Česi idú v šľapajách Slovákov. Aj po zápase v Kazachstane sú bez straty bodu

Českí futbaloví reprezentanti zvíťazili v pondelkovom stretnutí A-skupiny kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2016 do Francúzska na ihrisku Kazachstanu 4:2.

13.10.2014 20:10
cech Foto:
Sklamaný Petr Čech.

Zverenci trénera Pavla Vrbu sa ujali vedenia v 13. minúte zásluhou Bořka Dočkala, minútu pred polčasovou prestávkou zvýšil náskok hostí kanonier David Lafata. Po góle Ladislava Krejčího v 56. minúte viedli Česi už 3:0.

Domáci znížili stav stretnutia v 84. minúte, presadil sa Logvinenko. V 88. minúte skóroval Tomáš Necid a konečnú podobu výsledku uzavrel v nadstavenom čase druhého polčasu druhým gólom v zápase Logvinenko.

Česi po troch odohratých dueloch vedú kvalifikačnú A-skupinu s plným bodovým ziskom.

Výsledok pondelkového stretnutia A-skupiny kvalifikácie o postup na futbalové majstrovstvá Európy 2016 do Francúzska: