Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Svadba vo futbalovom luxuse. NFŠ započne neobvyklú tradíciu

Historicky prvá svadobná veselica na Národnom futbalovom štadióne bude už 8. augusta 2020.

29.07.2020 15:42
NFŠ tehelné pole štadión Foto: ,
Národný futbalový štadión.
debata

Nevestu Žanetu prehovorila do účasti na žrebovaní prenájmu VIP priestorov za 1 euro jej budúca švagriná. Súťaž vyhlásil prevádzkovateľ Národného futbalového štadióna a v tejto tradícii chce pokračovať každý rok.

Žrebovania sa zúčastnilo takmer 30 budúcich manželských párov a šťastie sa usmialo práve na Žanetu. Nevesta aj ženích sú obaja verní futbaloví fanúšikovia. Žrebovalo sa priamo v priestoroch štadióna a na všetko dohliadal notár.

„Pôvodne sme plánovali po obrade iba večeru, ale toto je úplne iné. Z priestorov, kde bude veselica je nádherný výhľad na celú hraciu plochu a štadión – je to naozaj zaujímavé,“ povedala nevesta Žaneta, ktorá si je istá, že ženích bude určite spokojný.

Najkrajšie futbalové štadióny na Slovensku Fotogaléria - 12 fotiek Všetky fotky
Tehelné pole.

Obaja na Národný futbalový štadión chodievajú na futbalové zápasy, ale pohľad na prázdnu a tichú arénu je vraj niečo úplne iné.

„Je to zvláštny, ale veľmi príjemný pocit – je to obrovské, tiché a ide z toho taká tichá energia. Určite sa to hosťom bude páčiť, nie je to obyčajná vec,“ dodala nevesta Žaneta.

„Pre Žanetu to bude výnimočný deň, ale výnimočné to bude aj pre nás. Bude to prvá svadba u nás na Národnom futbalovom štadióne a chceme, aby bolo všetko naozaj dokonalé.

Máme pripravených niekoľko prekvapení, ktoré teraz neprezradím, ale technické možnosti, ktoré štadión ponúka, dávajú naozaj veľký priestor.

Myslím si, že svadobčania zažijú výnimočný večer,“ povedala Aneta Dobrucká, ktorá zastupuje prevádzkovateľa štadióna.

Národný futbalový štadión chce prvou svadbou založiť tradíciu, v ktorej bude pokračovať každý rok.

Najdrahší slovenskí futbalisti Fotogaléria - 10 fotiek Všetky fotky
10. Juraj Kucka (Parma) - 4 milióny eur.

Vo VIP priestoroch štadióna sa bežne konajú komerčné spoločenské podujatia, firemné akcie či konferencie a do budúcna sa tam určite budú konať aj svadby.

Svadbu s prenájmom priestorov za 1 euro však štadión vyžrebuje a zorganizuje vždy iba raz za rok.

VIP priestory Národného futbalového štadióna majú kapacitu až 1400 osôb a dajú sa rozdeliť na 5 menších funkčných celkov so samostatným vstupom a zázemím.

Táto variabilita využitia priestorov umožňuje zastrešiť event pre 12 hostí, ale aj pre 1400.

Krásne multifunkčné priestory ponúkajú panoramatický výhľad na hraciu plochu štadióna, LED obrazovky ovládateľné z réžie, svetelné scény, klimatizácia, wifi, vlastné bary či priestory pre coffee break.

debata chyba
Viac na túto tému: #Tehelné pole #svadba #ŠK Slovan Bratislava #Národný futbalový štadión