Hľadať
Denný / nočný režim
Newsletter Notifikácie
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky Newsletter newsletter

Ešte je príliš skoro, aby som sa stal trénerom Argentíny, vraví Simeone

Tréner futbalistov Atlética Madrid Diego Simeone zatiaľ nemyslí na funkciu šéfa lavičky argentínskej reprezentácie, na ktorej chce skončiť Alejandro Sabella.

16.07.2014 14:58
Diego Simeone Foto: ,
Diego Simeone a jeho nešťastný výraz.
debata

Kouč vicemajstrov sveta 2014 už viackrát naznačil, že ho lákajú ďalšie výzvy a opustí argentínsku reprezentáciu. Aj keď vedenie národnej futbalovej asociácie sa ešte snaží Sabellu presvedčiť, aby zmenil svoje rozhodnutie, v médiách sa už začalo špekulovať o novom trénerovi. Najviac rezonuje práve meno rodáka z Buenos Aires Diega Simeoneho, pod vedením ktorého získalo Atlético Madrid majstrovský titul v Španielsku a hralo vo finále Ligy majstrov proti Realu Madrid.

„V tejto chvíli je pre mňa ešte príliš skoro, aby som sa stal trénerom Argentíny. Potrebujem ďalšie skúsenosti. Nevylučujem, že v budúcnosti by som mal záujem,“ povedal 44-ročný Diego Pablo Simeone, ktorý do Atlética prišiel v roku 2011. Bývalý 106-násobný argentínsky reprezentant má za sebou už aj pôsobenie v Racingu, Estudiantes, River Plate a San Lorenze. Informácie zverejnil goal.com.

debata chyba
Viac na túto tému: #Diego Simeone #argentínska futbalová reprezentácia #Alejandro Sabella