Kucka skóroval do siete Bayernu, Milánčania sa tešili po rozstrele

Slovenský futbalový reprezentant v službách talianskeho AC Miláno Juraj Kucka skóroval v stredajšom prípravnom stretnutí na Medzinárodnom pohári majstrov v Chicagu do siete nemeckého Bayernu Mníchov.

28.07.2016 11:38
zväčšiť Stredopoliar AC Miláno Juraj Kucka s brankárom... Foto: SITA/AP, Paul Beaty
Juraj Kucka, Gianluigi Donnarumma Stredopoliar AC Miláno Juraj Kucka s brankárom AC Miláno Gianluigim Donnarummom po víťazstve nad Bayernom Mníchov.

Dvadsaťdeväťročný stredopoliar sa dostal na ihrisko na začiatku druhého polčasu, do listiny strelcov sa zapísal po hodine hry, keď upravil na 3:2 pre svoj tím. Milánčania mali cenné víťazstvo na dosah, ale v 90. minúte vyrovnal z pokutového kopu svojím druhým gólom v zápase Franck Ribéry. V penaltovom rozstrele boli šťastnejší Taliani, vyhrali 5:3, víťaznú strelu zaznamenal Giacomo Bonaventura. Úspešným exekútorom bol v tretej sérii aj Kucka.

Zostrih duelu, Kuckov gól v čase 4.30

Bayern Mníchov (Nem.) – AC Miláno (Tal.) 3:3 (2:1), 3:5 na strely zo značky pokutového kopu
Góly: 29. a 90. Ribéry (druhý z pok. kopu), 38. Alaba – 23. Niang, 49. Bertolacci, 61. KUCKA
Juraj Kucka (AC Miláno) nastúpil do druhého polčasu a skóroval.

Viac na túto tému: #Bayern Mníchov #Juraj Kucka #AC Miláno