Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Búrlivé dianie v Šali. Členov klubu nepustili na konferenciu

Vo futbalovom klube Slovan Duslo Šaľa to už dlhšie vrie v súvislosti s obsadením funkcionárskych postov. Vo štvrtok sa uskutočnila konferencia, na ktorej si členovia klubu volili nového prezidenta. Stal sa ním Miroslav Wöllner, ktorý v tejto funkcii pôsobil aj doteraz.

18.04.2015 10:24
debata

Podľa informácií na sport.aktuali­ty.sk sa do Bábkového divadla v Šali, kde sa uskutočnila konferencia, dostali len členovia klubu pozvaní práve Wöllnerom. Ďalších nepustili pracovníci bezpečnostnej služby. Zo 72 členov mohlo hlasovať len 35 a z nich 29 vyjadrilo podporu Wöllnerovi.

„Nikto nám nič nevysvetlil. Vo futbale som ešte nikdy nezažil niečo také. Ani už nemám čo viac povedať, pretože som nebol prítomný na spomínanej konferencii,“ vyjadril sa pre sport.sk tréner mužstva FK Slovan Duslo Šaľa Ladislav Molnár, ktorého tiež nevpustili na konferenciu.

Jeho zverencov v sobotu čaká v II. lige domáci duel 3. kola nadstavbovej časti o postup do Fortuna ligy proti FK Poprad. „Ja a moji hráči si plníme svoje povinnosti tak, ako máme. Atmosféra v klube však zodpovedá tomu, čo sa tu deje. Výsledky takisto. To všetko je odraz situácie, v ktorej sa v Šali nachádzame,“ dodal L. Molnár.

debata chyba
Viac na túto tému: #Ladislav Molnár #FK Slovan Duslo Šaľa #Miroslav Wöllner