Šanca na pohárové triple stále žije. Trnava predviedla v Košiciach zázračný osemfinálový obrat

Futbalisti Spartaka Trnava postúpili do štvrťfinále Slovenského pohára - Slovnaft Cup-u.

03.02.2024 19:13
SR Futbal SP Slovnaft Cup 5. kolo KEX Foto:
Záver patril hosťom z Trnavy.

V sobotňajšom súboji 5. kola zvíťazili na pôde FC Košice 3:2. Dvojnásobný obhajca trofeje nastúpi v boji o semifinále 28. februára v Michalovciach.

Domáci viedli už po siedmich minútach zásluhou útočníka Žana Medveda, Trnavčania však krátko na to vyrovnali po zakončení Kelvina Oforiho.

Košičanom ešte v prvom polčase vrátil vedenie Oleksandr Golikov. Stav 2:1 vydržal až do 85. minúty, hostia potom v priebehu piatich minút otočili skóre, keď sa presadili Martin Šulek a Filip Bainovič.