V stredu vyhrali na ihrisku MŠK Púchov 5:2. Uspeli aj ďalší zástupcovia najvyššej súťaže – Michalovce vyhrali nad Bešeňovou 6:0, Senica nad Dolnými Vestenicami 5:0, Žilina na ihrisku FK Slovenské Ďarmoty 7:0, Podbrezová nad Čaňou 5:0 a FC Nitra na pôde štvrtoligového ŠK Šurany po remíze 1:1 až v rozstrele z bieleho bodu.
Sereď uspela na ihrisku OFK Solčany 4:0.
- ŠK Veľké Zálužie – FC ŠTK 1914 Šamorín 0:8
- MŠK Púchov – FK DAC 1904 Dunajská Streda 2:5
- ŠK Vegum Dolné Vestenice – FK Senica 0:5
- TJ Družstevník Bešeňov – FK Dubnica nad Váhom 2:10
- ŠK Šurany – FC Nitra 1:1, na pk 3:5
- MŠK Tisovec – KFC Komárno 0:4
- FK Slovenské Ďarmoty – MŠK Žilina 0:7
- OŠK Rosina – 1. FC Tatran Prešov 0:6
- OŠK Baník Stráňavy – FC Lokomotíva Košice 1:4
- OŠK Bešeňová – MFK Zemplín Michalovce 0:6
- ŠK Tvrdošín – FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 0:6
- FK Jesenské – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:5
- TJ Slavoj Kráľovský Chlmec – ŠK Odeva Lipany 0:9
- MFK Spartak Medzev – Slavoj Trebišov 2:3
- FK Čaňa – FK Železiarne Podbrezová 0:5
- MFK Stará Ľubovňa – FK Poprad 0:7
- FK Plevník Drienové – MŠK Považská Bystrica 0:4
- TJ Spartak Vysoká nad Kysucou – MŠK Námestovo 0:2
- MFK Snina – MFK Vranov nad Topľou 2:2, na pk 3:4
- FK Gerlachov – OŠFK Šarišské Michaľany 1:1, na pk 4:2
- FK Olcnava – MŠK Spišské Podhradie 0:8
- ŠK Sačurov – TJ Ptuva NV Ptičie 2:1
- TJ Družstevník Liptovská Štiavnica – FK Čadca 3:1
- FK 09 Bacúch – TJD Príbelce 2:0
- FK Sitno Banská Štiavnica – MFK Zvolen 0:3
- TJ Sokol Medzibrod – ŠK Partizán Čierny Balog 2:0
- ŠK Čierne – ŠK Javorník Makov 2:1
- TJ Tatran VLM Pliešovce – ŠK Prameň Kováčová 2:5
- ŠK Strážske – FK Humenné 1:1, na pk 2:4
- OŠK Pavlovce nad Uhom – MFK Veľké Kapušany 5:2
- TJ Tatran Chlebnice – MFK Tepličan 1:0
- MŠK Kysucké Nové Mesto – TJ Sklotatran Poltár 3:2
- FK Krásnohorské Podhradie – TJ Mladosť Kalša 2:3
- FK Kechnec – FK Geča 73 3:2
- Slávia TU Košice – FC Košice 0:3
- TJ Štart Hrabušice – FK Veľká Lomnica 4:0
- FC Slovan Hlohovec – FC Baník Prievidza 4:1
- MFK Rusovce – FK Slovan Ivanka pri Dunaji 4:0
- TJ Manín Podmanín – TJ Kovo Beluša 0:2
- Športové Kluby Blava 1928 – MFK Vrbové 1:1, na pk 3:4
- FK TJ Lokomotíva Kozárovce – KFC Kalná nad Hronom 0:1
- TJ Skalka – FK Kolárovo 2:3
- FC Nový Život – FC Rohožník 2:4
- Lokomotíva Devínska Nová Ves – OFK Dunajská Lužná 0:2
- OFK Malženice – FC Petržalka 3:1
- ŠK Belá – FK Tatran Krásno nad Kysucou 1:3
- FK Slovan Šimonovany Partizánske – OFK Hrušovany 3:2
- TJ Veľký Kýr – FC Slovan Galanta 1:5
- TJ Slovan Krušovce – FC Pata 0:3
- TJ Družstevník Radimov – AFC Nové Mesto nad Váhom 1:1, na pk 2:3
- OFK Solčany – ŠKF Sereď 0:4
- FK Slovan Most pri Bratislave – ŠK Báhoň 3:1
- Malodvornícky FK Malé Dvorníky – ŠK FC Vydrany 1:3
- FK Šálková – FK Inter Bratislava 0:5