara Sebastiana Larssona. Stopér a zároveň kapitán Španielov rozvlnil sieť v reprezentačnom drese po dvadsiaty raz.
V deviatich zápasoch pod vedením Luisa Enriqueho od MS 2018 v Rusku strelil 7 gólov a neskóroval iba dvakrát – proti Anglicku a Malte.
V 84. minúte mohol pridať ďalší gól, ale loptu veľkodušne venoval Álvarovi Moratovi, aby pokutový kop zahral on. Morata sa nepomýlil, skóre napokon uzavrel Mikel Oyarzabal.
VIDEO: Gesto Sergia Ramosa
Ramosa už pred zápasom ocenili za nový reprezentačný rekord v počte víťazstiev, keď prekonal Ikera Casillasa (121).
„Dosiahli sme skvelý výsledok v ťažkom zápase proti húževnatému súperovi. Urobili sme výrazný krok k postupu na majstrovstvá Európy,“ citovala agentúra AP rekordéra Ramosa (123 výhier).
Morata po súboji tiež pochválil kapitána tímu za jeho veľkorysosť. „Bolo to od neho veľmi pekné, že mi prenechal jedenástku. Vôbec som ho o to nežiadal, pretože viem, že rád dáva góly. Bolo to skvelé gesto a budem mu za to vždy vďačný. Je to dvakrát také krajšie, keďže to urobil sám od seba. Vie, čo si o ňom myslím,“ uviedol Morata.
Domácich z lavičky viedol asistent Robert Moreno, keďže hlavný tréner Luis Enrique stále chýba z rodinných dôvodov. „Stále sa môžeme zlepšiť v mnohých veciach. Chceme byť perfektní,“ povedal Moreno.
Španieli majú zo 4 zápasov plný počet 12 bodov a skóre 11:2. Švédi prehrali vôbec po prvý raz po dvoch víťazstvách a jednej remíze.
O najvyššie víťazstvo pondelkového programu 11 zápasov kvalifikácie ME 2020 sa v G-skupine postarali Slovinci. Lotyšom nasúkali na ich trávniku päť gólov, z toho štyri už v prvom polčase.
Domen Crnigoj bol ich dvojgólovým strelcom. Na čele G-skupiny sú Poliaci s plným počtom 12 bodov a bezchybným skóre 8:0. Poľskí futbalisti si vo Varšave poradili s Izraelčanmi 4:0. Jeden z ich gólov strelil z pokutového kopu aj kanonier Robert Lewandowski.
O prekvapenie sa v A-skupine postarali hráči Kosova, ktorí zvíťazili v Bulharsku 3:2. Ich víťazný gól strelil v tretej minúte nadstaveného času Elbasan Rashani. Kosovo naposledy prehralo v októbri 2017, odvtedy bodovalo v 14 zápasoch za sebou.
V druhom zápase tejto skupiny Česi doma nezaváhali a v Olomouci zdolali Čiernohorcov 3:0. Českí futbalisti sa dotiahli v tabuľke na lídrov z Anglicka, majú však na konte o jeden zápas viac.
Kvalifikácia ME 2020
A-skupina
Česko – Čierna Hora 3:0 (1:0)
Góly: 18. Jankto, 49. Kopitovič (vlastný), 83. Schick (z 11 m)
Bulharsko – Kosovo 2:3 (1:1)
Góly: 43. I. Popov, 55. Dimitrov – 14. Rašica, 64. Muriqi, 90.+3 Rašani
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Anglicko |
2 |
2 |
0 |
0 |
10:1 |
6 |
2. |
Česko |
3 |
2 |
0 |
1 |
5:6 |
6 |
3. |
Kosovo |
3 |
1 |
2 |
0 |
5:4 |
5 |
4. |
Čierna Hora |
4 |
0 |
2 |
2 |
3:1 |
2 |
5. |
Bulharsko |
4 |
0 |
2 |
2 |
5:7 |
2 |
B-skupina
Ukrajina – Luxembursko 1:0 (1:0)
Gól: 6. Jaremčuk
Srbsko – Litva 4:1 (3:0)
Góly: 20. a 34. A. Mitrovič, 35. Jovič, 90.+2 Ljajič – 71. Novikovas (z 11 m)
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Ukrajina |
4 |
3 |
1 |
0 |
8:1 |
10 |
2. |
Luxembursko |
4 |
1 |
1 |
2 |
4:5 |
4 |
3. |
Srbsko |
3 |
1 |
1 |
1 |
5:7 |
4 |
4. |
Portugalsko |
2 |
0 |
2 |
0 |
1:1 |
2 |
5. |
Litva |
3 |
0 |
1 |
2 |
3:7 |
1 |
D-skupina
Írsko – Gibraltár 2:0 (1:0)
Góly: 29. Chipolina (vlastný), 90.+3 Brady
Dánsko – Gruzínsko 5:1 (2:1)
Góly: 13. a 63. Dolberg, 30. Eriksen (z 11 m), 72. Poulsen, 90.+3 Braithwaite – 25. Lobjanidze
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Írsko |
4 |
3 |
1 |
0 |
5:1 |
10 |
2. |
Dánsko |
3 |
1 |
2 |
0 |
9:5 |
5 |
3. |
Švajčiarsko |
2 |
1 |
1 |
0 |
5:3 |
4 |
4. |
Gruzínsko |
4 |
1 |
0 |
3 |
4:8 |
3 |
5. |
Gibraltar |
3 |
0 |
0 |
3 |
0:6 |
0 |
F-skupina
Španielsko – Švédsko 3:0 (0:0)
Góly: 64. Ramos (z 11 m), 85. Morata (z 11 m), 87. Oyarzabal
Malta – Rumunsko 0:4 (0:3)
Góly: 7. a 29. Puscas, 34. Chipciu, 90.+1 Man, ČK: 81. Chipciu
Faerské ostrovy – Nórsko 0:2 (0:0)
Góly: 49. a 83. Johnsen
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Španielsko |
4 |
4 |
0 |
0 |
11:2 |
12 |
2. |
Švédsko |
4 |
2 |
1 |
1 |
8:7 |
7 |
3. |
Rumunsko |
4 |
2 |
1 |
1 |
11:5 |
7 |
4. |
Nórsko |
4 |
1 |
2 |
1 |
8:7 |
5 |
5. |
Malta |
4 |
1 |
0 |
3 |
2:10 |
3 |
6. |
Faerské ostrovy |
4 |
0 |
0 |
4 |
3:12 |
0 |
G-skupina
Poľsko – Izrael 4:0 (1:0)
Góly: 35. Piatek, 56. Lewandowski (z 11 m), 58. Grosicki, 84. Kadzior
Lotyšsko – Slovinsko 0:5 (0:4)
Góly: 24. a 27. Črnigoj, 29. a 44. Iličič (prvý z 11 m), 47. Zajc
Severné Macedónsko – Rakúsko 1:4 (1:1)
Góly: 18. Hinteregger (vlastný) – 39. Lazaro, 62. a 82. Arnautovič (prvý z 11 m), 86. Laimer
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Poľsko |
4 |
4 |
0 |
0 |
8:0 |
12 |
2. |
Izrael |
4 |
2 |
1 |
1 |
8:7 |
7 |
3. |
Rakúsko |
4 |
2 |
0 |
2 |
7:6 |
6 |
4. |
Slovinsko |
4 |
1 |
2 |
1 |
7:3 |
5 |
5. |
Severné Macedónsko |
4 |
1 |
1 |
2 |
5:7 |
4 |
6. |
Lotyšsko |
4 |
0 |
0 |
4 |
1:13 |
0 |
Kvalifikácia ME 2020
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Chorvátsko |
8 |
5 |
2 |
1 |
17:7 |
17 |
2. |
Wales |
8 |
4 |
2 |
2 |
10:6 |
14 |
3. |
Slovensko |
8 |
4 |
1 |
3 |
13:11 |
13 |
4. |
Maďarsko |
8 |
4 |
0 |
4 |
8:11 |
12 |
5. |
Azerbajdžan |
8 |
0 |
1 |
7 |
5:18 |
1 |
- – pozn: Chorvátsko a Wales majú postup na ME 2020
A-skupina |
22. 3. 2019 |
Anglicko – Česko |
5:0 |
22. 3. 2019 |
Bulharsko – Čierna Hora |
1:1 |
25. 3. 2019 |
Kosovo – Bulharsko |
1:1 |
25. 3. 2019 |
Čierna Hora – Anglicko |
1:5 |
7. 6. 2019 |
Česko – Bulharsko |
2:1 |
7. 6. 2019 |
Čierna Hora – Kosovo |
1:1 |
10. 6. 2019 |
Bulharsko – Kosovo |
2:3 |
10. 6. 2019 |
Česko – Čierna Hora |
3:0 |
7. 9. 2019 |
Kosovo – Česko |
2:1 |
7. 9. 2019 |
Anglicko – Bulharsko |
4:0 |
10. 9. 2019 |
Anglicko – Kosovo |
5:3 |
10. 9. 2019 |
Čierna Hora – Česko |
0:3 |
11. 10. 2019 |
Česko – Anglicko |
2:1 |
11. 10. 2019 |
Čierna Hora – Bulharsko |
0:0 |
14. 10. 2019 |
Bulharsko – Anglicko |
0:6 |
14. 10. 2019 |
Kosovo – Čierna Hora |
2:0 |
14. 11. 2019 |
Česko – Kosovo |
2:1 |
14. 11. 2019 |
Anglicko – Čierna Hora |
7:0 |
17. 11. 2019 |
Kosovo – Anglicko |
0:4 |
17. 11. 2019 |
Bulharsko – Česko |
1:0 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Anglicko |
8 |
7 |
0 |
1 |
37:6 |
21 |
2. |
Česko |
8 |
5 |
0 |
3 |
13:11 |
15 |
3. |
Kosovo |
8 |
3 |
2 |
3 |
13:16 |
11 |
4. |
Bulharsko |
8 |
1 |
3 |
4 |
6:17 |
6 |
5. |
Čierna Hora |
8 |
0 |
3 |
5 |
3:22 |
3 |
- – pozn: Anglicko a Česko majú postup na ME 2020
B-skupina |
22. 3. 2019 |
Luxembursko – Litva |
2:1 |
22. 3. 2019 |
Portugalsko – Ukrajina |
0:0 |
25. 3. 2019 |
Portugalsko – Srbsko |
1:1 |
25. 3. 2019 |
Luxembursko – Ukrajina |
1:2 |
7. 6. 2019 |
Litva – Luxembursko |
1:1 |
7. 6. 2019 |
Ukrajina – Srbsko |
5:0 |
10. 6. 2019 |
Srbsko – Litva |
4:1 |
10. 6. 2019 |
Ukrajina – Luxembursko |
1:0 |
7. 9. 2019 |
Litva – Ukrajina |
0:3 |
7. 9. 2019 |
Srbsko – Portugalsko |
2:4 |
10. 9. 2019 |
Litva – Portugalsko |
1:5 |
10. 9. 2019 |
Luxembursko – Srbsko |
1:3 |
11. 10. 2019 |
Portugalsko – Luxembursko |
3:0 |
11. 10. 2019 |
Ukrajina – Litva |
2:0 |
14. 10. 2019 |
Litva – Srbsko |
1:2 |
14. 10. 2019 |
Ukrajina – Portugalsko |
2:1 |
14. 11. 2019 |
Portugalsko – Litva |
6:0 |
14. 11. 2019 |
Srbsko – Luxembursko |
3:2 |
17. 11. 2019 |
Luxembursko – Portugalsko |
0:2 |
17. 11. 2019 |
Srbsko – Ukrajina |
2:2 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Ukrajina |
8 |
6 |
2 |
0 |
17:4 |
20 |
2. |
Portugalsko |
8 |
5 |
2 |
1 |
22:6 |
17 |
3. |
Srbsko |
8 |
4 |
2 |
2 |
17:17 |
14 |
4. |
Luxembursko |
8 |
1 |
1 |
6 |
7:16 |
4 |
5. |
Litva |
8 |
0 |
1 |
7 |
5:25 |
1 |
* – pozn: Ukrajina a Portugalsko majú postup na ME 2020
C-skupina |
21. 3. 2019 |
Holandsko – Bielorusko |
4:0 |
21. 3. 2019 |
Severné Írsko – Estónsko |
2:0 |
24. 3. 2019 |
Holandsko – Nemecko |
2:3 |
24. 3. 2019 |
Severné Írsko – Bielorusko |
2:1 |
8. 6. 2019 |
Estónsko – Severné Írsko |
1:2 |
8. 6. 2019 |
Bielorusko – Nemecko |
0:2 |
11. 6. 2019 |
Nemecko – Estónsko |
8:0 |
11. 6. 2019 |
Bielorusko – Severné Írsko |
0:1 |
6. 9. 2019 |
Estónsko – Bielorusko |
1:2 |
6. 9. 2019 |
Nemecko – Holandsko |
2:4 |
9. 9. 2019 |
Estónsko – Holandsko |
0:4 |
9. 9. 2019 |
Severné Írsko – Nemecko |
0:2 |
10. 10. 2019 |
Bielorusko – Estónsko |
0:0 |
10. 10. 2019 |
Holandsko – Severné Írsko |
3:1 |
13. 10. 2019 |
Bielorusko – Holandsko |
1:2 |
13. 10. 2019 |
Estónsko – Nemecko |
0:3 |
16. 11. 2019 |
Nemecko – Bielorusko |
4:0 |
16. 11. 2019 |
Severné Írsko – Holandsko |
0:0 |
19. 11. 2019 |
Nemecko – Severné Írsko |
6:1 |
19. 11. 2019 |
Holandsko – Estónsko |
5:0 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Nemecko |
8 |
7 |
0 |
1 |
30:7 |
21 |
2. |
Holandsko |
8 |
6 |
1 |
1 |
24:7 |
19 |
3. |
Severné Írsko |
8 |
4 |
1 |
3 |
9:13 |
13 |
4. |
Bielorusko |
8 |
1 |
1 |
6 |
4:16 |
4 |
5. |
Estónsko |
8 |
0 |
1 |
7 |
2:26 |
1 |
- – pozn: Nemecko a Holandsko majú postup na ME 2020
D-skupina |
23. 3. 2019 |
Gruzínsko – Švajčiarsko |
0:2 |
23. 3. 2019 |
Gibraltár – Írsko |
0:1 |
26. 3. 2019 |
Írsko – Gruzínsko |
1:0 |
26. 3. 2019 |
Švajčiarsko – Dánsko |
3:3 |
7. 6. 2019 |
Gruzínsko – Gibraltár |
3:0 |
7. 6. 2019 |
Dánsko – Írsko |
1:1 |
10. 6. 2019 |
Dánsko – Gruzínsko |
5:1 |
10. 6. 2019 |
Írsko – Gibraltár |
2:0 |
5. 9. 2019 |
Gibraltár – Dánsko |
0:6 |
5. 9. 2019 |
Írsko – Švajčiarsko |
1:1 |
8. 9. 2019 |
Gruzínsko – Dánsko |
0:0 |
8. 9. 2019 |
Švajčiarsko – Gibraltár |
4:0 |
12. 10. 2019 |
Gruzínsko – Írsko |
0:0 |
12. 10. 2019 |
Dánsko – Švajčiarsko |
1:0 |
15. 10. 2019 |
Gibraltár – Gruzínsko |
2:3 |
15. 10. 2019 |
Švajčiarsko – Írsko |
2:0 |
15. 11. 2019 |
Dánsko – Gibraltár |
6:0 |
15. 11. 2019 |
Švajčiarsko – Gruzínsko |
1:0 |
18. 11. 2019 |
Gibraltár – Švajčiarsko |
1:6 |
18. 11. 2019 |
Írsko – Dánsko |
1:1 |
Tabuľka: |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Švajčiarsko |
8 |
5 |
2 |
1 |
19:6 |
17 |
2. |
Dánsko |
8 |
4 |
4 |
0 |
23:6 |
16 |
3. |
Írsko |
8 |
3 |
4 |
1 |
7:5 |
13 |
4. |
Gruzínsko |
8 |
2 |
2 |
4 |
7:11 |
8 |
5. |
Gibraltár |
8 |
0 |
0 |
8 |
3:31 |
0 |
- – pozn: Švajčiarsko a Dánsko majú postup na ME 2020
F-skupina |
21. 3. 2019 |
Malta – Faerské ostrovy |
2:1 |
21. 3. 2019 |
Švédsko – Rumunsko |
2:1 |
21. 3. 2019 |
Španielsko – Nórsko |
2:1 |
26. 3. 2019 |
Malta – Španielsko |
0:2 |
26. 3. 2019 |
Nórsko – Švédsko |
3:3 |
26. 3. 2019 |
Rumunsko – Faerské ostrovy |
4:1 |
7. 6. 2019 |
Faerské ostrovy – Španielsko |
1:4 |
7. 6. 2019 |
Nórsko – Rumunsko |
2:2 |
7. 6. 2019 |
Švédsko – Malta |
3:0 |
10. 6. 2019 |
Faerské ostrovy – Nórsko |
0:2 |
10. 6. 2019 |
Malta – Rumunsko |
0:4 |
10. 6. 2019 |
Španielsko – Švédsko |
3:0 |
5. 9. 2019 |
Faerské ostrovy – Švédsko |
0:4 |
5. 9. 2019 |
Nórsko – Malta |
2:0 |
5. 9. 2019 |
Rumunsko – Španielsko |
1:2 |
8. 9. 2019 |
Rumunsko – Malta |
1:0 |
8. 9. 2019 |
Španielsko – Faerské ostrovy |
4:0 |
8. 9. 2019 |
Švédsko – Nórsko |
1:1 |
12. 10. 2019 |
Faerské ostrovy – Rumunsko |
0:3 |
12. 10. 2019 |
Malta – Švédsko |
0:4 |
12. 10. 2019 |
Nórsko – Španielsko |
1:1 |
15. 10. 2019 |
Faerské ostrovy – Malta |
1:0 |
15. 10. 2019 |
Rumunsko – Nórsko |
1:1 |
15. 10. 2019 |
Švédsko – Španielsko |
1:1 |
15. 11. 2019 |
Nórsko – Faerské ostrovy |
4:0 |
15. 11. 2019 |
Rumunsko – Švédsko |
0:2 |
15. 11. 2019 |
Španielsko – Malta |
7:0 |
18. 11. 2019 |
Malta – Nórsko |
1:2 |
18. 11. 2019 |
Španielsko – Rumunsko |
5:0 |
18. 11. 2019 |
Švédsko – Faerské ostrovy |
3:0 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Španielsko |
10 |
8 |
2 |
0 |
31:5 |
26 |
2. |
Švédsko |
10 |
6 |
3 |
1 |
23:9 |
21 |
3. |
Nórsko |
10 |
4 |
5 |
1 |
19:11 |
17 |
4. |
Rumunsko |
10 |
4 |
2 |
4 |
17:15 |
14 |
5. |
Faerské ostrovy |
10 |
1 |
0 |
9 |
4:30 |
3 |
6. |
Malta |
10 |
1 |
0 |
9 |
3:27 |
3 |
* – pozn: Španielsko a Švédsko majú postup na ME 2020
G-skupina |
21. 3. 2019 |
Rakúsko – Poľsko |
0:1 |
21. 3. 2019 |
Severné Macedónsko – Lotyšsko |
3:1 |
21. 3. 2019 |
Izrael – Slovinsko |
1:1 |
24. 3. 2019 |
Izrael – Rakúsko |
4:2 |
24. 3. 2019 |
Poľsko – Lotyšsko |
2:0 |
24. 3. 2019 |
Slovinsko – Severné Macedónsko |
1:1 |
7. 6. 2019 |
Rakúsko – Slovinsko |
1:0 |
7. 6. 2019 |
Severné Macedónsko – Poľsko |
0:1 |
7. 6. 2019 |
Lotyšsko – Izrael |
0:3 |
10. 6. 2019 |
Severné Macedónsko – Rakúsko |
1:4 |
10. 6. 2019 |
Lotyšsko – Slovinsko |
0:5 |
10. 6. 2019 |
Poľsko – Izrael |
4:0 |
5. 9. 2019 |
Izrael – Severné Macedónsko |
1:1 |
6. 9. 2019 |
Rakúsko – Lotyšsko |
6:0 |
6. 9. 2019 |
Slovinsko – Poľsko |
0:2 |
9. 9. 2019 |
Lotyšsko – Severné Macedónsko |
0:2 |
9. 9. 2019 |
Poľsko – Rakúsko |
0:0 |
9. 9. 2019 |
Slovinsko – Izrael |
3:2 |
10. 10. 2019 |
Rakúsko – Izrael |
3:1 |
10. 10. 2019 |
Severné Macedónsko – Slovinsko |
2:1 |
10. 10. 2019 |
Lotyšsko – Poľsko |
0:3 |
13. 10. 2019 |
Poľsko – Severné Macedónsko |
2:0 |
13. 10. 2019 |
Slovinsko – Rakúsko |
0:1 |
13. 10. 2019 |
Izrael – Lotyšsko |
3:1 |
16. 11. 2019 |
Slovinsko – Lotyšsko |
1:0 |
16. 11. 2019 |
Rakúsko – Severné Macedónsko |
2:1 |
16. 11. 2019 |
Izrael – Poľsko |
1:2 |
19. 11. 2019 |
Severné Macedónsko – Izrael |
1:0 |
19. 11. 2019 |
Lotyšsko – Rakúsko |
1:0 |
19. 11. 2019 |
Poľsko – Slovinsko |
3:2 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Poľsko |
10 |
8 |
1 |
1 |
18:5 |
25 |
2. |
Rakúsko |
10 |
6 |
1 |
3 |
19:9 |
19 |
3. |
Severné Macedónsko |
10 |
4 |
2 |
4 |
12:13 |
14 |
4. |
Slovinsko |
10 |
4 |
2 |
4 |
16:11 |
14 |
5. |
Izrael |
10 |
3 |
2 |
5 |
16:18 |
11 |
6. |
Lotyšsko |
10 |
1 |
0 |
9 |
3:28 |
3 |
- – pozn: Poľsko a Rakúsko majú postup na ME 2020
H-skupina |
22. 3. 2019 |
Albánsko – Turecko |
0:2 |
22. 3. 2019 |
Andorra – Island |
0:2 |
22. 3. 2019 |
Moldavsko – Francúzsko |
1:4 |
25. 3. 2019 |
Turecko – Moldavsko |
4:0 |
25. 3. 2019 |
Andorra – Albánsko |
0:3 |
25. 3. 2019 |
Francúzsko – Island |
4:0 |
8. 6. 2019 |
Island – Albánsko |
1:0 |
8. 6. 2019 |
Moldavsko – Andorra |
1:0 |
8. 6. 2019 |
Turecko – Francúzsko |
2:0 |
11. 6. 2019 |
Albánsko – Moldavsko |
2:0 |
11. 6. 2019 |
Andorra – Francúzsko |
0:4 |
11. 6. 2019 |
Island – Turecko |
2:1 |
7. 9. 2019 |
Island – Moldavsko |
3:0 |
7. 9. 2019 |
Francúzsko – Albánsko |
4:1 |
7. 9. 2019 |
Turecko – Andorra |
1:0 |
10. 9. 2019 |
Albánsko – Island |
4:2 |
10. 9. 2019 |
Francúzsko – Andorra |
3:0 |
10. 9. 2019 |
Moldavsko – Turecko |
0:4 |
11. 10. 2019 |
Andorra – Moldavsko |
1:0 |
11. 10. 2019 |
Island – Francúzsko |
0:1 |
11. 10. 2019 |
Turecko – Albánsko |
1:0 |
14. 10. 2019 |
Francúzsko – Turecko |
1:1 |
14. 10. 2019 |
Island – Andorra |
2:0 |
14. 10. 2019 |
Moldavsko – Albánsko |
0:4 |
14. 11. 2019 |
Turecko – Island |
0:0 |
14. 11. 2019 |
Albánsko – Andorra |
2:2 |
14. 11. 2019 |
Francúzsko – Moldavsko |
2:1 |
17. 11. 2019 |
Albánsko – Francúzsko |
0:2 |
17. 11. 2019 |
Andorra – Turecko |
0:2 |
17. 11. 2019 |
Moldavsko – Island |
1:2 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Francúzsko |
10 |
8 |
1 |
1 |
25:6 |
25 |
2. |
Turecko |
10 |
7 |
2 |
1 |
18:3 |
23 |
3. |
Island |
10 |
6 |
1 |
3 |
14:11 |
19 |
4. |
Albánsko |
10 |
4 |
1 |
5 |
16:14 |
13 |
5. |
Andorra |
10 |
1 |
1 |
8 |
3:20 |
4 |
6. |
Moldavsko |
10 |
1 |
0 |
9 |
4:26 |
3 |
- – pozn: Turecko a Francúzsko majú postup na ME 2020
I-skupina |
21. 3. 2019 |
Kazachstan – Škótsko |
3:0 |
21. 3. 2019 |
Cyprus – San Maríno |
5:0 |
21. 3. 2019 |
Belgicko – Rusko |
3:1 |
24. 3. 2019 |
Kazachstan – Rusko |
0:4 |
24. 3. 2019 |
San Maríno – Škótsko |
0:2 |
24. 3. 2019 |
Cyprus – Belgicko |
2:2 |
8. 6. 2019 |
Rusko – San Maríno |
9:0 |
8. 6. 2019 |
Belgicko – Kazachstan |
3:0 |
8. 6. 2019 |
Škótsko – Cyprus |
2:1 |
11. 6. 2019 |
Kazachstan – San Maríno |
4:0 |
11. 6. 2019 |
Belgicko – Škótsko |
3:0 |
11. 6. 2019 |
Rusko – Cyprus |
1:0 |
6. 9. 2019 |
Cyprus – Kazachstan |
1:1 |
6. 9. 2019 |
San Maríno – Belgicko |
0:4 |
6. 9. 2019 |
Škótsko – Rusko |
1:2 |
9. 9. 2019 |
Rusko – Kazachstan |
1:0 |
9. 9. 2019 |
San Maríno – Cyprus |
0:4 |
9. 9. 2019 |
Škótsko – Belgicko |
0:4 |
10. 10. 2019 |
Kazachstan – Cyprus |
1:2 |
10. 10. 2019 |
Belgicko – San Maríno |
9:0 |
10. 10. 2019 |
Rusko – Škótsko |
4:0 |
13. 10. 2019 |
Kazachstan – Belgicko |
0:2 |
13. 10. 2019 |
Cyprus – Rusko |
0:5 |
13. 10. 2019 |
Škótsko – San Maríno |
6:0 |
16. 11. 2019 |
Cyprus – Škótsko |
1:2 |
16. 11. 2019 |
Rusko – Belgicko |
1:4 |
16. 11. 2019 |
San Maríno – Kazachstan |
1:3 |
19. 11. 2019 |
Belgicko – Cyprus |
6:1 |
19. 11. 2019 |
San Maríno – Rusko |
0:5 |
19. 11. 2019 |
Škótsko – Kazachstan |
3:1 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Belgicko |
10 |
10 |
0 |
0 |
40:3 |
30 |
2. |
Rusko |
10 |
8 |
0 |
2 |
33:8 |
24 |
3. |
Škótsko |
10 |
5 |
0 |
5 |
16:19 |
15 |
4. |
Cyprus |
10 |
3 |
1 |
6 |
15:20 |
10 |
5. |
Kazachstan |
10 |
3 |
1 |
6 |
13:17 |
10 |
6. |
San Maríno |
10 |
0 |
0 |
10 |
1:51 |
0 |
- – pozn: Belgicko a Rusko majú postup na ME 2020
J-skupina |
23. 3. 2019 |
Bosna a H. – Arménsko |
2:1 |
23. 3. 2019 |
Taliansko – Fínsko |
2:0 |
23. 3. 2019 |
Lichtenštajnsko – Grécko |
0:2 |
26. 3. 2019 |
Arménsko – Fínsko |
0:2 |
26. 3. 2019 |
Bosna a H. – Grécko |
2:2 |
26. 3. 2019 |
Taliansko – Lichtenštajnsko |
6:0 |
8. 6. 2019 |
Arménsko – Lichtenštajnsko |
3:0 |
8. 6. 2019 |
Fínsko – Bosna a H. |
2:0 |
8. 6. 2019 |
Grécko – Taliansko |
0:3 |
11. 6. 2019 |
Grécko – Arménsko |
2:3 |
11. 6. 2019 |
Taliansko – Bosna a H. |
2:1 |
11. 6. 2019 |
Lichtenštajnsko – Fínsko |
0:2 |
5. 9. 2019 |
Arménsko – Taliansko |
1:3 |
5. 9. 2019 |
Bosna a H. – Lichtenštajnsko |
5:0 |
5. 9. 2019 |
Fínsko – Grécko |
1:0 |
8. 9. 2019 |
Arménsko – Bosna a H. |
4:2 |
8. 9. 2019 |
Fínsko – Taliansko |
1:2 |
8. 9. 2019 |
Grécko – Lichtenštajnsko |
1:1 |
12. 10. 2019 |
Bosna a H. – Fínsko |
4:1 |
12. 10. 2019 |
Taliansko – Grécko |
2:0 |
12. 10. 2019 |
Lichtenštajnsko – Arménsko |
1:1 |
15. 10. 2019 |
Fínsko – Arménsko |
3:0 |
15. 10. 2019 |
Grécko – Bosna a H. |
2:1 |
15. 10. 2019 |
Lichtenštajnsko – Taliansko |
0:5 |
15. 11. 2019 |
Arménsko – Grécko |
0:1 |
15. 11. 2019 |
Fínsko – Lichtenštajnsko |
3:0 |
15. 11. 2019 |
Bosna a H. – Taliansko |
0:3 |
18. 11. 2019 |
Grécko – Fínsko |
2:1 |
18. 11. 2019 |
Taliansko – Arménsko |
9:1 |
18. 11. 2019 |
Lichtenštajnsko – Bosna a H. |
0:3 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Taliansko |
10 |
10 |
0 |
0 |
37:4 |
30 |
2. |
Fínsko |
10 |
6 |
0 |
4 |
16:10 |
18 |
3. |
Grécko |
10 |
4 |
2 |
4 |
12:14 |
14 |
4. |
Bosna a Hercegovina |
10 |
4 |
1 |
5 |
20:17 |
13 |
5. |
Arménsko |
10 |
3 |
1 |
6 |
14:25 |
10 |
6. |
Lichtenštajnsko |
10 |
0 |
2 |
8 |
2:31 |
2 |
- – pozn: Taliansko a Fínsko majú postup na ME 2020